Reference

s radostí jsme realizovali firemní akce pro tyto naše klienty

Teambuilding od Z-AGENCY s.r.o. jsme pojali netradičně - VIRTUÁLNĚ JSME SE S TÝMEM VYDALI PO STOPÁCH Sherlocka Holmese. Někdo z kanceláře, někdo z homeoffice, ale všichni jsme se bavili a na chvilku odreagovali! Určitě doporučujeme tuto netradiční zábavu. Skvělá spolupráce i přístup, vše klaplo nad očekávání.  Rádi si zopakujeme. 
Marketa Kopecka, HR manager, Greiner Packaging s.r.o.

Akce se líbily moc. Ještě ten večer mi lidi říkali, že to bylo přínosné a uvědomili si spoustu věcí - vnímám to dost pozitivně! V pondělí jsem určitě viděla rozdíl v komunikaci se mnou, ale co se týká jich, to zatím vyhodnotit nedokážu. Ondro, velké díky tobě i kolegům.
Hana Veselé, HR Manager, Notino

Moc děkuji za organizaci celé akce. Všichni byli nadšení, moc se nám to líbilo, celou hru máte do detailu promyšlenou a zábavnou formou nachystanou. I kolegyně, které se hry bály, že jim to nepůjde, byly velmi mile překvapené a dnes v práci celou hru chválily.
Ing. Zuzana Suchomelová, ORKÁN plus, s. r. o.
 
Slečny z agentury Z-AGENCY nám uspořádaly na HR teambuildingu hru Treasure Hunt, která se velmi vydařila. Bavili nás otázky, i když některé byly velmi záludné a vše bylo technicky skvěle podchyceno. Organizace milá a příjemná. Jsme rádi, že jsme se rozhodli pro tuto variantu :)
Zuzana Hříbalová, SKANSKA
Ďakujeme za všetkých našich zamestnancov Z-AGENCY za skvelý sprievod našou teambuildingovou akciou. Personálne zabezpečenie, príprava všetkých aktivít, priateľský prístup, profesiálny prístup, príjemná komunikácia....všetko TOP. Vrelo odporúčam.
Envi Pak

Děkujeme za skvělou organizaci. Téma a aktivity se kolegům velmi líbily. Z celkové akce jsme měli obrovskou radost, kterou jen podpořilo krásné slunečné počasí na zřícenině Orlík u Humpolce.
Aneta Ježková - Director of Marketing, Colliers International

Spolupráce s Z-AGENCY s.r.o. byla výborná. Mohu zmínit skvělý přístup, rychlou domluvu a perfektní organizaci. Teambuildingový program Treasure Hunt jsme doplnili čtyřmi aktivitami (minové pole, lukostřelba, stavba mostu, katapulty) a všichni kolegové si to moc užili. Můžeme jen doporučit. 
Radka Havlenová, DHL Express (Czech Republic) s.r.o.

Escape Box jsme hráli na firemním teambuildingu a hezky jsme si to užili. Při objednání jsem měla mírné obavy, že nám bude chybět atmosféra místnosti, jak je při klasické Escape game, ale opak je pravdou. Escape box je uveden do příběhu a při prozkoumávání všech předmětů kufru a postupném rozlušťování indicií si na „chybějící“ místnost ani nevzpomenete. Pokud budete šikovní, můžete se těšit na vítěznou odměnu.
Helena Juránková, CEEC Research s.r.o.

Akce se moc povedla. Všichni si to užili a měli jsme i štěstí na počasí. Oceňuji, že se hodně otázek týkalo přímo Poličky. Dobrá práce! Doporučili jsme váš program našemu lokálnímu partnerovi. Děkujeme za vaše úsilí a doufám, že se v budoucnu naskytne příležitost znovu využít vašich služeb.
Marcin Sokołowski, OSI International Holding GmbH​

Kolegové byli ze hry naprosto nadšení. Mám pro Vás jen samou chválu. Jejich slovy: „Bylo to super….Výborně jsme se bavili…Moc se mi to líbilo…úžasný“. Takže Vám chci moc poděkovat za skvěle odvedenou práci. Určitě se na Vaši agenturu v budoucnu ráda obrátím nebo doporučím. 
Eva Kryštůfková, ABB s.r.o. 

