On-line firemní večírek
Streamovaný virtuální večírek pro home-office zaměstnance a partnery

Virtuální firemní program jako varianta vánočního večírku pro zaměstnance nebo jako mikulášský program pro rodiny zaměstnanců. Dvě hodiny on-line zábavy!
trvání akce 1 - 2 hod
počet osob 50 - 1000
fyzická náročnost žádná
finanční náročnost střední
Potřebujete více informací?

O akci

Firemní večírek přímo ve webovém prohlížeči vašeho počítače. Uspořádejte pro své zaměstnance vánoční večírek, mikulášskou show nebo setkání s obchodními partnery v on-line virtuálním prostoru. Komponovaný program pro desítky, stovky nebo tisíce účastníků v jeden okamžik.

Technické provedení virtuální firemní akce

On-line večírek probíhá formou streamingu přes privátní kanál YouTube Stream. Vaši zaměstnanci nebo partneři budou potřebovat pouze počítač s připojením k internetu, webový prohlížeč a sluchátka nebo reproduktory.

Účastníci akce se mohou zapojit do programu prostřednictvím živého chatu přímo ve streamingu, případně sdílením vlastních příspěvků, fotek či krátkých videí na sociálních sítích s předem určeným hashtagem. Je možné také využít živých vstupů přes Zoom nebo MS Teams. Případně lze celou akci uspořádat jako Live Event s využitím  Microsoft Stream a Microsoft Teams. Nicméně pro firemní vstupy doporučujeme využít zejména předtočená krátká videa.

Pestrá programová náplň

Doporučená délka programu je 1-2 hodiny v závislosti na množství a pestrosti jednotlivých vstupů. Balíček on-line zábavy vám poskládáme na míru. Můžete se těšit na vtipného moderátora, stand-up výstup, firemní kvíz, tematický kvíz, kouzelnickou show, hudební vystoupení, případně krátký workshop (v případě mikulášské akce rukodělné dílničky pro děti, dospělým může být zase odhalen princip některého výstupu z kouzelnické show). Součástí mohou být také zábavná krátká videa natočená samotnými účastníky akce. Doporučujeme účastníkům akce předem zaslat tzv. Party Starter Pack (balíček s občerstvením - víno, chipsy, oříšky, čokoláda).

Virtuální firemní akci je také možné spojit s filantropickým přesahem a uspořádat charitativní aukci, během které se budou on-line dražit zajímavé předměty a zážitky. V průběhu on-line hlasování účastníci rozhodnou, kam získané finanční prostředky poputují.

Potřebujete více informací?

Modelový harmonogram (vánočního) večírku

 • 05 min    - Úvodní výstup moderátora - přivítání účastníků, představení harmonogramu a obsahu streamovaného vysílání
 • 05 min    - Stream videa zástupců společnosti - poděkování za odvedenou práci, informace, co firmu čeká v příštím roce apod.
 • 10 min    - Vstup moderátora a úvod do Firemního kvízu - uvedení kvízu o firmě (kvíz ze zákulisních informací ve firmě atd.). Vysvětlení a ukázka toho, jak se dá kvíz spustit, pravidla a informace o hře.
 • 20 min    - Absolvování  kvízu  - hra a živý komentář zobrazených průběžných výsledků    
 • 05 min    - Vox Populi 1 - krátká zábavná videa natočená přímo účastníky akce
 • 15 min    - Kouzelnická show  - strhující vystoupení plné magie a kouzel
 • 10 min    - Vánoční kvíz - kvíz o vánočních tradicích a zvycích
 • 05 min    - Vox Populi 2 - krátká zábavná videa natočená přímo účastníky akce
 • 20 min    - Stand-up - humoristické vystoupení stand-up komika
 • 10 min    - Finále -  poděkování za účast na večírku a virtuální přípitek

Rozšířená varianta akce s aukcí a hudebním číslem

Výše uvedená varianta + rozšíření o následující části programu
 • 25 min    - Aukce - 5 min na každý předmět (60 sec video, které draženou věc představí + 4 min dražba). Po celou dobu bude vidět hlasování o příjemci peněz a výpis z účtu, kde se zobrazí peníze získané za vydražené předměty.
 • 05 min    - Vstup moderátora - celková suma získaná za vydražené předměty a kam peníze půjdou
 • 15 min    - Finále a Hudební show - poděkování za účast na večírku a za získané peníze z dražby. Za odměnu hudební vystoupení umělce/umělkyně (interpret se 2 - 3 hudebními výstupy)

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Ozveme se do 60 minut.
 
Přidat...