Hrad Orlík

Hrad Orlík
zachovalá zřícenina hradu u Humpolce

Zřícenina hradu Orlík se nachází na zalesněném kopci cca 2 kilometry od města Humpolec. Hrad je svojí velikostí vhodný pro realizaci tembuildingových programů pro kolektivy do 80 osob. Kromě autentických venkovních prostor hrad poskytuje několik menších místností, které lze využít i pro indoorovou část programu.

Zároveň je možno na hradě zařídit obědový raut od hotelu Kotyza, či opékání na ohništi přímo na nádvoři. Hrad nabízí zbytky opevnění, černou hradní kuchyni, v níž byla rekonstruována chlebová pec a především nově vybudovanou věž s krásnám výhledem na okolí.

Objekt je snadno dostupný po dálniční síti ze všech částí ČR i Slovenska. Poloha uprostřed ČR a v těsné blízkosti sjezdu D1 je pak ideální pro dojezd ze všech koutů ČR.

Ubytování je možné v hotelu Kotyza Humpolec. Jedná se o jednolůžkové, dvojlůžkové a třílůžkové pokoje. Hotel také nabízí velký salonek s kompletní kongresovou technikou pro případné semináře, kongresy či školení. Oběd a snídaně by byly realizovány přímo v restauraci hotelu Kotyza.

Raut je možné spojit s prohlídkou legendárního Rodinného pivovaru Bernard. Účastníci akce si pak užijí několik druhů speciálního nefiltrovaného ležáku nebo černého piva. 

Fotogalerie

Doporučené akce v této lokalitě

Pevnost Boyard
Teamspiritový program s legendou realizovaný na hradech či pevnosti. Zažijete břitký jazyk hrbáčů, udatnost rytířů a smyslnost kurtizán.
Indiana a Svatý Grál
Indiana a Svatý Grál je teambuildingový outdoorový program pro firmy, který všechny účastníky zavede do světa plného dobrodružství. Dobrodružný teambuilding.
Brain Party
Vyzkoušejte Brain Party jako originální teambuildingový program či jako doplněk večerní zábavy. Ověřte si vaše vědomosti i selský rozum poutavou, soutěžní formou.
Zbraně historické i současné
Atraktivní program pro obchodní partnery i zaměstnance. Vyzkoušíte si zbraně od dob dávného středověku až po současnost.
zpátky na lokality