Dětský den - Family day

zážitkové a sportovní aktivity pro děti i rodiče

Uspořádejte akci pro své zaměstnance a jejich rodiny, obchodní partnery, nebo své klienty.

Zorganizujte událost, o které se mezi nimi bude dlouho mluvit, a na kterou budou dlouho v dobrém vzpomínat. 

3-5 hod
150-1000
nižší
vysoká
Dětský den - Family day
Dětský den - Family day
Dětský den - Family day

O akci

Zábavní program pro malé i velké. Návštěvníky čekají stanoviště s aktivitami, kulturní vystoupení a soutěže.

Celá akce bude tématicky zaměřená a areál se stane místem, ve kterém budou moci návštěvníci zažít řadu zázraků a dobrodružství. V areálu bude na jednotlivých stanovištích umístěna řada rozličných aktivit (soutěžní, zážitkové, kreativní).

Při příchodu účastníků akce budou zaregistrovány rodinné týmy, které dostanou hrací kartu s plánkem areálu. Rodiny a děti pak mohou absolvovat jednotlivé aktivity v libovolném pořadí a po absolvování minimálně 2/3 aktivit si vyslouží rytířské ostruhy.

  • firemní akce na klíč
  • pestré aktivity pro děti i jejich rodiče
  • perfektní organizační servis
Dětský den s příběhem
Spletitými zákoutími Pohádkové říše vede kouzelná cesta. Mohou se na ni vydat jen ti nejodvážnější, ti kteří se nebojí zdolávat překážky, výzvy a plnit nevšední úkoly. Odvážní poutníci, kteří dojdou až na konec cesty, zaslouží si býti pasováni na rytíře a všemi halasně oslavováni.
Programová skladba
Naše dětské dny jsou založeny hlavně na dobrém nápadu a precizním provedení.  Aktivity realizujeme tak, aby se u nich všichni dobře bavili, a aby byla zajištěna maximální bezpečnost. Převážná většina aktivit je z naší vlastní produkce.

Můžete se těšit na tyto aktivity: lukostřelba, trampolíny, rytířské dovednosti, pohádkový triatlon, střelba ze sportovní foukačky, bungee running, střelba z airsoftových zbraní na terč, souboje na kladině, závody šlapacích autíček, řemeslné dílničky, lanové překážky, prolézačky a spoustu dalších aktivit různého druhu.

Při organizaci dětských dnů by se nemělo zapomínat ani na rodiče, a tak zařazujeme obvykle i takové aktivity a zážitková stanoviště, které si užijí dámy i pánové.
Kulturní a doprovodný program
Důležitou složkou je také humor a zážitek. Nesmí chybět pohotový moderátor, kejklíř, písničky pro děti, divadlo pro děti, komické vystoupení bravurních šermířů, popřípadě energicky hrající živá kapela. Složení kulturního programu přizpůsobíme vašim možnostem.
Logistika a technické zajištění
Pokud má dětský den probíhat tak jak má, je potřeba zvládnout nejen obsahovou, ale také technickou složku akce. Od parkování, informačních a směrových cedulí, party stanů, ohraničení prostor, ozvučení areálu, stavby pódia, zajištění bezpečnosti a úklidu až po mobilní WC.

Samozřejmostí je technický a koordinační tým, který logistickou a technickou část zajišťuje a komunikuje pomocí vysílaček.

Profesionalita, originalita, překvapení, radost a zábava těmito slovy se dá popsat akce, kterou jsme zažili u Z-AGENCY. Užili jsme si výbornou zábavu, naučili jsme se nové věci, ale především jsme opustili zaběhnuté koleje a opravdu se dokázali věnovat jen připraveným aktivitám. Ve spojení s profesionálním zázemím a jedinečným pojetím jsme si odnesli zážitky na celý rok a těšíme se na další setkání s tímto týmem.

Ing. Petr Fajmon, MBA, generální ředitel Teplárny Brno

Štítky
Vhodné lokality
Nadstandardní služby, vyšší ceny dobrý poměr cena/kvalita nižší ceny, základní služby

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.