Večírek v předaleké galaxii
Mezihvězdná párty

Ocitněte se v prostředí Hvězdných válek přímo na vaší párty. Během akce zažijete pestré aktivity, soutěže, doprovodný program a především zábavu.
trvání akce 3-5 hod
počet osob 50-300
fyzická náročnost nízká
finanční náročnost střední
Potřebujete více informací?

O akci

Přijměte pozvání do světa Star Wars. Během akce zažijete pestré aktivity, soutěže, doprovodný program a především zábavu. Vystupují v něm notoricky známé postavy nejslavnějších děl science fiction v čele s největším frajerem galaxie Darth Vaderem, ovšem v našem případě s poněkud jinou motivací a jinými cíli, než jak je běžně známe.

Realizační tým využívá kvalitní kostýmy i líčení a účastníci akce tak mají pocit, že jsou součástí reálné galaktické mise. Večírek je plný zajímavých aktivit a vtipných scének, které ani na okamžik nedají vydechnou bránicím zúčastněných.

Potvrdili účast

Lord Vader rozeslal ze své Hvězdy smrti pozvánky po celé galaxii a účast mu již potvrdilo mnoho známých tváří. Proto mimo pána s ikonickou černou maskou potkáte například rytíře Jedi nebo Stormtroopery. Ti se jako správní vojáci postarají o bezpečnost účastníků. Tento večer jdou všechny spory o osud galaxie stranou. Světlá i temná strana Síly se spojí a společně vytvoří skutečně nezapomenutelnou párty.

Potřebujete více informací?

Bohatý program

Během večera budete moci zažít nevšední zábavu. Čeká vás například cvičná střelba pod vedením vojáka impéria, či hvězdný fotokoutek plný vtipných rekvizit a bublin s texty. Svoji image a la Star Wars můžete doladit u stanoviště malby na obličej. Dále se můžete těšit na virtuální realitu, karaoke nebo hledání cesty skrz černou díru. Vše bude podkresleno stylovou hudbou jako vytrženou z předaleké galaxie.

Losování tomboly pomocí Síly

Za účast v soutěžích budete odměněni lístkem do tomboly. Ta bude na závěr večera losována Darthem Vaderem, hostitelem večera. Mezi ceny pro vítěze zařadíme i správnou výzbroj každého rytíře Jedi – světelný meč.

Fotogalerie z realizovaných akcí

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...