Hotel Štamberk

konferenční a wellness hotel

Konferenční a wellness hotel Štamberk se nachází uprostřed chráněné krajinné oblasti Podblanicko poblíž památné hory Blaník. Je umístěn ve středu ČR a je relativně snadno dostupný po dálnici D1. Uzavřený objekt hotelu se dvěma přístupovými branami je obklopen padesáti hektary vlastních pozemků, včetně soukromého chovného rybníka.
 

Hotel Štamberk
Hotel Štamberk
Hotel Štamberk
Hotel Štamberk
Hotel Štamberk
Hotel Štamberk
Hotel Štamberk
Hotel Štamberk
Potřebujete více informací?
Hotel Štamberk

Doporučené akce v této lokalitě

Více o lokalitě

Hotel Štamberk je výbornou volbou pro firemní akce do 100 osob s požadavkem maximální dojezdové vzdálenosti 1h z Prahy. Ubytování je situováno mezi hlavní hotelovou budovu s dvoulůžkovými pokoji a apartmány de luxe, jenž poskytují služby nejnáročnější klientele.

V samostatné budově jsou zařízené prostorné apartmány pro 4 - 6 osob, přízemní mají vlastní zahrádku s posezením. Celková kapacita střediska činí 100 lůžek, s přistýlkami až 120. V celém prostoru hotelu je k dispozici zdarma Wi-fi připojení. Hotel disponuje vlastní restaurací s barem, letní terasou s výhledem na západ slunce a moderní kuchyní. V nabídce jsou speciality české a mezinárodní kuchyně s vybranými víny domácí provenience.

Hotel Štamberk je skvělým místem pro konání seminářů, konferencí, školení a veškerých společenských akcí. Disponuje hlavní konferenční místností s kapacitou 80 míst, konferenčním salonkem s krbem s kapacitou 35 míst, malou zasedací místností pro 10 osob. Prostory jsou pokryty wi-fi, k dispozici jsou dataprojektory, ozvučení a další konferenční technika.

Hotel disponuje vlastními pozemky vhodnými pro realizaci outdoorových zážitkových a teambuildingových programů. V okolí hotelu jsou udržované louky, lesy i rybník. Hotel Štamberk nabízí služby vysoké kvality za velmi zajímavých cenových podmínek.

Prozkoumejte okolí

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.