Děkujeme společnosti Z-AGENCY za zajištění firemního teambuildingu - Treasure Hunt v Lednici. S domluvou i organizací akce jsme byli spokojení a den jsme si všichni užili. Treasure Hunt jsme měli doplněný o 5 outdoorových aktivit, které klasická stanoviště perfektně doplnily a hru oživily. Děkujeme za fajn zážitky a těšíme se na příště.
Michaela Bartáková, PROFIcomms, s.r.o.

Pevnost Boyard na pevnosti Fort Křelov u Olomouce byla mezi našimi manažery hodnocena jako nejlepší akce za poslední roky. Všichni byli nadšení, hra je úplně strhla a dožadovali se dalších úkolů a her! Z-AGENCY vše skvěle zajistila – zcela profesionální příprava akce, komunikace s klientem i samotná realizace. A klobouk dolů před jejich hereckými výkony! Už plánujeme další akci.
Marie Jestříbková, Event manažer, Generali Pojišťovna a.s.

Teambuilding byl skvělý. Kolegové o celé akci mluvili ještě další den, chválili herecké výkony, angličtinu, to, že “herci” nepřestali hrát ani o obědové pauze, úkoly byly různorodé, a tak si každý přišel na své, byly týmové a zapojili se všichni. Prostě na jedničku. Moc vám děkuji jak za firmu Amstar, tak za sebe jako organizátora I účastníka. Skvělá domluva, vše dodrženo do posledního detailu. 
Věra Hulová, Amstar

Dozvěděl jsem se několik věcí, nebo spíše uvědomil a začal jsem je aktivně dělat. Např. držení těla vs. vlastní psychika. Mám dojem, že mám i větší nadhled ve stresové situaci. Dále jsem více poznal projevy chování pod tlakem u svých kolegů, což je také přínosné.
Jan Böhm, Acco Brands

Děkuji za zajištění celé akce. Moc jsme si to užili, všichni jsme se dobře bavili, vaši kolegové byli milí a jako bonus nám ještě přálo počasí a Lednický park byl v podstatě jen náš (z tohoto pohledu bylo pondělí skvělá volba). Fyzicky jsme byli zničení tak přiměřeně a ještě jsme odpoledne v Mikulově zvládli výlet na Svatý kopeček.
Monika Hubená, ARX Equity Partners

Od pritomnych kolegov som pocul iba pozitivne reakcie. Myslim, ze po tom pokojnejsom zaciatku (prechadzkou po parku) sme si celkom uzili plavbu lodou. Nasledne timove ulohy boli opat velmi zaujimave a prijemnym sposobom preverili nase fyzicke aj psychicke zdatnosti. V kazdom pripade sme sa dobre zabavili. Dakujeme za super zazitky, prijemnu a profesionalnu spolupracu.
Daniel Doboš, cargo-partner

Organizuji vánoční večírky pro náš tým už 5 let, ale takto spokojené kolegy jsem je ještě neviděla. Výroba pralinek nás po stránce tvořivosti, zajímavosti a připravenosti programu naprosto uchvátila. Děkuji za skvěle strávený čas.
Markéta Floriánová, Kleffmann Group, s.r.o.

Děkujeme Z-AGENCY za perfektně zorganizovaný Čokoládový den. Vše bylo skvěle připravené, moderátoři milí a ve všem nápomocní. Zábavu jsme si moc užili a ještě přivezli plno sladkostí domů.
Karolína Ručová, vedoucí týmu CSS BackOffice, T-Mobile Czech Republic a.s.

 

Vynikající komunikace, super hra!
Matěj Erler - Store operation manager, DECASPORT s.r.o.

Děkujeme celému týmu Z-AGENCY za perfektní spolupráci, ochotu, vstřícnost a v neposlední řadě za perfektní organizaci programu na míru. Realizační tým byl skvělý, členové byli plní úsměvů a bavili nás po celou dobu. Aktivita byla perfektně připravená a po zásluze Vám náleží obrovské DÍKY! Doufáme, že budeme mít možnost spolupráce také do budoucna a přejeme Vám mnoho úspěchů při realizaci dalších zajímavých projektů.
Tým z Útvaru správy životního pojištění, Česká pojišťovna a.s. 
Moc jsme si s kolegy Treasure Hunt užili! Vše bylo perfektně zorganizované, otázky byly skvěle vymyšlené a zároveň zábavné a zaměřené na konkrétní lokaci. Měli jsme hru doplněnou o rozšíření se dvěma praktickými úkoly, které byly skvělým oživením hry a zároveň pomohly k dotvoření taktické hry.
Tereza Čajanová, Nutricia a.s.
Děkuji vám za organizaci, program se opravdu vyvedl a myslím, že většině se to opravdu líbilo. Kolegové byli profesionální, vše bylo výborně připraveno a celkově mi program přišel zajímavý a skvěle vyvážený. 
Hana Šilhanová Stručovská - Manager HR Services CZ, MANN+HUMMEL Service s. r. o.
 
