Hotel Tři Věžičky

Kongresový hotel až pro 160 účastníků u D1

Hotel Tři Věžičky leží přímo uprostřed České republiky. Nachází se hned za sjezdem z dálnice D1, tudíž cesta z Brna i Prahy potrvá maximálně 75 minut. S kapacitou 160 lůžek v 80ti komfortně vybavených pokojích dokáže hotel Tři Věžičky pohodlně ubytovat i velké skupiny účastníků.  
 

Hotel Tři Věžičky
Hotel Tři Věžičky
Hotel Tři Věžičky
Hotel Tři Věžičky
Hotel Tři Věžičky
Hotel Tři Věžičky
Hotel Tři Věžičky
Hotel Tři Věžičky
Potřebujete více informací?
Hotel Tři Věžičky

Doporučené akce v této lokalitě

Více o lokalitě

Pokud se chystáte uspořádat firemní kongres, využijete zejména konferenční sál s kapacitou až 280 osob a k dispozici budete mít i několik menších salonků. Pokud dáváte přednost odpočinkovému programu, můžete se těšit na wellness s pivními lázněmi, čtyři bowlingové dráhy a stylovou restauraci o kapacitě 100 míst. V případě dobrého počasí si večer můžete užít grilování prasete s posezením na letní zahrádce.
 

Hotel a jeho okolí lze využít nejen pro potřeby kongresové turistiky nebo wellness pobytů. Přímo u hotelu se nachází prostorná louka, na které lze uspořádat široké spektrum teambuildingových programů. Ať už plánujete malý rozvojový program nebo velkou outdoor akci, díky svým dispozicím uspokojí hotel Tři Věžičky všechny vaše potřeby. Vyzkoušejte tento hotel poblíž Jihlavy a spojte pohodlné ubytování, dobré jídlo, konferenci, teambuilding a wellness do jedné pestré firemní akce. 

Prozkoumejte okolí

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.