Hotel Frymburk ****

Hotel Frymburk ****
doteky panenské přírody na Šumavě

Tato lokalita nabízí návštěvníkům Jižních Čech nejen špičkový čtyřhvězdičkový hotel, ale také čistou a svěží šumavskou přírodu. Jedná se o jeden z hotelů s nějvětší kapacitou v ČR, který je schopen pojmout kolektivy až do 400 osob.

Hotel se nachází u Lipenského jezera a má k dispozici vlastní pláž, takže i milovníci vodních hrátek si přijdou na své. Pokud tedy hledáte místo, kde je možné uspořádat  skutečně početnou firemní akci, je Wellness Hotel Frymburk pro vás tím pravým místem.

Mezi hlavní devízy tohoto ubytovacího zařízení patří nezvyklá šíře wellness služeb. Hotel disponuje vlastním aquaparkem, rozlehlým saunovým světem, širokou nabídkou masážních procedur a celou řadou dalších indoor aktivit a atrakcí. Pro účely vaší firemní akci můžete využít několik dobře vybavených kongresových sálů a celý hotel je pochopitelně pokrytý wi-fi signálem. Kolem hotelu jsou k dispozici travnaté prostory a les, které jsou vhodné k realizaci teambuildingových, sportovních i zážitkových programů.

Kromě outdoorových programů v okolí hotelu a zážitkových či rozvojových programů v restauraci či kongresových sálech, můžeme pro vás realizovat i speciálni verzi oblíbeného týmového programu Treasure Hunt Český Krumlov. Český Krumlov, památka UNESCO, je významným historickým a kulturním centrem Jižních Čech. Pro realizace programu Treasure Hunt je tedy tím pravým místem. Díky naší spolupráci s hotelem můžeme našim klientům nabídnout velmi zajímavé ceny hotelových služeb.

Fotogalerie

Doporučené akce v této lokalitě

Treasure Hunt
Týmová spolupráce, zábava a smích, hi-tech aplikace na tabletech. Soutěžní program plný zajímavostí a historie. Treasure Hunt pro váš kongres!
Galaktická Mise
Galaktický teambuilding. Cestujte z planety na planetu a překonejte nástrahy, které vás na nich čekají. Staňte se učedníky legendárního Dartha Vadera.
Čokoládový den
Zažijte nejsladší den své kariéry! Čokoládový den je zážitkový program plný podmanivých vůní a chutí. Výroba vlastních čokoládových pralinek.
Indiana a Svatý Grál
Indiana a Svatý Grál je teambuildingový outdoorový program pro firmy, který všechny účastníky zavede do světa plného dobrodružství. Dobrodružný teambuilding.
Sherlock vrací úder
Nejslavnější detektivní příběh na vaší firemní akci. Sherlock Holmes na stopě záhadného zločinu a firemní týmy jako speciální vyšetřovací jednotky. Teambuilding plný dobrodružství a zábavy.
Jako James Bond
Každý z vašich kolegů se stane agentem 007. Firemní týmy absolvují řadu aktivit odkazující na výcvik tajné služby MI6 a své dovednosti využijí při záchraně světa.
Meetings
Meetings je rozvojový program zaměřený na spolupráci a komunikaci v rámci týmu a předávání informací napříč týmy. Týmy plní zadané úkoly, spolupracují s jinými týmy, vytváří vlastní výstupy a reflektují výsledky své práce.
Ježíškova vánoční show
Užijete si originální zábavný večírek, který vám nedovolí se nudit. Uspořádejte pro své kolegy stylovou vánoční show plnou scének, soutěží a zábavných uměleckých vystoupení.
zpátky na lokality