If you are looking for quality time with your team these guys have the know how. Loved the treasure hunt activity!
Tom Koliba, NetSuite Inc.
Hru Treasure Hunt Telč neměla Z-AGENCY standardně v nabídce, přesto ji pro nás perfektně připravila. Organizace byla profesionálně zvládnutá. Teambuilding pro finanční oddělení se tak stal velmi zábavným a přínosným. Mohu vřele doporučit ortodoxním nesportovcům a kancelářským lenochům. 
Lucie Vlachopulosová, DEK a.s.

Z-AGENCY pro nás organizovala program pro teambuildingovou interní akci, které se také díky nim moc povedla. Program byl pečlivě připravený, aktivity byly originální a organizátoři měli po celou dobu dobrou náladu. Kolegové si jednotlivé aktivity pochvalovali a spolupráci můžeme vřele doporučit.
Kateřina Hanousková, Agency Coordinator, MetLife

Byla to skvělá akce a všichni si ji užili. Alex a Míša byli báječní. Díky jim i vám!
Syed S Ahmed, Red Hat Czech, s.r.o.

Ještě jednou moc děkujeme za krásně strávený čas ve Faře Rančířov. Všichni si to báječně užili, měli jste vše perfektně připravené. Budeme Vás doporučovat a pokud bude další podobná příležitost tb, tak jedině s Vaší agenturou.
Anastasija Farská, Louwman Group

"Treasure Hunt Brno překonal očekávání celého týmu. V zápalu hry po Brně se mnou v čele běhali i ti, kteří by to do sebe nikdy neřekli. Kolegové se po hře chlubili, že díky hledání otázek se dostali i na místa, která dříve neznali. Treasure Hunt a Z-Agency mohu jedině doporučit."
Petra Šmejdová, pux s. r. o. 

Májové odpoledne v Lednicko-valtickém areálu při hledání pokladu Janohradu se nám opravdu vydařilo. Děkujeme agentuře, že myslela na všechno. Program nás moc bavil, nikde jsme neměli žádné prostoje a jednotlivé hry pěkně prověřily naše schopnosti - přemýšlet, tvořit, trochu si zasportovat, užít si legrace a spolupracovat v týmu. Děkujeme, a bude-li příležitost, rádi přijdeme zas.
Renata Zikmundová, Event Specialist AXA Česká republika s.r.o.
Treasure Hunt v Brne realizovaný Z-Agency sme si maximálne užili. Je to fantastická outdoorová teambuildingová aktivita, pri ktorej sa zabavíte, zasúťažíte si a spoznáte mnohé krásne miesta v historickom centre mesta. Určite odporúčame.
Dušana Kostická, Hella

Hledali jsme akci, která by spojovala jak teambuildingové aktivity tak zábavu pro všechny zúčastněné. Pánové Zmidloch a Vejchodský nám vyšli plně vstříc a přizpůsobili pružně jejich standardní program podle našich představ. 
Ing. Jan Cír, jednatel Lenze

Zvolená "low cost" varianta Treasure Hunt se ukázala jako naprosto optimální. Organizace byla bezchybná a když k tomu přidáme benefit v podobě letního počasí, nelze než napsat: Brzy nashledanou!
Jindřich Dráb, Supply Chain Director - Beteler Automotive Region North/Eastern Europe

Z-AGENCY organizovala dvoudenní teambuildingový program Jako James Bond pro náš nový tým. Nejen, že byla celá akce velmi profesionálně zorganizována, ale navíc si instruktoři Z-AGENCY dokázali přirozeně najít cestu k našim srdcím.
Aleš Votoček, Country Sales Manager adidas Baltics SIA​

Skvěle zajištěný teambuilding, na který bude celá firma určitě dlouho vzpomínat. Profesionálně zajištěná akce od A do Z, skvělá zábava. Z-AGENCY mohu všem vřele doporučit.
Jan Šedek, Trade Marketing Manager, MASPEX Czech, s.r.o.

