Večírek v předaleké galaxii

Večírek v předaleké galaxii
Mezihvězdná párty

trvání akce 3-6 h
počet osob 30-300
fyzická náročnost nízká
finanční náročnost střední

Ocitněte se v prostředí Hvězdných válek přímo na Vaší párty. Přijměte pozvání spolu s nejslavnějšími postavami nejen této veleúspěšné ságy. Během akce zažijete pestré aktivity, soutěže, doprovodný program a především zábavu. Vystupují v něm notoricky známé postavy nejslavnější děl science fiction v čele s největším frajerem galaxie Darth Vaderem, ovšem v našem případě s poněkud jinou motivací a jinými cíli, než jak je běžně známe.

Realizační tým využívá kvalitní kostýmy i líčení a účastníci akce tak mají pocit, že jsou součástí reálné galaktické mise. Večírek je plný zajímavých aktivit a vtipných scének, které ani na okamžik nedají vydechnou bránicím zúčastněných.

Potvrdili účast

Lord Vader rozeslal ze své Hvězdy smrti pozvánky po celé galaxii a účast mu již potvrdilo mnoho známých tváří. Proto mimo pána s ikonickou černou maskou potkáte například rytíře Jedi nebo Stormtroopery. Ti se jako správní vojáci postarají o bezpečnost účastníků. Tento večer jdou všechny spory o osud galaxie stranou. Světlá i temná strana Síly se spojí a společně vytvoří skutečně nezapomenutelnou párty.

Bohatý program

Během večera budete moci zažít nevšední zábavu. Čeká vás například cvičná střelba pod vedením vojáka impéria, či hvězdný fotokoutek plný vtipných rekvizit a bublin s texty. Svoji image a la Star Wars můžete doladit u stanoviště malby na obličej. Dále se můžete těšit na virtuální realitu, karaoke nebo hledání cesty skrz černou díru. Vše bude podkresleno stylovou hudbou jako vytrženou z předaleké galaxie.

Losování tomboly pomocí Síly

Za účast v soutěžích budete odměněni lístkem do tomboly. Ta bude na závěr večera losována Darthem Vaderem, hostitelem večera. Mezi ceny pro vítěze zařadíme i správnou výzbroj každého rytíře Jedi – světelný meč.

Večírek ve stylu Star Wars

Firemní galaktická párty

Firemní večírek s příběhem
Pestré aktivity včetně virtuální reality
Atmosféra Hvězdných válek

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...