RS Želivka

rekreační středisko na Vysočině

RS Želivka leží přímo na březích řeky Želivky. Dohromady v hotelové budově a v chatkách má kapacitu 190 lůžek. K dispozici jsou 3 společenské místnosti a 2 venkovní pergoly, díky kterým není nutno při větších akcích stavět party stany.

Velkým bonusem Želivky je rozsáhlý přírodní amfiteátr, který pozvolna přechází v les a jemuž vévodí venkovní restaurace.

RS Želivka
RS Želivka
RS Želivka
RS Želivka
RS Želivka
RS Želivka
RS Želivka
RS Želivka
RS Želivka
RS Želivka
Potřebujete více informací?
RS Želivka

Doporučené akce v této lokalitě

Více o lokalitě

Hotelová budova byla v posledních letech kompletně rekonstruována, takže nabízí hezké ubytování pro cca 35 osob. Pokoje se samostatným sociálním zařízením.

Mnohem větší kapacita se však skrývá ve velkém množství vyhřívaných táborových chatek, které se nachází kousek od hlavní budovy. U chatkek je také budova se společnými umývárnami a toaletami. Tato část ubytovacích kapacit je sice v nižším standardu, bonusem je ale zase kapacita a cena.

Mezi chatkami se nachází velký prostor, který je vyplněn velkou plochou se sportovišti a dá se také využít jako parkoviště. Hned za chatkami je les, ve kterém je postavené lanové centrum. V areálu se nachází dvě velké pergoly, které návštěvníci ocení při nevlídném počasí.

Největším bonusem této lokality je její umístění. Nachází se přímo uprostřed republiky, cca 10 minut od dálničního sjezdu u Humpolce. Je to výborná lokalita pro velké kolektivy, které se sjíždí ze všech koutů ČR.

Prozkoumejte okolí

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.