Čokoládový den byl pro náš tým velmi zábavná a kreativní forma teambuildingu. Celý organizační tým byl příjemný a ochotný. Užili jsme si spoustu zábavy a navíc jsme si odnesli i nějaké nové vědomosti. Děkujeme.
Ing. Zuzana Jakšová, Glenmark Pharmaceuticals s.r.o.

Z-AGENCY s.r.o. pro nás upořádala skvělý Treasure Hunt v Praze, v angličtině. Pořadatelský tým byl nejen profesionální, ale hlavně pohodový. Všem se hra s tablety strašně líbila, bylo to jedno z těch fajn odpolední ve velkoměstě, kdy člověk vidí a pozná i to, co jinak nevidí nebo nehledá. Děkujeme Z-AGENCY za výbornou akci! Všem vřele doporučujeme.
Erika Fialová, KPMG Česká republika, s.r.o.

Treasure Hunt v srdci Prahy jsme si s naší smečkou moc užili i navzdory dubnovému ne úplně teplému počasí. Užili jsme si srandu, vybili soutěživost a i si po prosezených dnech u počítače trochu zaběhali. Organizace byla perfektní, děkujeme!
Tereza Švarcbachová, Sleighdogs GmbH

Na samotný teambuilding v terénu zbyla pouze hodina, akce byla přesto vydařená a plně dostačující. Super organizace, komunikace i moderování  v angličtině ze strany agentury. Účastnici byli spokojeni a všem se líbilo. Určitě bych se na organizátory obrátila znovu, až bude další příležitost. 
Yvette Prošvicová, Governance & Project Officer BUREAU VERITAS

Firma Yale CZ dělá vzhledem k povaze svého produktu vztahový byznys. A součástí toho správného vztahu se zákazníkem jsou i vydařené marketingové akce. V tomto ohledu nám firma Z-AGENCY svými hlubokými zkušenostmi v oboru, kontakty na doprovodné programy a dokonalým profesionálním přístupem nabízí to nejlepší, s čím jsme se za 20 let existence naší firmy setkali.
Ing. Ivan Musil, výkonný ředitel YALE CZ

Financial Express připravuje každý rok pro své zaměstnance teambuildingový den a tentokrát jsme se rozhodli pro týmovou soutěž Treasure Hunt, kterou zorganizovala společnost Z-AGENCY. Zaměstnanci byli s akcí velice spokojeni a spolupráce s organizátory byla velice příjemná.
Richard Žáček, Senior HR/Office Manager Financial Express

Profesionalita, originalita, překvapení, radost a zábava těmito slovy se dá popsat akce, kterou jsme zažili u Z-AGENCY. Užili jsme si výbornou zábavu, naučili jsme se nové věci. Ve spojení s profesionálním zázemím a jedinečným pojetím jsme si odnesli zážitky na celý rok a těšíme se na další setkání s tímto týmem.
Ing. Petr Fajmon, MBA, generální ředitel Teplárny Brno

Musím poděkovat za skvělý program, který naprosto splnil mé očekávání – aktivní relaxace bez stresu a zbytečného spěchu. Náročnost vhodná opravdu pro všechny.
Veronika Šťastná, Delikomat

Z-AGENCY pro nás organizovala program vánočního večírku, který u nás všech sklidil obrovský úspěch. Originální přístup, zodpovědnost, ochota, zábava, profesionalita, přátelská atmosféra, legrace, dokonalá příprava, rychlé, přesné a nápadité zpracování požadavku. Využití služeb Z-AGENCY určitě doporučujeme.
Miroslava Murguová, Learning & Development Specialist, NITTO DENKO CZECH

S týmem Z-AGENCY jsme zažili opravdu velké množství adrenalinu a zároveň spoustu dobré zábavy. Vše bylo perfektně připraveno včetně rozumného časového harmonogramu. Za sebe i můj tým bych chtěl všem poděkovat a Petrovi Korábovi jmenovitě za perfektní degustaci a opravdu vynikající víno a těším se příští rok na shledanou.
Martin Němec, Managing Director ALLTUB Central Europe

Pro náš nově rozšířený tým jsme hledali ideální teambuildingový program, který by zapojil všechny zúčastněné zaměstnance (včetně našich čínských kolegů) a zárověň pobavil. Pan Zmidloch nám vyšel se vším vstříc a připravil tak nezapomenutelný zažitek ve formě hry Pevnost Boyard. Můžu jedině vřele doporučit. Mnohokrát děkujeme.
Simona Benedetti, Huawei Technologies, s.r.o.