On-line Make-up Workshop
Firemní akce s make-up artist & hair stylist profesionálkou

Reprezentativní vzhled, vkus a sebevědomí pro váš firemní tým. Ponořte se do tajů, tipů a triků pro správné líčení a využijte svůj make-up na maximum.
trvání akce 2 hod
počet osob 10 - 500
fyzická náročnost žádná
finanční náročnost střední až vyšší
Potřebujete více informací?

O akci

Zážitkový on-line workshop, během kterého se naučíte efektivně využívat make-up pro různé druhy příležitostí. Virtuální firemní akce s make-up artist & hair stylist profesionálkou a influencerkou Miss Bibi. Můžete si vybrat ze dvou variant workshopu.

1. varianta - Business make-up

Naučíte se a vyzkoušíte si, jak se správně nalíčit do zaměstnání. Jak vytvořit reprezentativní vzhled, sáhnout pro správnou barvu a správný produkt co vydrží i extrémní pracovní nasazení! Zjistíte, kde jsou hranice vkusu a jak se business women upravují.

2. varianta - Denní make-up

Každá z nás se ráda upravuje. Někdo k tomu používá líčidla a někdo zase horský vzduch a trošku sluníčka. Sluníčko v obličeji vytvoří přirozenou barevnost, kterou  líčidlem podtrhnete. Naučíte se rozeznávat teplé tóny barev od studených. Zjistíte, které vám sluší nejvíce a vyzkoušíte si jeden z mnoha druhů linek, které se často snažíme naučit a často nám ruka ujede.

Před akcí

Jeden až dva týdny před před akcí zašleme účastníkům akce dárkový balíček, který bude obsahovat vybranou variantu kosmetických přípravků. Na výběr budete mít z variant Basic a Medium (např. rtěnka, lesk na rty, konturka, kajalová tužka na oči a další). Stejně tak obdržíte na mail pozvánku na na privátní YouTube přenos a  společný Zoom nebo MS Teams meeting

Průběh firemní akce 

V čase workshopu se účastníci připojí k přímému přenosu z našeho virtuálního studia. Účastníci firemní akce mohou lektorce pokládat dotazy prostřednictvím chatu (který je součástí YouTube Streamu) a přes Zoom či MS Teams. Realizace v CZ nebo EN jazyce.

Potřebujete více informací?

Profesní historie lektorky

  • founder, co-owner a creative director největší make-up agency v ČR "Czech Make-up House"

  • spolupráce s Českou Televizí, Primou a mnoha menšími produkcemi

  • make-up artist českých celebrit, hereček zpěvaček a bloggerů

  • špička v oblasti svatebního make-up & hair style v ČR

  • školitelka hair style kurzů pro profesionály

  • školitelka osobních kurzů líčení pro osobní klientelu a business women

  • držitelka několika mezinárodních certifikátů v oblasti make-up & hair style

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...