Resort Svatá Kateřina
wellness hotel v srdci Vysočiny

do 158 osob
Vysoký standard
Počátky

Nádherný hotelový resort uprostřed přírody na Vysočině. Hotelové budovy mají celkem 79 pokojů, restauraci, jídelnu, nádherné wellness a kongresové sály. Hotel je obklopen rozsáhlými pozemky vhodnými pro celou řadu teambuildingových nebo sportovních akcí.

  • Restaurace
  • Wellness centrum
  • Konferenční prostory
  • Les
  • Louka
  • Parkoviště
  • Bazén
  • Sauna
Potřebujete více informací?

Doporučené akce v této lokalitě

GPS hrateambuildingobchodní setkání
Treasure Hunt
1,5-4 hod
4-300
Náročnost nízká
Týmová spolupráce, zábava a smích, hi-tech aplikace na tabletech. Firemní akce plná zajímavostí, výzev a překvapení. Treasure Hunt pro teambuilding, kongres nebo obchodní partnery! Praha, Brno, Lednice, Mikulov a další...
Poptat zde tuto akci
teambuildingzážitekindoor
Escape Box
1,5 - 2,0 hod
5 - 50
Náročnost žádná
Escape Box je týmová úniková hra pro firemní i soukromé akce. Za hrami Exit Room a Escape Game už nemusíte chodit, Escape Box přijede za vámi. Únikovka pro několik týmů najednou.
Poptat zde tuto akci
teambuilding
Sherlock vrací úder
3-6 hod
10-300
Náročnost nižší
Nejslavnější detektivní příběh na vaší firemní akci. Sherlock Holmes na stopě záhadného zločinu a firemní týmy jako speciální vyšetřovací jednotky. Teambuilding plný dobrodružství a zábavy.
Poptat zde tuto akci
teambuilding
Indiana a Svatý Grál
3-6 hod
7-300
Náročnost nižší
Indiana a Svatý Grál je teambuildingový outdoorový program pro firmy, který všechny účastníky zavede do světa plného dobrodružství. Dobrodružný teambuilding pro firemní akci s příběhem.
Poptat zde tuto akci
obchodní setkánízážitekkreativní workshopindoor
Čokoládový den
2-2,5 hod
10-300
Náročnost žádná
Zažijte nejsladší den své kariéry! Čokoládový den je zážitkový program plný podmanivých vůní a chutí. Čeká vás výroba vlastních čokoládových pralinek a týmová soutěž.
Poptat zde tuto akci
firemní rozvojteambuildingindoor
Meetings
3-4 hod
15-100
Náročnost nízká
Meetings je rozvojový program zaměřený na spolupráci a komunikaci v rámci týmu a předávání informací napříč týmy. Týmy plní zadané úkoly, spolupracují s jinými týmy, vytváří vlastní výstupy a reflektují výsledky své práce.
Poptat zde tuto akci
kreativní workshopindoorobchodní setkánízážitek
Mýdlový workshop
2-2,5 hod
5-60
Náročnost žádná
Výroba mýdel je kreativní program vhodný pro mnoho příležitostí. Vaši zaměstnanci, jejich rodiny či obchodní partneři jistě ocení možnost vytvořit si a odnést na památku vlastnoručně vyrobená přírodní mýdla.
Poptat zde tuto akci
zážitekvečírekindoor
Brain Party
1-2 hod
6 - 250
Náročnost žádná
Vyzkoušejte Brain Party jako krátký teambuildingový program nebo jako doplněk vašeho firemního večírku. Ověřte si vaše vědomosti i selský rozum poutavou soutěžní formou.
Poptat zde tuto akci
GPS hrateambuildingobchodní setkání
Mystery Trail
2-5 hod
5-80
Náročnost střední
Mystery Trail je GPS nebo virtuální program pro firemní akce, při kterém týmy pomocí tabletů procházejí předem připravenou trasu, odpovídají na otázky, plní úkoly a výzvy.
Poptat zde tuto akci
firemní rozvojindoorteambuilding
M*A*S*H
4-5 hod
5-40
Náročnost nízká
Siréna ohlašující přílet vrtulníků. Sehraný tým lékařů a personálu. Práce pod tlakem v polních podmínkách. Ještě mnohem více zažijete v programu M*A*S*H zaměřeném na zvládání stresu a týmovou spolupráci.
Poptat zde tuto akci
večírekindoorzážitek
Don Maccarone
3-5 hod
50-300
Náročnost nízká
Firemní večírek v mafiánském stylu třicátých let. Legendární párty mafiánského kmotra známého pod přezdívkou Don Maccarone. Bujaré veselí, hazardní hry a svůdné ženy.
Poptat zde tuto akci
večírekindoorzážitek
Večírek v předaleké galaxii
3-5 hod
50-300
Náročnost nízká
Ocitněte se v prostředí Hvězdných válek přímo na vaší párty. Během akce zažijete pestré aktivity, soutěže, doprovodný program a především zábavu.
Poptat zde tuto akci

Více o lokalitě

Resort Svatá Kateřina má k dispozici 3 hotelové budovy - Garnison, Gymnasion a Svatá Kateřina. Nabízí nadstandardně vybavené pokoje plně odpovídající čtyřhvězdičkovému standardu.

Pro catering se využívá hotelová Restaurace Voda, případně Cafe Orangerie nebo Kavárna Pavilion. U recepce je 24 hodin denně otevřen Lobby Bar Viva. Resort Svatá Kateřina si velmi zakládá na kvalitě gastronomie, nabízí výbornou českou i mezinárodní kuchyni.

Wellness je vlajkovou lodí tohoto resortu. Hotel nabízí celou řadu ájurvédských procedur a terapií, masáže, koupele, horké lávové kameny nebo spa rituály. Pro wellness je využíván nově postavený Ájurvédský Pavilon.

Pro firemní akce je velmi přínosné to, že resort disponuje celou řadou sálů pro rozvojové nebo zážitkové programy a venkovních prostor pro outdoorové teambuildingové programy.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...