Lednický park a zámecká zahrada
ideální volba pro realizaci našich outdoorových programů

do 250 osob
Nízký standard
Lednice

Lednický zámecký park patří ke světově významným zahradním parkům. Udržovaný park je ideální volbou pro všechny naše outdoorové programy, k nimž vytváří úchvatnou scenérii. Ubytování je možné zajistit v Lednici v některém z námi doporučených hotelů či penzionů. Najdeme zde několik romantických budov z 19. století a mnoho různých cizokrajných dřevin, které sem byly přivezeny Lichtenštejny.

  • Louka
  • Les
  • Rozmanitá příroda
  • Plavba na lodích
  • Zajímavá památka
  • Občerstvení
Potřebujete více informací?

Doporučené akce v této lokalitě

GPS hrateambuildingobchodní setkání
Treasure Hunt
1,5-4 hod
4-300
Náročnost nízká
Týmová spolupráce, zábava a smích, hi-tech aplikace na tabletech. Firemní akce plná zajímavostí, výzev a překvapení. Treasure Hunt pro teambuilding, kongres nebo obchodní partnery! Praha, Brno, Lednice, Mikulov a další...
Poptat zde tuto akci
teambuilding
Indiana a Svatý Grál
3-6 hod
7-300
Náročnost nižší
Indiana a Svatý Grál je teambuildingový outdoorový program pro firmy, který všechny účastníky zavede do světa plného dobrodružství. Dobrodružný teambuilding pro firemní akci s příběhem.
Poptat zde tuto akci
zážitekteambuildingobchodní setkáníincentiva
Poklad Janohradu
3-5 hod
7-100
Náročnost nízká
Zážitkový týmový program v Lednickém zámeckém parku. Krásy Lednicko-valtického areálu s aktivitami. Firemní akce v srdci Jižní Moravy.
Poptat zde tuto akci
teambuilding
Sherlock vrací úder
3-6 hod
10-300
Náročnost nižší
Nejslavnější detektivní příběh na vaší firemní akci. Sherlock Holmes na stopě záhadného zločinu a firemní týmy jako speciální vyšetřovací jednotky. Teambuilding plný dobrodružství a zábavy.
Poptat zde tuto akci
teambuildingzážitek
Pevnost Boyard
3-6 hod
15-300
Náročnost střední
Teambuildingový program s legendou realizovaný převážně na hradech či pevnostech. Zažijete břitký jazyk hrbáčů, udatnost rytířů, smyslnost kurtizán a hlavně spoustu zábavy.
Poptat zde tuto akci

Více o lokalitě

Park byl často zaplavován řekou Dyjí, proto se bývalí majitelé panství rodu Lichtenštejnů rozhodli vybudovat mimořádné meliorační dílo. Nechali vyhloubit veliký rybník a vytvořili soustavu několika ostrůvků. V 19. století byl park upraven do dnešní podoby a připomíná staré italské a francouzské zahrady.

Součástí zámeckého parku je také skleník s tropickými rostlinami. V okrajové části parku je v sezóně zajímavou atrakcí show dravých ptáků. V případě zájmu zajistíme prohlídku zámku nebo skleníku.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Ozveme se do 60 minut.
 
Přidat...