Kouzelnický workshop online

virtuální akce plná magie a tajemna

Program vás provede světem působivých kouzelnických triků. Čeká vás předvedení, vysvětlení i samotný trénink. Přetvořit vodu na víno se sice nenaučíte, ale skvělé triky na ohromení blízkých ano.

1,5 - 2 hod
10 - 40
nízká
střední
Kouzelnický workshop online
Kouzelnický workshop online
Kouzelnický workshop online

O akci

Můžete se těšit na krátkou úvodní show, během které uvidíte na obrazovce počítače několik špičkově provedených triků. Po té se dozvíte na jakém principu je každý z výstupů založen, a každý bude předveden ještě jednou pomalu a s důkladným vysvětlením.  

Pod dohledem našeho mistra magie si pak kouzelnické triky sami vyzkoušíte a tréninkem přivedete k dokonalosti.

Technické řešení

Pro realizaci programu budou účastníci potřebovat počítač připojený k internetupřístup na YouTube, nebo na některý z oblíbených komunikačních programů (MS Teams, Zoom).

Dále budou potřebovat fyzické pomůcky pro realizaci kouzelnických triků - ty budou všem předem zaslány v balíčku poštou. Kouzelnická show bude probíhat na YouTube Streamu (privátní link), samotný workshop s lektorem a pomůckami pak pomocí komunikační aplikace.
 

  • zašleme vám balíčky se všemi potřebnými pomůckami
  • konzultace s kouzelníkem v reálném čase
  • jednoduché a skvěle použitelné triky
Modelový harmonogram
  • 10 min - Kouzelnická show Mistra Gabriela
  • 60 - 90 min - Workshop
  • 15 min - Závěrečná show účastníků kurzu 
Na co se můžete těšit
Čekají vás 3-4  kouzelnická čísla, která je možná nastudovat za kratší časový interval. Nemusíte se bát ničeho extrémně složitého, jako např. průchod vrtulí letadla nebo přeříznutí pilou. Triky jsou vhodné pro začátečníky a náš mistr magie má nekonečnou trpělivost.

Triky jsou stavěné tak, že je možné jej ihned po skončení kurzu předvádět. Budete mít dost času se na vše podstatné zeptat a vše si důkladně vyzkoušíte. Až se pak potkáte s kolegy na společné akci tváří v tvář, můžete si triky navzájem předvést a zkonzultovat. Můžete také okouzlit svou rodinu, kamarády nebo tajné lásky.

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.