On-line Kouzelnický Workshop
Virtuální firemní akce plná magie a tajemna

Virtuální firemní akce, během které se naučíte několik působivých kouzelnických triků. On-line workshop pro home-office zaměstnance na obrazovce počítače.
trvání akce 1,5 - 2 hod
počet osob 10 - 40
fyzická náročnost žádná
finanční náročnost střední
Potřebujete více informací?

O akci

Kdo z vás si nepřál jako malý umět čarovat? Přetvořit vodu na víno se sice nenaučíte, ale skvělé triky na ohromení blízkých ano. On-line firemní program vás provede světem působivých kouzelnických triků.

Průběh on-line programu

Můžete se těšit na krátkou úvodní show, během které uvidíte na obrazovce počítače několik špičkově provedených triků. Po té se dozvíte na jakém principu je každý z výstupů založen, a každý bude předveden ještě jednou pomalu a s důkladným vysvětlením.  

Pod dohledem našeho mistra magie si pak kouzelnické triky sami vyzkoušíte a tréninkem přivedete k dokonalosti.

Potřebujete více informací?

Technické řešení

Pro realizaci programu budou účastníci potřebovat počítač připojený k internetu, přístup na YouTube, a některý z oblíbených komunikačních programů (MS Teams, Zoom nebo Webex).

Dále budou potřebovat fyzické pomůcky pro realizaci kouzelnických triků - ty budou všem předem zaslány v balíčku poštou. Kouzelnická show bude probíhat na YouTube Streamu (privátní link), samotný workshop s lektorem a pomůckami pak pomocí komunikační aplikace.

Na co se můžete těšit

Čekají vás 3-4  kouzelnická čísla, která je možná nastudovat za kratší časový interval. Nemusíte se bát ničeho extrémně složitého, jako např. průchod vrtulí letadla nebo přeříznutí pilou. Triky jsou vhodné pro začátečníky a náš mistr magie má nekonečnou trpělivost.

Triky jsou stavěné tak, že je možné jej ihned po skončení kurzu předvádět. Budete mít dost času se na vše podstatné zeptat a vše si důkladně vyzkoušíte. Až se pak potkáte s kolegy na společné akci tváří v tvář, můžete si triky navzájem předvést a zkonzultovat. Můžete také okouzlit svou rodinu, kamarády nebo tajné lásky.

Modelový harmonogram

  • 10 min - Kouzelnická show Mistra Gabriela
  • 60 - 90 min - Workshop
  • 15 min - Závěrečná show účastníků kurzu 

Podívejte se na video


 

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Ozveme se do 60 minut.
 
Přidat...