Hrad Svojanov
středověký hrad s vlastní restaurací a stylovým ubytováním

do 50 osob
Nízký standard
Polička

Hrad Svojanov se nachází na rozhraní Pardubického kraje a Vysočiny poblíž města Polička. Hrad byl v minulých letech kompletně rekonstruován a svojí velikostí a mnoha prostory je vhodný pro realizaci teambuildingových programů pro kolektivy do 50 osob.

Program a aktivity lze realizovat na nádvořích, hradbách, na hradní věži, v zámecké zahradě, popřípadě okolních lesích. Díky rekonstrukci hradu vzniklo několik nových ploch vhodných k realizaci nových atraktivních aktivit.

  • Restaurace
  • Muzeum
  • Výlety a turistika
  • Parkoviště
  • Zajímavá památka
  • Rozhledna
Potřebujete více informací?

Doporučené akce v této lokalitě

teambuilding
Indiana a Svatý Grál
3-6 hod
7-300
Náročnost nižší
Indiana a Svatý Grál je teambuildingový outdoorový program pro firmy, který všechny účastníky zavede do světa plného dobrodružství. Dobrodružný teambuilding pro firemní akci s příběhem.
Poptat zde tuto akci
teambuilding
Sherlock vrací úder
3-6 hod
10-300
Náročnost nižší
Nejslavnější detektivní příběh na vaší firemní akci. Sherlock Holmes na stopě záhadného zločinu a firemní týmy jako speciální vyšetřovací jednotky. Teambuilding plný dobrodružství a zábavy.
Poptat zde tuto akci
teambuildingzážitek
Pevnost Boyard
3-6 hod
15-300
Náročnost střední
Teambuildingový program s legendou realizovaný převážně na hradech či pevnostech. Zažijete břitký jazyk hrbáčů, udatnost rytířů, smyslnost kurtizán a hlavně spoustu zábavy.
Poptat zde tuto akci
obchodní setkánízážitekkreativní workshopindoor
Čokoládový den
2-2,5 hod
10-300
Náročnost žádná
Zažijte nejsladší den své kariéry! Čokoládový den je zážitkový program plný podmanivých vůní a chutí. Čeká vás výroba vlastních čokoládových pralinek a týmová soutěž.
Poptat zde tuto akci
zážitekvečírekindoor
Brain Party
1-2 hod
6 - 250
Náročnost žádná
Vyzkoušejte Brain Party jako krátký teambuildingový program nebo jako doplněk vašeho firemního večírku. Ověřte si vaše vědomosti i selský rozum poutavou soutěžní formou.
Poptat zde tuto akci
zážitekobchodní setkání
Zbraně historické i současné
3 hod
8-100
Náročnost žádná
Atraktivní zážitkový program pro obchodní partnery i zaměstnance. Vyzkoušíte si zbraně od dob dávného středověku až po současnost.
Poptat zde tuto akci

Více o lokalitě

Ubytování se nachází přímo v areálu hradu Svojanov, v empírové vstupní budově. K dispozici jsou tzv. hostinské pokoje zařízené historickým vybavením z přelomu 19. a 20. století. Kapacita 27 standardních lůžek v 10 pokojích s možností 12 přistýlek.

Nejedná se o hotel s luxusními hotelovými službami, ale o velmi stylové ubytování apartmánového stylu. Nicméně nedostatek luxusu je vykompenzován jedinečnou možností strávit noc přímo v prostorách hradu. Zajímavé jsou také ceny za ubytování.

Větší kolektivy jsou částečně ubytovány také v blízkém penzionu Palla (5-10 min chůze).

​Na hradě je v provozu hradní restaurace, která byla v zimě 2013 rekonstruována. Její prostory jsou využívány pro snídaně a obědy. Restaurace nabízí tradiční českou kuchyni a má dlouholetou zkušenost s cateringovými službami pro firemní akce. Večerní část s rautem a veškerým občerstvením je realizována v Domě zbrojnošů.

Ačkoliv se může zdát dojezd na Svojanov z některých částí ČR dlouhý, jeho jedinečná atmosféra a možnost nocovat na hradě je pádným argumentem pro realizaci netradiční akce právě zde. 

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Ozveme se do 60 minut.
 
Přidat...