Hotel Frymburk

doteky panenské přírody na Šumavě

Tato lokalita nabízí návštěvníkům Jižních Čech nejen špičkový čtyřhvězdičkový hotel, ale také čistou a svěží šumavskou přírodu. Jedná se o jeden z hotelů s nějvětší kapacitou v ČR, který je schopen pojmout kolektivy až do 400 osob.

Hotel se nachází u Lipenského jezera a má k dispozici vlastní pláž, takže i milovníci vodních hrátek si přijdou na své. Pokud tedy hledáte místo, kde je možné uspořádat skutečně početnou firemní akci, je Wellness Hotel Frymburk pro vás tím pravým místem

Hotel Frymburk
Hotel Frymburk
Hotel Frymburk
Hotel Frymburk
Hotel Frymburk
Hotel Frymburk
Hotel Frymburk
Hotel Frymburk
Potřebujete více informací?
Hotel Frymburk

Doporučené akce v této lokalitě

Více o lokalitě

Mezi hlavní devízy tohoto ubytovacího zařízení patří nezvyklá šíře wellness služeb. Hotel disponuje vlastním aquaparkem, rozlehlým saunovým světem, širokou nabídkou masážních procedur a celou řadou dalších indoor aktivit a atrakcí. 

Pro účely vaší firemní akci můžete využít několik dobře vybavených kongresových sálů a celý hotel je pochopitelně pokrytý wi-fi signálem. Kolem hotelu jsou k dispozici travnaté prostory a les, které jsou vhodné k realizaci teambuildingových, sportovních i zážitkových programů.
 

Kromě outdoorových programů v okolí hotelu a zážitkových či rozvojových programů v restauraci či kongresových sálech, můžeme pro vás realizovat i speciálni verzi oblíbeného týmového programu Treasure Hunt Český Krumlov. Český Krumlov, památka UNESCO, je významným historickým a kulturním centrem Jižních Čech.

Prozkoumejte okolí

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.