Boleradice

Boleradice
malebná vesnička s vinohrady a sklepy

Malebná obec Boleradice je šikovně ukryta před většinou návštěvníků mířících na jižní Moravu a právě v tom spočívá kouzlo tohoto místa.

Nádherný amfiteátr vinných sklepů a klidný penzion s restaurací uprostřed obce vytváří z Boleradic ideální místo pro uspořádání firemní akce pro klienty, kteří si chtějí naplno užít pohostinnosti a vlídnosti jižní Moravy a nebýt přitom v turisticky hektickém prostředí.


Boleradice jsou obklopeny vinicemi, loukami a listnatými lesy, které přímo lákají k netradičnímu pojetí teambuildingu a širokému spektru outdoorových aktivit. Je možné také vytvořit adrenalinový program na míru zahrnující seznámení s paraglidingem, slanění rozhledny či airsoftový útok na jednotku nepřítele. Pro klienty upřednostňující klidnější ráz akce zajistíme program turistického rázu, využijeme nedalekou bobovou dráhu, nebo podnikneme zajímavý cyklistický výlet po místních vinařstvích.

V případě nepříznivého počasí lze využít zrekonstruovaných prostorů místního divadla, které jsou také vhodné pro uspořádání kongresu či firemního školení. Pro večerní část se nabízí uspořádat raut a posezení ve vinném sklepě partnerského vinařství Koráb, které patří mezi špičku vinařství vyrábějících víno původními tradičními a ekologickými postupy. Kromě samotné degustace vín lze také absolvovat netradiční prohlídku původních starých vinic, které se na jižní Moravě již téměř nevyskytují. Firemní akce pak zpravidla vrcholí vystoupením cimbálové kapely přímo u sklepa.

Boleradice leží několik kilometrů od dálnice D2 spojující Brno a Bratislavu a jsou velmi dobře dostupné pro klienty ze Slovenska či Rakouska.

Fotogalerie

Doporučené akce v této lokalitě

Čokoládový den
Zažijte nejsladší den své kariéry! Čokoládový den je zážitkový program plný podmanivých vůní a chutí. Výroba vlastních čokoládových pralinek.
Indiana a Svatý Grál
Indiana a Svatý Grál je teambuildingový outdoorový program pro firmy, který všechny účastníky zavede do světa plného dobrodružství. Dobrodružný teambuilding.
Jako James Bond
Každý z vašich kolegů se stane agentem 007. Firemní týmy absolvují řadu aktivit odkazující na výcvik tajné služby MI6 a své dovednosti využijí při záchraně světa.
Meetings
Meetings je rozvojový program zaměřený na spolupráci a komunikaci v rámci týmu a předávání informací napříč týmy. Týmy plní zadané úkoly, spolupracují s jinými týmy, vytváří vlastní výstupy a reflektují výsledky své práce.
Treasure Hunt Lednice nebo Mikulov
Rozšířená verze programu Treasure Hunt. Spojte oblíbenou týmovou soutěž s realizací outdoorových aktivit v Lednicko-valtickém areálu, nebo turistikou na Pálavě.
Airsoftový program
Týmový akční program plný adrenalinu a dobrodružství. Během programu budete taktizovat, reagovat na plány nepřítele, plazit se houštím a nekompromisně střílet.
Teambuilding s reflexí
Teambuildingový program určený pro rozvoj firemních týmů. Program je vedený formou zážitkové pedagogiky. Obsahuje outdoor nebo indoor aktivity a následnou zpětnou vazbu vedenou lektorem.
zpátky na lokality