Z-AGENCY s.r.o. - specialista na firemní akce

Jsme přímými realizátory všech našich nabízených programů a na trhu působíme působíme od roku 2007 (pod značkou Z-AGENCY od roku 2011). Náš tým se skládá z několika desítek instruktorů, umělců, lektorů a sportovních profesionálů. Díky velikosti našeho realizačního týmu jsme schopni plně pokrýt firemní akce a teambuildingy velkého rozsahu.

Patříme k nevětším producentům Treasure Hunt programů ve střední Evropě. Tvorbě on-line her se věnujeme již téměř jednu dekádu a vytvořili jsme více jak stovku outdoorových on-line programů, virtuálních únikových her, kvízů a interaktivních průvodců. Treasure Hunt programy máme ve všech velkých městech České republiky a mobilní únikové hry, založené na logických otázkách, realizujeme jak ve fyzické tak virtuální formě.

Níže představujeme členy týmu pro firemní akce a teambuilding, se kterými se budete nejčastěji setkávat.

Instruktoři a lektoři pro firemní akce a teambuilding

Jiří Zmidloch
Jiří Zmidloch
Jednatel Z-AGENCY, stará se o obchod, marketing, přípravu a realizaci teambuildingových programů. Často a rád cestuje zejména do odlehlých horských terénů.
Ondřej Sekanina
Ondřej Sekanina
Instruktor firemních akcí, obchodník a sportovec. Má také na starosti vzdělávání, komunikaci s instruktorským týmem a nábor nových pracovníků.
Kateřina Puczoková
Kateřina Puczoková
Organizátorka a instruktorka firemních akcí. Je také součástí našeho obchodního a marketingového týmu.
Kristina Stejskalová
Kristina Stejskalová
Výborná instruktorka firemních akcí, Čokomaster a Treasure Hunt master.
Veronika Kozlová
Veronika Kozlová
Lektorka a intruktorka pro teambuilding. Její doménou je příprava a realizace rozvojových firemních programů na míru.  V Z-AGENCY má na starosti instruktorský tým.
Michal Kašparovský
Michal Kašparovský
Produkční manažer všech typů firemních akcí, multifunkční instruktor, kameraman, televizní režisér, střihač, fotograf a lyžařský závislák.
Alex Nobilis
Alex Nobilis

Multifunkční instruktor a manažer firemních akcí.

Přemysl Šimon
Přemysl Šimon
Specialista na výuku sebeobrany a instruktor. Pod pohledem roztomilého plyšového medvídka se skrývá nezastavitelná sportovní mašina, před kterou se zachvěje srdce nejedné dívky.
Pavel Havelka
Pavel Havelka
Výborný instruktor, divadelník, historik a motivátor, který je již dlouhá léta ozdobou týmu Z-AGENCY. Poslední dobou se s ním na našich akcích potkáte zejména v roli hlavního motivátora.
Štěpánka Gennertová
Štěpánka Gennertová
Štěpánka kovala své instruktorké dovednosti na stovkách skautských akcí a ukovala je do naprosté dokonalosti. Rázná mladá žena, která má vše plně pod kontrolou.
Michaela Benešová
Michaela Benešová
Univerzální instruktorka pro firemní akce a teambuilding. V jednotlivých lokalitách tvoří nové verze geolokačních týmových her.
Libor Olšan
Libor Olšan
Lektor šermířské školy pro všechny druhy evropských chladných zbraní, pedagog JAMU v oboru scénický šerm, choreograf, herec a moderátor.
Lucie Sitarová
Lucie Sitarová
Instruktorka firemních akcí, tanečnice, gymnastka a hadí žena. Jediný člen týmu, který dokáže na svém tělem uvázat gordický uzel.
Noemi Hrubošová
Noemi Hrubošová
Zkušená instruktorka Z-AGENCY, všestranná sportovkyně, volejbalová hráčka i trenérka. Žena s dokonalým tělem, srdcem i duší.
Jan Kruba
Jan Kruba
Herec, šermíř, eskamotér a dobrá duše firemních akcí. Všeuměl vládnoucí jak slovem tak tělem. Milovník historie, který je pokladnicí znalostí z dob pradávných.
Tomáš Popelka
Tomáš Popelka
Osamělý hrdina, mistr přežití a hlavně nekompromisní instruktor airsoftu je v hloubi duše skrytý romantik. Je garantem airsoftových aktivit Z-AGENCY.
Aneta Králová
Aneta Králová
Pod vizáží Pipi Dlouhé punčochy se skrývá všestranná instruktorka pro firemní akce.
Ivo Hrdina
Ivo Hrdina
Pavoučí muž, lezec, lanový specialista a majitel nejoblíbenějších brněnských lezeckých stěn. Je garantem lanových aktivit Z-AGENCY.
Petr Smejkal
Petr Smejkal
Ivošovo dvojče a především profesionál v oboru vysokých lanových aktivit. Spolu s Ivošem tvoří adrenalinový tandem našeho realizačního týmu.
Petr Koláček
Petr Koláček
Zkušený instruktor, motivátor a divadelník. Jeho hromový hlas dokáže namotivovat stovky agentů k překonání všech překážek a záchraně světa.
Ondra Beneš
Ondra Beneš
Instruktor airsoftu.