Tři Věžičky

Tři Věžičky
Hotel pro firemní akce až pro 160 účastníků uprostřed Vysočiny

Hotel Tři Věžičky leží přímo uprostřed České republiky. Nachází se hned za sjezdem z dálnice D1, tudíž cesta z Brna i Prahy potrvá maximálně 75 minut. S kapacitou 160 lůžek v 80ti komfortně vybavených pokojích dokáže hotel Tři Věžičky pohodlně ubytovat i velké skupiny účastníků.  

Pokud se chystáte uspořádat firemní kongres, využijete zejména konferenční sál s kapacitou až 280 osob a k dispozici budete mít i několik menších salonků. Pokud dáváte přednost odpočinkovému programu, můžete se těšit na wellness s pivními lázněmi, čtyři bowlingové dráhy a stylovou restauraci o kapacitě 100 míst. V případě dobrého počasí si večer můžete užít grilování prasete s posezením na letní zahrádce.

Hotel a jeho okolí lze využít nejen pro potřeby kongresové turistiky nebo wellness pobytů. Přímo u hotelu se nachází prostorná louka, na které lze uspořádat široké spektrum teambuildingových programů. Ať už plánujete malý rozvojový program nebo velkou outdoor akci, díky svým dispozicím uspokojí hotel Tři Věžičky všechny vaše potřeby.

Vyzkoušejte tento hotel poblíž Jihlavy a spojte pohodlné ubytování, dobré jídlo, konferenci, teambuilding a wellness do jedné pestré firemní akce. 

Fotogalerie

Doporučené akce v této lokalitě

Escape Box
Escape Box je mobilní úniková hra pro firemní i soukromé akce. Za hrami Exit Room a Escape Game už nemusíte chodit, Escape Box přijede za vámi. Únikovka pro několik týmů najednou.
Čokoládový den
Zažijte nejsladší den své kariéry! Čokoládový den je zážitkový program plný podmanivých vůní a chutí. Výroba vlastních čokoládových pralinek.
Indiana a Svatý Grál
Indiana a Svatý Grál je teambuildingový outdoorový program pro firmy, který všechny účastníky zavede do světa plného dobrodružství. Dobrodružný teambuilding.
Sherlock vrací úder
Nejslavnější detektivní příběh na vaší firemní akci. Sherlock Holmes na stopě záhadného zločinu a firemní týmy jako speciální vyšetřovací jednotky. Teambuilding plný dobrodružství a zábavy.
Stavba hmyzích hotelů a krmítek
Program výroby hmyzích hotelů nabízí propojení týmového rozvoje v reálném prostředí, zlepšení řemeslných dovedností, ekologie a společenské odpovědnosti.
Meetings
Meetings je rozvojový program zaměřený na spolupráci a komunikaci v rámci týmu a předávání informací napříč týmy. Týmy plní zadané úkoly, spolupracují s jinými týmy, vytváří vlastní výstupy a reflektují výsledky své práce.
M*A*S*H
Siréna ohlašující přílet vrtulníků. Sehraný tým lékařů a personálu. Práce pod tlakem v polních podmínkách. Ještě mnohem více zažijete v programu M*A*S*H zaměřeném na zvládání stresu a týmovou spolupráci.
Mystery Trail
Mystery Trail je geolokační program pro firemní akce, při kterém se týmy pohybují v terénu pomocí GPS tabletů a mapové aplikace TerraHunt.
Cesta na Hrad
Cesta na Hrad je teambuildingový program rozvíjející kreativitu a strategické myšlení. Princip hry spočívá v tom, že se dva fiktivní poradenské týmy snaží získat co nejlepší volební výsledek pro svého kandidáta na post prezidenta.
Vzpoura strojů
Program plný adrenalinu, zážitků a především silných strojů. Bagrování, čtyřkolky, airsoft, RC modely, vznášedlo... prostě pořádné stroje!
zpátky na lokality