Hotel Luna

ubytování pro velké skupiny na Vysočině

Hotel Luna se náchází na Vysočině, jen 12 kilometrů od geometrického středu České republiky. Nejzajímavějším parametrem tohoto ubytovacího zařízení je jednoznačně jeho kapacita.  Přímo v hotelové budově je možné ubytovat téměř 160 osob a kapacitu lze ještě navýšit o dalších 40 lůžek ubytováním v nedalekých chatkách.

V okolí hotelu je řada rozsáhlých outdoorových prostor, na kterých lze realizovat outdoorové programy, a samotný hotel disponuje vysokým počtem konferenčních sálů a salónků.

Hotel Luna
Hotel Luna
Hotel Luna
Hotel Luna
Hotel Luna
Hotel Luna
Hotel Luna
Hotel Luna
Potřebujete více informací?
Hotel Luna

Doporučené akce v této lokalitě

Více o lokalitě

Hotel nedávno prošel kompletní rekonstrukcí, během něhož byla navýšena ubytovací kapacita na 155 lůžek (včetně přistýlek). Tešit se můžete na dvoulůžkové pokoje nebo třílůžkové a čtyřlůžkové apartmány. V případě, že vaše firemní akce vyžaduje ještě větší ubytovací kapacitu, je možné využít 100 metrů vzdálené čtyřlůžkové chatky o celkové kapacitě 40 lůžek, popřípadě nedaleký spolupracující hotel.

Hotel má k dispozici dobře vybavené wellness centrum, ve kterém vás čeká sauna (finská, parní, infra), vířivka a krytý bazén s protiproudem. Sportovci si mohou protáhnout tělo v tělocvičně, případně využít venkovní osvětlené kurty (tenis, volejbal, nohejbal).

Venkovním prostorám vévodí romantická hladina rybníka a golfové hřiště. Hotel má také k dispozici i další prostory v podobě lesů a luk, na kterých lze realizovat řadu firemních outdoorových programů. Pro pracovní část firemní akce lze využít 600 metrů čtverečních kongresových sálů. Můžete využít jedenáct sálů včetně největšího sálu Vysočina s kapacitou 220 osob.

Prozkoumejte okolí

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.