Sherlock zachraňuje párty

Sherlock zachraňuje párty
... aneb záhadný zločin na firemním večírku

trvání akce 3-5 h
počet osob 50 - 300
fyzická náročnost žádná
finanční náročnost střední

Sherlock Holmes zachraňuje párty je stylový program pro firemní večírek. Účastníci se ocitnou na večírku v sídle Lorda Edwarda Smithe na konci 19. století. Během večírku se stane záhadný zločin, k jehož vyřešení budou muset všichni zúčastnění přispět svým důvtipem a splněním nějakého toho úkolu. Legendární Sherlock Holmes bude, jak jinak, hlavní hvězdou večera i celého detektivního případu.

Program pro firemní večírek

Večírek začne krátkou motivační show, během které se účastníci seznámí jak s hlavním moderátorem akce Sherlockem, tak dalšími členy realizačního týmu - detektivy samotného Scotland Yardu. Tým se bude skládat z dobově kostýmovaných instruktorů a hostesek.

Ti budou v průběhu večera se zájemci realizovat celou řadu zábavních aktivit. Po bloku určeném aktivitám přijde na řadu finální část programu, během které dojde ke “skandálnímu odhalení” a vyřešení celého detektivního případu.

Na jaké aktivity se můžete těšit

Své mozkové závity potrápíte při metodě dedukce, své dokonalé smysly (hmat, sluch, čich a zrak) využijete při návštěvě opiového doupěte, vyřešíte krádež v Národní galerii a identifikujete pachatele zločinu. Zapojení účastníků večírku do vyšetřování je pochopitelně dobrovolné, ale kdo by odolal možnosti spolupracovat s geniálním Sherlockem Holmesem?

Stylový fotokoutek a doprovodný program

Součástí akce bude fotokoutek, ve kterém se můžete vyfotit v detektivních kostýmech, s textovými bublinami a stylovými rekvizitami v kulisách starého Londýna.

Najděte trasu na večírek Sherlocka Holmese

Co kdyby začal zábavný program ještě před samotným večírkem? Důvtip vyšetřovatelů může ještě před samotným řešením detektivních záhad prověřit tématicky laděný Treasure Hunt nebo Mystery Trail, který účastníky na večerní párty naladí a přivede. Moderní program v historických centrech měst, který pak vyústí v průběhu večírku v grandiózní finále.

Firemní večírek ve stylu Sherlocka Holmese

Párty ve stylu Sherlocka Holmese

Stylový program na firemní večírek
Aktivity pro všechny generace
Poutavá legenda firemní akce
Show ve stylu Sherlocka Holmese

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...