Hrad Točník

Hrad Točník
firemní akce mezi Prahou a Plzní

Hrad Točník se nachází ve Středočeském kraji poblíž dálnice Praha - Plzeň. Hrad je památkově chráněný a svojí velikostí a mnoha prostory je vhodný pro realizaci teambuildingových programů pro kolektivy do 250 osob a dětských dnů.

Díky snadné dostupnosti je zajímavou alternativou pro realizace firemní akce klientů z Prahy.  Hrad je poměrně rozlehlý, je v něm řada travnatých plácků a zákoutí, krytých i otevřených ploch, hradeb a spletitých chodeb, které jsou stylovou kulisou pro řadu zajímavých aktivit.

Hrad Točník neposkytuje ubytovaní ani stravovací služby. Veškerý catering tedy zajišťujeme externě. Kromě stylového oběda je možné také připravit večerní raut s hořícími pochodněmi a šermířským soubojem ve středověkém duchu v Purkrabském paláci.

Na hradě je v provozu pouze malý bufet, veškeré cateringové služby zajišťujeme osvědčenou cateringovou firmou. Zajistíme veškerý servis potřebný pro kvalitní oběd či stylový středověký raut. Ubytování je možné zajistit v Hotelu Žebrák nebo BW hotelu Beroun.

Fotogalerie

Doporučené akce v této lokalitě

Pevnost Boyard
Stylizovaný teambuildingový program s legendou realizovaný na hradech či pevnosti. Zažijete břitký jazyk hrbáčů, udatnost rytířů a smyslnost kurtizán.
Indiana a Svatý Grál
Indiana a Svatý Grál je teambuildingový outdoorový program pro firmy, který všechny účastníky zavede do světa plného dobrodružství. Dobrodružný teambuilding.
Zbraně historické i současné
Atraktivní program pro obchodní partnery i zaměstnance. Vyzkoušíte si zbraně od dob dávného středověku až po současnost.
zpátky na lokality