Sherlock zachraňuje párty
záhadný zločin na firemním večírku

Firemní večírek ve stylu příběhů Sherlocka Holmese. Světoznámý detektiv řeší záhadný zločin, ke kterému došlo uprostřed firemní párty.
trvání akce 3-5 hod
počet osob 50 - 300
fyzická náročnost žádná
finanční náročnost střední
Potřebujete více informací?

O akci

Sherlock Holmes zachraňuje párty je stylový program pro firemní večírek. Účastníci se ocitnou na večírku v sídle Lorda Edwarda Smithe na konci 19. století. Během večírku se stane záhadný zločin, k jehož vyřešení budou muset všichni zúčastnění přispět svým důvtipem a splněním nějakého toho úkolu.

Legendární Sherlock Holmes bude, jak jinak, hlavní hvězdou večera i celého detektivního případu.

Program pro firemní večírek

Večírek začne krátkou motivační show, během které se účastníci seznámí jak s hlavním moderátorem akce Sherlockem, tak dalšími členy realizačního týmu - detektivy samotného Scotland Yardu. Tým se bude skládat z dobově kostýmovaných instruktorů a hostesek.

Ti budou v průběhu večera se zájemci realizovat celou řadu zábavních aktivit. Po bloku určeném aktivitám přijde na řadu finální část programu, během které dojde ke “skandálnímu odhalení” a vyřešení celého detektivního případu.

Na jaké aktivity se můžete těšit

Své mozkové závity potrápíte při metodě dedukce, své dokonalé smysly (hmat, sluch, čich a zrak) využijete při návštěvě opiového doupěte, vyřešíte krádež v Národní galerii a identifikujete pachatele zločinu. Zapojení účastníků večírku do vyšetřování je pochopitelně dobrovolné, ale kdo by odolal možnosti spolupracovat s geniálním Sherlockem Holmesem?

Potřebujete více informací?

Stylový fotokoutek a doprovodný program

Součástí akce bude fotokoutek, ve kterém se můžete vyfotit v detektivních kostýmech, s textovými bublinami a stylovými rekvizitami v kulisách starého Londýna.

Fotogalerie z realizovaných akcí

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...