Hotel Štamberk ****

Hotel Štamberk ****
konferenční a wellness hotel

Konferenční a wellness hotel Štamberk se nachází uprostřed chráněné krajinné oblasti Podblanicko poblíž památné hory Blaník. Je umístěn ve středu ČR a je relativně snadno dostupný po dálnici D1. Uzavřený objekt hotelu se dvěma přístupovými branami je obklopen padesáti hektary vlastních pozemků, včetně soukromého chovného rybníka.

Hotel Štamberk je výbornou volbou pro firemní akce do 100 osob s požadavkem maximální dojezdové vzdálenosti 1h z Prahy. Ubytování je situováno mezi hlavní hotelovou budovu s dvoulůžkovými pokoji, apartmány de luxe, jenž poskytují služby nejnáročnější klientele.

V samostatné budově jsou zařízené prostorné apartmány pro 4 - 6 osob, přízemní mají vlastní zahrádku s posezením. Celková kapacita střediska činí 100 lůžek, s přistýlkami až 120. V celém prostoru hotelu je k dispozici zdarma Wi-fi připojení. Hotel disponuje vlastní restaurací s barem, letní terasou s výhledem na západ slunce a moderní kuchyní. V nabídce jsou speciality české a mezinárodní kuchyně s vybranými víny domácí provenience.

Hotel Štamberk je skvělým místem pro konání seminářů, konferencí, školení a veškerých společenských akcí. Disponuje hlavní konferenční místností s kapacitou 80 míst, konferenčním salonkem s krbem s kapacitou 35 míst, malou zasedací místností pro 10 osob. Prostory jsou pokryty wi-fi, k dispozici jsou dataprojektory, ozvučení a další konferenční technika.

Hotel disponuje vlastními pozemky vhodnými pro realizaci outdoorových zážitkových a teambuildingových programů. V okolí hotelu jsou udržované louky, lesy i rybník. Hotel Štamberk nabízí služby vysoké kvality za velmi zajímavých cenových podmínek.

Fotogalerie

Doporučené akce v této lokalitě

Treasure Hunt
Týmová spolupráce, zábava a smích, hi-tech aplikace na tabletech. Soutěžní program plný zajímavostí a historie. Treasure Hunt pro váš kongres!
Galaktická Mise
Galaktický teambuilding. Cestujte z planety na planetu a překonejte nástrahy, které vás na nich čekají. Staňte se učedníky legendárního Dartha Vadera.
Čokoládový den
Zažijte nejsladší den své kariéry! Čokoládový den je zážitkový program plný podmanivých vůní a chutí. Výroba vlastních čokoládových pralinek.
Indiana a Svatý Grál
Indiana a Svatý Grál je teambuildingový outdoorový program pro firmy, který všechny účastníky zavede do světa plného dobrodružství. Dobrodružný teambuilding.
Sherlock vrací úder
Nejslavnější detektivní příběh na vaší firemní akci. Sherlock Holmes na stopě záhadného zločinu a firemní týmy jako speciální vyšetřovací jednotky. Teambuilding plný dobrodružství a zábavy.
Jako James Bond
Každý z vašich kolegů se stane agentem 007. Firemní týmy absolvují řadu aktivit odkazující na výcvik tajné služby MI6 a své dovednosti využijí při záchraně světa.
Stavba hmyzích hotelů a krmítek
Program výroby hmyzích hotelů nabízí propojení týmového rozvoje v reálném prostředí, zlepšení řemeslných dovedností, ekologie a společenské odpovědnosti.
Meetings
Meetings je rozvojový program zaměřený na spolupráci a komunikaci v rámci týmu a předávání informací napříč týmy. Týmy plní zadané úkoly, spolupracují s jinými týmy, vytváří vlastní výstupy a reflektují výsledky své práce.
Brain Party
Vyzkoušejte Brain Party jako originální teambuildingový program či jako doplněk večerní zábavy. Ověřte si vaše vědomosti i selský rozum poutavou, soutěžní formou.
Firemní filantropie
Filantropický program umožňuje propojit oblast rozvoje týmů s principy společenské odpovědnosti. Společně vytvoříte něco skutečného, praktického a zároveň výsledkem pomůžete a uděláte radost.
Zbraně historické i současné
Atraktivní program pro obchodní partnery i zaměstnance. Vyzkoušíte si zbraně od dob dávného středověku až po současnost.
Don Maccarone
Firemní večírek v mafiánském stylu třicátých let. Legendární párty mafiánského kmotra známého pod přezdívkou Don Maccarone. Bujaré veselí, hazardní hry a svůdné ženy.
Airsoftový program
Týmový akční program plný adrenalinu a dobrodružství. Během programu budete taktizovat, reagovat na plány nepřítele, plazit se houštím a nekompromisně střílet.
Dětský den - Family day
Dětský den plný aktivit pro děti i rodiče. Family day s příběhem. Aktivity, kulturní program, technické zajištění, catering a kompletní produkce akce na klíč. Poznejte se se svými kolegy a obchodními partnery neformálním způsobem!
Cesta na Hrad
Cesta na Hrad je teambuildingový program rozvíjející kreativitu a strategické myšlení. Princip hry spočívá v tom, že se dva fiktivní poradenské týmy snaží získat co nejlepší volební výsledek pro svého kandidáta na post prezidenta.
Teambuilding s reflexí
Teambuildingový program určený pro rozvoj firemních týmů. Program je vedený formou zážitkové pedagogiky. Obsahuje outdoor nebo indoor aktivity a následnou zpětnou vazbu vedenou lektorem.
Ježíškova vánoční show
Užijete si originální zábavný večírek, který vám nedovolí se nudit. Uspořádejte pro své kolegy stylovou vánoční show plnou scének, soutěží a zábavných uměleckých vystoupení.
zpátky na lokality