Konferenční Hotel Luna

Konferenční Hotel Luna
ubytování pro velké skupiny na Vysočině

Hotel Luna se náchází na Vysočině, jen 12 kilometrů od geometrického středu České republiky. Nejzajímavějším parametrem tohoto ubytovacího zařízení je jednoznačně jeho kapacita.  Přímo v hotelové budově je možné ubytovat téměř 160 osob a kapacitu lze ještě navýšit o dalších 40 lůžek ubytováním v nedalekých chatkách.

V okolí hotelu je řada rozsáhlých outdoorových prostor, na kterých lze realizovat outdoorové programy a samotný hotel disponuje vysokým počtem konferenčních sálů a salónků.

Ubytování

Hotel nedávno prošel kompletní rekonstrukcí, během něhož byla navýšena ubytovací kapacita na 155 lůžek (včetně přistýlek). Tešit se můžete na dvoulůžkové pokoje nebo třílůžkové a čtyřlůžkové apartmány.  V případě že vaše firemní akce vyžaduje ještě větší ubytovací kapacitu, je můžné využít 100 metrů vzdálené čtyřlůžkové chatky o celkové kapacitě 40 lůžek, popřípadě nedaleký spolupracující hotel.

Wellness a sportovní vyžití

Hotel má k dispozici dobře vybavené wellness centrum, ve kterém vás čeká sauna (finská, parní, infra), vířivka a krytý bazén s protiproudem. Sportovci si mohou protáhnout tělo v tělocvičně, případně využít venkovní osvětlené kurty (tenis, volejbal, nohejbal).

Prostory pro kongres a outdoor programy

Venkovním prostorám vévodí romatická hladina rybníka a golfové hřiště. Hotel má také k dispozici i další prostory v podobě lesů a luk, na kterých lze realizovat řadu firemních outdoorových programů. Pro pracovní část firemní akce lze využít 600 metrů čtverečních kongresových sálů. Můžete využít jedenáct sálů včetně největšího sálu Vysočina s kapacitou 220 osob.

Fotogalerie

Doporučené akce v této lokalitě

Galaktická Mise
Galaktický teambuilding. Cestujte z planety na planetu a překonejte nástrahy, které vás na nich čekají. Staňte se učedníky legendárního Dartha Vadera.
Indiana a Svatý Grál
Indiana a Svatý Grál je teambuildingový outdoorový program pro firmy, který všechny účastníky zavede do světa plného dobrodružství. Dobrodružný teambuilding.
Sherlock vrací úder
Nejslavnější detektivní příběh na vaší firemní akci. Sherlock Holmes na stopě záhadného zločinu a firemní týmy jako speciální vyšetřovací jednotky. Teambuilding plný dobrodružství a zábavy.
Jako James Bond
Každý z vašich kolegů se stane agentem 007. Firemní týmy absolvují řadu aktivit odkazující na výcvik tajné služby MI6 a své dovednosti využijí při záchraně světa.
Meetings
Meetings je rozvojový program zaměřený na spolupráci a komunikaci v rámci týmu a předávání informací napříč týmy. Týmy plní zadané úkoly, spolupracují s jinými týmy, vytváří vlastní výstupy a reflektují výsledky své práce.
Mýdlový workshop
Výroba mýdel je kreativní program, vhodný pro mnoho příležitostí. Vaši zaměstnanci, jejich rodiny či obchodní partneři jistě ocení možnost vyrobit si a odnést na památku vlastnoručně vyrobená přírodní mýdla.
M*A*S*H
Siréna ohlašující přílet vrtulníků. Sehraný tým lékařů a personálu. Práce pod tlakem v polních podmínkách. Ještě mnohem více zažijete v programu M*A*S*H zaměřeném na zvládání stresu a týmovou spolupráci.
Zbraně historické i současné
Atraktivní program pro obchodní partnery i zaměstnance. Vyzkoušíte si zbraně od dob dávného středověku až po současnost.
Airsoftový program
Týmový akční program plný adrenalinu a dobrodružství. Během programu budete taktizovat, reagovat na plány nepřítele, plazit se houštím a nekompromisně střílet.
Večírek v předaleké galaxii
Ocitněte se v prostředí Hvězdných válek přímo na Vaší párty. Během akce zažijete pestré aktivity, soutěže, doprovodný program a především zábavu.
Cesta na Hrad
Cesta na Hrad je teambuildingový program rozvíjející kreativitu a strategické myšlení. Princip hry spočívá v tom, že se dva fiktivní poradenské týmy snaží získat co nejlepší volební výsledek pro svého kandidáta na post prezidenta.
Sherlock zachraňuje párty
Firemní večírek ve stylu příběhů Sherlocka Holmese. Světoznámý detektiv řeší záhadný zločin, ke kterému došlo uprostřed firemní párty.
zpátky na lokality