Hotel Renospond

rekreační zařízení v úžasné krajině Vysočiny

Hotelový komplex Renospond je zařízení velmi vhodné pro realizaci firemních akcí a teambuildingových programů. Nachází se na úpatí Vysočiny, je obklopen prosvětlenými lesy a rozsáhlými lukami. Před samotným hotelem je poměrně velké jezírko.

Celková kapacita hotelu (včetně přistýlek) je cca 160 lůžek. V hotelu je k dispozici wellness (masáže, koupele, solárium, kosmetika, whirpool, aroma koupele), v obou budouvách je k dispozici wi-fi.

Hotel Renospond
Hotel Renospond
Hotel Renospond
Hotel Renospond
Hotel Renospond
Hotel Renospond
Hotel Renospond
Hotel Renospond
Hotel Renospond
Potřebujete více informací?
Hotel Renospond

Doporučené akce v této lokalitě

Více o lokalitě

Samotný komplex se skládá ze dvou objektů. Hlavní hotelová budova, ve které je také restaurace a společenská místnost, má pokoje o vyšším ubytovacím standardu s toaletami na každém pokoji, nebo společnými pro několik sousedních pokojů.

Vedlejší budova, nazývaná Ubytovna, má toalety a sprchy společné pro každé samostatné patro, nicméně i tak se jedná o velmi příjemné ubytování a navíc za velmi výhodných cenových podmínek. Pro účely teambuildingu je tento objekt naprosto ideální.

Catering bývá realizován v restauraci hlavní budovy, nebo v případě pěkného počasí před hotelem, např. ve spojení s venkovním grilováním. Před hotelem jsou za tímto účelem kryté lavičky a stoly. Personál je velmi milý a pro naše klienty udělá vše, co jim na očích uvidí.

Prozkoumejte okolí

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.