Hotel Galant Lednice
prémiový hotel pro firemní akce v lednicko-valtickém parku

do 103 osob
Vysoký standard
Lednice
Hotel Galant Lednice se nachází na okraji Lednice v klidném prostředí nedaleko od zámku. Hotel nabízí velmi kvalitní ubytování odpovídající čtyřhvězdičkovému standardu a dostatek konferenčních prostor pro firemní semináře. Kromě samotného ubytování nabízí lokální kuchyni z kvalitních sezónních surovin.
  • Venkovní posezení
  • Konferenční prostory
  • Vinný sklep
  • Bazén
  • Wellness centrum
  • Bowlingové dráhy
  • Tenisové kurty
  • Restaurace
Potřebujete více informací?

Doporučené akce v této lokalitě

GPS hrateambuildingobchodní setkání
Treasure Hunt
1,5-4 hod
4-300
Náročnost nízká
Týmová spolupráce, zábava a smích, hi-tech aplikace na tabletech. Firemní akce plná zajímavostí, výzev a překvapení. Treasure Hunt pro teambuilding, kongres nebo obchodní partnery! Praha, Brno, Lednice, Mikulov a další...
Poptat zde tuto akci
teambuildingzážitekindoor
Escape Box
1,5 - 2,0 hod
5 - 50
Náročnost žádná
Escape Box je týmová úniková hra pro firemní i soukromé akce. Za hrami Exit Room a Escape Game už nemusíte chodit, Escape Box přijede za vámi. Únikovka pro několik týmů najednou.
Poptat zde tuto akci
obchodní setkánízážitekkreativní workshopindoor
Čokoládový den
2-2,5 hod
10-300
Náročnost žádná
Zažijte nejsladší den své kariéry! Čokoládový den je zážitkový program plný podmanivých vůní a chutí. Čeká vás výroba vlastních čokoládových pralinek a týmová soutěž.
Poptat zde tuto akci
zážitekteambuildingobchodní setkáníincentiva
Poklad Janohradu
3-5 hod
7-100
Náročnost nízká
Zážitkový týmový program v Lednickém zámeckém parku. Krásy Lednicko-valtického areálu s aktivitami. Firemní akce v srdci Jižní Moravy.
Poptat zde tuto akci
kreativní workshopteambuildingindoorzážitek
Stavba hmyzích hotelů a krmítek
2-5 hod
5-80
Náročnost nižší
Program výroby hmyzích hotelů nabízí propojení týmového rozvoje v reálném prostředí, zlepšení řemeslných dovedností, ekologie a společenské odpovědnosti.
Poptat zde tuto akci
kreativní workshopindoorobchodní setkánízážitek
Mýdlový workshop
2-2,5 hod
5-60
Náročnost žádná
Výroba mýdel je kreativní program vhodný pro mnoho příležitostí. Vaši zaměstnanci, jejich rodiny či obchodní partneři jistě ocení možnost vytvořit si a odnést na památku vlastnoručně vyrobená přírodní mýdla.
Poptat zde tuto akci

Více o lokalitě

Najdeme zde také venkovní restauraci s pergolou pro letní grilování a vinný sklep pro degustace vín a cimbálovou kapelu. Hotel nabízí také další volnočasové aktivity přes bowling a tenis až po bohaté wellness procedury.
Hotel je ideální volbou pro náročnější klientelu požadující kvalitní služby. S hotelem úzce spolupracujeme na realizacích našich firemních programů.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...