On-line Jóga Workshop
Kurzy jógy pro firmy ve virtuálním studiu

On-line Workshop Jógy pro firmy, nebo pravidelné lekce ve virtuálním studiu. Fyzický odpočinek i duševní očista formou relaxačních cvičení pro firemní týmy a jednotlivé zaměstnance.
trvání akce 1,5 - 2,5 hod
počet osob 5 -15
fyzická náročnost nížší až střední
finanční náročnost nižší
Potřebujete více informací?

O akci

Dopřejte sobě, vašim zaměstnancům a kolegům on-line workshop jógy. Můžete se těšit na lekce plné praktických relaxačních cviků a postupů, při kterých si protáhnete nejen končetiny, záda a šíji, ale i uvolníte svoji mysl. Budete tak mnohem lépe připraveni čelit tlaku a nárokům dnešní doby a povýšíte svou home-office na úplně jinou úroveň.

Varianty programu

Můžete absolvovat jednorázový on-line workshop jógy o délce 1,5 - 2,5 hod. V něm se naučíte, techniky správného jógového dechu, cvičení na zlepšení koncentrace, vysvětlíme si, proč je důležité fungovat v přítomnosti.

Pokud by jste o své zaměstnance chtěli pečovat opravdu jako v bavlnce, dopřejte jim dlouhodobou variantu 5 - 10 lekcí o délce 1 - 1,5 hod.

Potřebujete více informací?

Technická stránka programu

Co se týká realizace on-line programu a komunikace s lektorem, přizpůsobíme se komunikačnímu řešení, které se využívá ve vaší firmě. Účastníci lekcí budou potřebovat alespoň notebook, v ideální variantě chytrou televizi + notebook.

Pro kvalitní vizuální přenos lekce doporučujeme využít zejména náš YouTube Stream kanál a chatem. Díky němu si budete moci vychutnat lekce z virtuálního studia klidně i na vašich televizních obrazovkách. Pro vzájemnou komunikaci a kontrolu ze strany lektora zase doporučujeme využít komunikačních aplikací MS Teams, Zoom nebo Webex.

Obsah lekcí 

Obsah lekcí se bude lišit v závislosti na tom, zda se bude jednat o jednorázový workshop, nebo pravidelné firemní lekce.  V obou případech se můžete těšit na naši lektorku Sáru. Každý cvik vám napřed předvede v ideální variantě a se souběžným zobrazením ze dvou nezávislých kamer

  • S naší lektorkou vám můžeme zaručit progres v jednotlivých lekcích
  • Naučíte se dechové cvičení na zvládání náročných stresových situací
  • Workshopy jsou vždy individuální s ohledem na zkušenosti skupiny. 

Odbornost lektorky

  • Instruktor jógy, Brno, akreditace MŠMT (150 hodin)
  • Yoga world, Praha, seminář Jóga pro děti
  • Kashish Yoga, Indie, Multistyle yoga teacher training (200 hodin)
  • Ubud, Indonésie, Radiantly Alive
  • Asthanga Yoga Slovensko, Prakriti studio (100 hodin)

Seznamte se s realizačním týmem 

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...