Hrad Točník
stylové firemní akce mezi Prahou a Plzní

do 250 osob
Vysoký standard
Beroun

Hrad Točník se nachází ve Středočeském kraji poblíž dálnice Praha - Plzeň. Hrad je památkově chráněný a svojí velikostí a mnoha prostory je vhodný pro realizaci teambuildingových programů i pro větší kolektivy až pro 250 osob.

  • Parkoviště
  • Muzeum
  • Výlety a turistika
  • Les
  • Zajímavá památka
Potřebujete více informací?

Doporučené akce v této lokalitě

teambuildingzážitek
Pevnost Boyard
3-6 hod
15-300
Náročnost střední
Teambuildingový program s legendou realizovaný převážně na hradech či pevnostech. Zažijete břitký jazyk hrbáčů, udatnost rytířů, smyslnost kurtizán a hlavně spoustu zábavy.
Poptat zde tuto akci
teambuilding
Indiana a Svatý Grál
3-6 hod
7-300
Náročnost nižší
Indiana a Svatý Grál je teambuildingový outdoorový program pro firmy, který všechny účastníky zavede do světa plného dobrodružství. Dobrodružný teambuilding pro firemní akci s příběhem.
Poptat zde tuto akci
zážitekobchodní setkání
Zbraně historické i současné
3 hod
8-100
Náročnost žádná
Atraktivní zážitkový program pro obchodní partnery i zaměstnance. Vyzkoušíte si zbraně od dob dávného středověku až po současnost.
Poptat zde tuto akci

Více o lokalitě

Hrad je poměrně rozlehlý, je v něm řada travnatých plácků a zákoutí, krytých i otevřených ploch, hradeb a spletitých chodeb, které jsou stylovou kulisou pro řadu zajímavých aktivit.
Hrad Točník neposkytuje ubytování ani stravovací služby. Je možné zajistit základní občerstvení, obědové balíčky či plnohodnotný externí catering.

Ubytování je možné zajistit v hotelech v Berouně. Z důvodu památkové ochrany, velké návštěvnosti i vytíženosti hradu je nutné počítat s vyššími náklady na pronájem v řádech několika desítek tisíc Kč.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...