Hrad Landštejn

hrad ukrytý v lesích České Kanady

Hrad Landštejn je mohutný hrad v oblasti České Kanady. Jeho exteriéry jsou jako stvořené pro realizaci našich stylizovaných programů. Jeho umístění je ideální pro klienty z jižních Čech či Rakouska.

Hradní prostory jsou velmi pestré a spletité. Zahrnují jak malé ukryté prostory, tak rozsáhlé travnaté plochy. Díky tomu je možné na tomto místě realizovat firemní akce i pro opravdu velmi početné kolektivy.

Hrad Landštejn
Hrad Landštejn
Hrad Landštejn
Hrad Landštejn
Hrad Landštejn
Hrad Landštejn
Hrad Landštejn
Hrad Landštejn
Hrad Landštejn
Potřebujete více informací?
Hrad Landštejn

Více o lokalitě

Ke slaňování je možné využít horní část vyšší věže, která je upravena jako vyhlídková. Z ní se otevírá pohled na hluboké lesy České Kanady. Ve spodní části hradu je k dispozici stánek pro lehké občerstvení a toalety.

Tento hrad je vynikající volbou zejména pro středověce laděný outdoorový program Pevnost Boyard. Z naší zkušenosti bychom řekli, že jsme lepší místo pro Boyard zatím neměli.

V nejbližším okolí hradu je k dispozici celá řada útulných penzionů, ale i větších ubytovacích zařízení. V případě požadavku na vyšší standard ubytování pro větší kolektivy je potřeba využít hotely např. v Jindřichově Hradci, Dačicích, či Telči.

Prozkoumejte okolí

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.