Hotel Podlesí a Pohádková vesnička
pohádková firemní akce na Vysočině

do 120 osob
Střední standard
Sněžné

Hotelový komplex s kapacitou až 120 lůžek v srdci Vysočiny. Návštěvníci mají k dispozici kongresový sál, restauraci, wellness centrum a venkovní bazén s protiproudem. Součástí zařízení je také Pohádková vesnička, díky které můžete strávit noc například v Pařezové chaloupce Křemílka a Vochomůrky.

  • Parkoviště
  • Les
  • Louka
  • Vinný sklep
  • Konferenční prostory
  • Bazén
  • Wellness centrum
  • Restaurace
Potřebujete více informací?

Doporučené akce v této lokalitě

teambuilding
Sherlock vrací úder
3-6 hod
10-300
Náročnost nižší
Nejslavnější detektivní příběh na vaší firemní akci. Sherlock Holmes na stopě záhadného zločinu a firemní týmy jako speciální vyšetřovací jednotky. Teambuilding plný dobrodružství a zábavy.
Poptat zde tuto akci
obchodní setkánízážitekkreativní workshopindoor
Čokoládový den
2-2,5 hod
10-300
Náročnost žádná
Zažijte nejsladší den své kariéry! Čokoládový den je zážitkový program plný podmanivých vůní a chutí. Čeká vás výroba vlastních čokoládových pralinek a týmová soutěž.
Poptat zde tuto akci
teambuilding
Indiana a Svatý Grál
3-6 hod
7-300
Náročnost nižší
Indiana a Svatý Grál je teambuildingový outdoorový program pro firmy, který všechny účastníky zavede do světa plného dobrodružství. Dobrodružný teambuilding pro firemní akci s příběhem.
Poptat zde tuto akci
teambuildingadrenalin
Jako James Bond
3-6 hod
15-300
Náročnost střední
Prožijete dech beroucí dobrodružství při stylové firemní akci. Projdete výcvikem tajné služby MI6 a své získané dovednosti využijete při záchraně světa.
Poptat zde tuto akci
teambuilding
Galaktická Mise
3-5 hod
30-300
Náročnost střední
Galaktický teambuilding. Cestujte z planety na planetu a překonejte nástrahy, které vás na nich čekají. Staňte se učedníky legendárního Dartha Vadera.
Poptat zde tuto akci
GPS hrateambuildingobchodní setkánívirtuální on-line teambuilding
Mystery Trail
2-5 hod
5-80
Náročnost střední
Mystery Trail je GPS nebo virtuální program pro firemní akce, při kterém týmy pomocí tabletů procházejí předem připravenou trasu, odpovídají na otázky, plní úkoly a výzvy.
Poptat zde tuto akci
večírekzážitekobchodní setkání
Oktoberfest párty
4 hod
50 - 500
Náročnost nízká
Zažijte nefalšovanou Oktoberfest párty! Zahrajte si rozmanité pivní hry, nebo se vyfoťte s našimi stylově oděnými instruktorkami! Zážitek jako žádný jiný!
Poptat zde tuto akci
sportovní akcezážitekteambuildingadrenalin
Airsoftový program
2-4 hod
10-50
Náročnost střední
Týmový akční program plný adrenalinu a dobrodružství. Během programu budete taktizovat, reagovat na plány nepřítele, plazit se houštím, nekompromisně střílet a především se budete výborně bavit.
Poptat zde tuto akci
firemní rozvojteambuildingindoor
Cesta na Hrad
3-4 hod
15-30
Náročnost nízká
Cesta na Hrad je teambuildingový program rozvíjející kreativitu a strategické myšlení. Princip hry spočívá v tom, že se dva fiktivní poradenské týmy snaží získat co nejlepší volební výsledek pro svého kandidáta na post prezidenta.
Poptat zde tuto akci
firemní rozvojindoorteambuilding
M*A*S*H
4-5 hod
5-40
Náročnost nízká
Siréna ohlašující přílet vrtulníků. Sehraný tým lékařů a personálu. Práce pod tlakem v polních podmínkách. Ještě mnohem více zažijete v programu M*A*S*H zaměřeném na zvládání stresu a týmovou spolupráci.
Poptat zde tuto akci
sportovní akcedětský denobchodní setkánízážitek
Dětský den - Family day
3-5 hod
150-1000
Náročnost nízká
Dětský den plný aktivit pro děti i rodiče. Family day s příběhem. Aktivity, kulturní program, technické zajištění, catering a kompletní produkce akce na klíč. Poznejte se se svými kolegy a obchodními partnery neformálním způsobem!
Poptat zde tuto akci

Více o lokalitě

Hotel nabízí několik standardů ubytování. K dispozici jsou pokoje komfort, lux a lux V.I.P.  s celkovou kapacitou 80 osob. Pro opravdové fajnšmekry je pak možné zařídit ubytování v některém z domečků Pohádkové vesničky. Vesnička má kapacitu 40 osob.

Pro sportovně nebo relaxačně laděnou akci je zde venkovní bazén, krytý bazén, sauna vířivka pod širým nebem, posilovna a různá sportoviště. Hotel je obklopen loukami a lesy a tak je tato lokalita vhodná i pro větší outdoorové programy.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...