Reference

These are some of our clients we have successfully prepared corporate events for.

 
 

Event was very good. Everyone enjoyed it and we had luck with the weather. I appreciate, that many questions were about Policka. Good job! We recommended your event to our local partner from there, the meat plant. Thanks for all effort, I hope we will have occasion in the future to use your service again.
Marcin Sokołowski, OSI International Holding GmbH

Z-AGENCY has organized an inside team building event for us, which proved to be very successful. Our program was carefully prepared, activities were original and the organizers were in a good mood all the time. Our colleagues have praised individual activities and we can strongly recommend this cooperation.
Kateřina Hanousková, Agency Coordinator, MetLife

Once again we thank you for the time spent in Rančířov rectory. Everybody enjoyed it, you had everything perfectly prepared. We will be recommending you and if there is another similar team building opportunity, then only with your agency.
Anastasija Farská, Louwman Group

"Treasure Hunt Brno překonal očekávání celého týmu. V zápalu hry po Brně se mnou v čele běhali i ti, kteří by to do sebe nikdy neřekli. Kolegové se po hře chlubili, že díky hledání otázek se dostali i na místa, která dříve neznali. Treasure Hunt a Z-Agency mohu jedině doporučit."
Petra Šmejdová, pux s. r. o. 

Treasure Hunt v Brne realizovaný Z-Agency sme si maximálne užili. Je to fantastická outdoorová teambuildingová aktivita, pri ktorej sa zabavíte, zasúťažíte si a spoznáte mnohé krásne miesta v historickom centre mesta. Určite odporúčame.
Dušana Kostická, Hella

We were looking for an action that would combine both team building activities and entertainment for all participants. Mr. Zmidloch and Mr. Vejchodsky were willing to help us and fully adapted their standard program according to our ideas.
Ing. Jan Cír, Managing Director Lenze

Zvolená "low cost" varianta Treasure Hunt se ukázala jako naprosto optimální. Organizace byla bezchybná a když k tomu přidáme benefit v podobě letního počasí, nelze než napsat: Brzy nashledanou!
Jindřich Dráb, Supply Chain Director - Beteler Automotive Region North/Eastern Europe

The Z-AGENCY has organized a two - days teambuilding James Bond program for our new team. Not only the team-building event was organized on a very high professional level but at the same time the instructors from the Z-AGENCY found a natural and friendly way how to get close to our hearts.
Aleš Votoček, Country Sales Manager adidas Baltics SIA

Skvěle zajištěný teambuilding, na který bude celá firma určitě dlouho vzpomínat. Profesionálně zajištěná akce od A do Z, skvělá zábava. Z-AGENCY mohu všem vřele doporučit.
Jan Šedek, Trade Marketing Manager, MASPEX Czech, s.r.o.

Čokoládový den byl pro náš tým velmi zábavná a kreativní forma teambuildingu. Celý organizační tým byl příjemný a ochotný. Užili jsme si spoustu zábavy a navíc jsme si odnesli i nějaké nové vědomosti. Děkujeme.
Ing. Zuzana Jakšová, Glenmark Pharmaceuticals s.r.o.

Z-AGENCY s.r.o. pro nás upořádala skvělý Treasure Hunt v Praze, v angličtině. Pořadatelský tým byl nejen profesionální, ale hlavně pohodový. Všem se hra s tablety strašně líbila, bylo to jedno z těch fajn odpolední ve velkoměstě, kdy člověk vidí a pozná i to, co jinak nevidí nebo nehledá. Děkujeme Z-AGENCY za výbornou akci! Všem vřele doporučujeme.
Erika Fialová, KPMG Česká republika, s.r.o.

Treasure Hunt v srdci Prahy jsme si s naší smečkou moc užili i navzdory dubnovému ne úplně teplému počasí. Užili jsme si srandu, vybili soutěživost a i si po prosezených dnech u počítače trochu zaběhali. Organizace byla perfektní, děkujeme!
Tereza Švarcbachová, Sleighdogs GmbH

Na samotný teambuilding v terénu zbyla pouze hodina, akce byla přesto vydařená a plně dostačující. Super organizace, komunikace i moderování  v angličtině ze strany agentury. Účastnici byli spokojeni a všem se líbilo. Určitě bych se na organizátory obrátila znovu, až bude další příležitost. 
Yvette Prošvicová, Governance & Project Officer BUREAU VERITAS

Firma Yale CZ dělá vzhledem k povaze svého produktu vztahový byznys. A součástí toho správného vztahu se zákazníkem jsou i vydařené marketingové akce. V tomto ohledu nám firma Z-AGENCY svými hlubokými zkušenostmi v oboru, kontakty na doprovodné programy a dokonalým profesionálním přístupem nabízí to nejlepší, s čím jsme se za 20 let existence naší firmy setkali.
Ing. Ivan Musil, výkonný ředitel YALE CZ

Financial Express připravuje každý rok pro své zaměstnance teambuildingový den a tentokrát jsme se rozhodli pro týmovou soutěž Treasure Hunt, kterou zorganizovala společnost Z-AGENCY. Zaměstnanci byli s akcí velice spokojeni a spolupráce s organizátory byla velice příjemná.
Richard Žáček, Senior HR/Office Manager Financial Express

Profesionalita, originalita, překvapení, radost a zábava těmito slovy se dá popsat akce, kterou jsme zažili u Z-AGENCY. Užili jsme si výbornou zábavu, naučili jsme se nové věci. Ve spojení s profesionálním zázemím a jedinečným pojetím jsme si odnesli zážitky na celý rok a těšíme se na další setkání s tímto týmem.
Ing. Petr Fajmon, MBA, generální ředitel Teplárny Brno

Z-AGENCY pro nás organizovala program vánočního večírku, který u nás všech sklidil obrovský úspěch. Originální přístup, zodpovědnost, ochota, zábava, profesionalita, přátelská atmosféra, legrace, dokonalá příprava, rychlé, přesné a nápadité zpracování požadavku. Využití služeb Z-AGENCY určitě doporučujeme.
Miroslava Murguová, Learning & Development Specialist, NITTO DENKO CZECH

S týmem Z-AGENCY jsme zažili opravdu velké množství adrenalinu a zároveň spoustu dobré zábavy. Vše bylo perfektně připraveno včetně rozumného časového harmonogramu. Za sebe i můj tým bych chtěl všem poděkovat a Petrovi Korábovi jmenovitě za perfektní degustaci a opravdu vynikající víno a těším se příští rok na shledanou.
Martin Němec, Managing Director ALLTUB Central Europe

Pro náš nově rozšířený tým jsme hledali ideální teambuildingový program, který by zapojil všechny zúčastněné zaměstnance (včetně našich čínských kolegů) a zárověň pobavil. Pan Zmidloch nám vyšel se vším vstříc a připravil tak nezapomenutelný zažitek ve formě hry Pevnost Boyard. Můžu jedině vřele doporučit. Mnohokrát děkujeme.
Simona Benedetti, Huawei Technologies, s.r.o.