Kemp Apollo Lednice

low-cost ubytování v Lednici

Low-cost ubytovéní v Lednici pro velké kolektivy. Kemp se nachází cca 2 km od centra Lednice u Mlýnského rybníka. Nabízí kapacitu cca 300 lůžek v různých typech chatek.

Kemp má řadu travnatých ploch, 2 hřiště pro plážový volejbal a fotbalové hřiště. K dispozici je stálá nabídka teplých jídel, v případě organizovaných skupin je možnost připravit jednodušší varianty rautů.

Kemp Apollo Lednice
Kemp Apollo Lednice
Kemp Apollo Lednice
Kemp Apollo Lednice
Kemp Apollo Lednice
Kemp Apollo Lednice
Kemp Apollo Lednice
Potřebujete více informací?
Kemp Apollo Lednice

Doporučené akce v této lokalitě

Více o lokalitě

Kemp využíváme při organizaci firemních akcí pro početnější kolektivy, které pak absolvují některý z teambuilding programů v Lednickém zámeckém parku. Pokud nechcete zbytečně utrácet za ubytování a catering v centru Lednice, může být pro vás tato nízkorozpočtová varianta tou správnou volbou.

Ubytování je situováno jednoduchých chatách, chatkách, srubech a maringotkách. Je nutno počítat s tím, že v areálu bude  - zejména v letní sezóně - velké množství turistů ve stanech a karavanech.

 

Nabídka stravování je sice elementárnější, avšak dostačující. V případě firemních akcí se používá pro rauty velká pergola, kde se kromě rautu dá uspořádat i diskotéka nebo další doprovodný program. Nicméně doporučujeme zde akce pořádat spíše v teplejších měsících. 

Prozkoumejte okolí

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.