Hrad Svojanov

středověký hrad s vlastní restaurací a stylovým ubytováním

Hrad Svojanov se nachází na rozhraní Pardubického kraje a Vysočiny poblíž města Polička. Hrad byl v minulých letech kompletně rekonstruován a svojí velikostí a mnoha prostory je vhodný pro realizaci teambuildingových programů pro kolektivy do 50 osob.

Program a aktivity lze realizovat na nádvořích, hradbách, na hradní věži, v zámecké zahradě, popřípadě okolních lesích. Díky rekonstrukci hradu vzniklo několik nových ploch vhodných k realizaci nových atraktivních aktivit.

Hrad Svojanov
Hrad Svojanov
Hrad Svojanov
Hrad Svojanov
Hrad Svojanov
Hrad Svojanov
Hrad Svojanov
Potřebujete více informací?
Hrad Svojanov

Doporučené akce v této lokalitě

Více o lokalitě

Ubytování se nachází přímo v areálu hradu Svojanov, v empírové vstupní budově. K dispozici jsou tzv. hostinské pokoje zařízené historickým vybavením z přelomu 19. a 20. století. Kapacita 27 standardních lůžek v 10 pokojích s možností 12 přistýlek.

Nejedná se o hotel s luxusními hotelovými službami, ale o velmi stylové ubytování apartmánového stylu. Nicméně nedostatek luxusu je vykompenzován jedinečnou možností strávit noc přímo v prostorách hradu. Zajímavé jsou také ceny za ubytování.

Větší kolektivy jsou částečně ubytovány také v blízkém penzionu Palla (5-10 min chůze).

​Na hradě je v provozu hradní restaurace, která byla v zimě 2013 rekonstruována. Její prostory jsou využívány pro snídaně a obědy. Restaurace nabízí tradiční českou kuchyni a má dlouholetou zkušenost s cateringovými službami pro firemní akce. Večerní část s rautem a veškerým občerstvením je realizována v Domě zbrojnošů.

Ačkoliv se může zdát dojezd na Svojanov z některých částí ČR dlouhý, jeho jedinečná atmosféra a možnost nocovat na hradě je pádným argumentem pro realizaci netradiční akce právě zde. 

Prozkoumejte okolí

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.