Treasure Hunt

Treasure Hunt
Týmová soutěž, památky a GPS tablety

trvání akce 1-3h
počet osob 4-200
fyzická náročnost nízká
finanční náročnost nízká

Treasure Hunt je vzrušující týmová hra, která vám nedá vydechnout, prověří vaše znalosti a užijete si u ní spoustu zábavy a smíchu. Jde o moderní a atraktivní formu navigační teambuildingové soutěže, kombinující znalosti a postřeh účastníků s návštěvou historicky významných míst velkých měst nebo přírodních areálů. Účastníci musí prokázat schopnost týmové spolupráce, orientace na neznámých místech a kreativitu řešení problémů pod časovým tlakem.

Princip programu Treasure Hunt

Každý tým složený ze 3-10 osob má k dispozici tablet s mapovou navigací a naší vlastní interaktivní aplikací TerraHunt. Na mapě jsou zobrazeny poklady ukryté v okolí, k jejichž získání si musí tým zvolit vhodnou strategii. V okamžiku, kdy se skupina dostane do blízkosti pokladu, se na obrazovce tabletu aktivuje otázka, která se vztahuje k danému místu. Účastníci akce musí v určitém časovém intervalu vybrat některou z nabídnutých odpovědí nebo musí odpověď aktivně zadat. Cílem hry je správně zodpovědět co největší počet otázek a získat tak co nejvíce bodů.

On-line scoring a týmové fotky

Všechny tablety jsou vybaveny GPS, připojeny k internetu a aplikace běží on-line. Neustále zobrazuje aktuální skóre všech týmů v reálném čase i jejich pohyb na mapě. Na obrazovce tabletu je tedy vidět, kde se jednotlivé týmy právě nacházejí a kolik mají bodů, což je pro všechny velmi motivující! Účastníci využívají na tabletech také fotoparáty pro focení týmových selfie, zajímavých míst a veselých situací. Kromě samotných výsledků tak soutěžící budou mít na firemní akci krásnou vzpomínku ve formě fotek ze všech tabletů.

Atraktivní lokality

Tento program je určen zejména pro kolektivy, které pořádají svoji firemní akci v historicky zajímavých městech (Praha, Brno, Bratislava, Mikulov, Karlovy Vary, Olomouc, nebo přírodních areálech jako např. Lednicko-valtický park. Pečlivě zvolené otázky (poklady) jsou ukryty zpravidla v blízkosti kulturních, historických či přírodních památek. Týmy tak během rekordně krátké doby mají šanci detailně poznat nejzajímavější místa dané lokality aktivní a zábavnou formou.

Pro koho je program určen

Zážitková akce je vhodná pro firemní kolektivy i cizojazyčně mluvící kolegy ve Vaší společnosti.  Těm tato hra umožní poutavým způsobem poznat historii města, ve kterém pracují. Čeští kolegové si zase rozšíří svoje znalosti a vědomosti. Pro svoji menší časovou náročnost je tato zážitková aktivita vhodná jako týmový relax pro účastníky konference či školení, nebo klienty cestovních kanceláří.

Číst více

Variabilita programu

Doporučená délka programu je 2-3 hodiny dle množství a obtížnosti pokladů (otázek) a rozsahu plochy jejich rozmístění. Na přání je možné jej realizovat téměř kdekoliv od velkých historických měst po zajímavé přírodní areály. Program je standardně realizován v českém nebo anglickém jazyce, další jazyky jsou na základě domluvy také možné.
 

Skrýt Číst více

Treasure Hunt - Týmová soutěž s tablety

Vlastní tabletová aplikace
Time management training
Zábavná forma vzdělávání
Známá historická města
Několik jazykových mutací

Zvolená "low cost" varianta Treasure Hunt se ukázala jako naprosto optimální. S ohledem na čas, který jsme mohli v rámci logistické konference Regionu Severní a Východní Evropa věnovat teambuildingovým aktivitám byl stanovený cíl, tedy dosáhnout hlubšího porozumění mezi novými kolegy, zvýšit touhu po spolupráci, ale také získat pocit, že si jako tým vedeme dobře, naprosto překonán. Náš multi-kulti tým nejen získal poznatky aplikovatelné v pracovním prostředí, ale hlavně pocit, že čas strávený v nádherném prostření lednického parku, byl více než smysluplný.
Organizace byla bezchybná a když k tomu přidáme benefit v podobě letního počasí, nelze než napsat: Brzy nashledanou!

 Jindřich Dráb, Supply Chain Director - Beteler Automotive Region North/Eastern Europe

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...