Indoor akce

Vše
teambuilding
zážitek
obchodní setkání
rozvoj
večírek
workshop
virtuální teambuilding
degustace
děti
Bestseller
Escape Box
Detail
1,5 - 2,0 hod
5 - 50
Escape Box
Escape Box je týmová úniková hra pro firemní akce. Za hrami Exit Room a Escape Game už nemusíte chodit, Escape Box přijede za vámi. Únikovka až pro 7 týmů najednou.
Bestseller
Čokoládový den
Detail
2-2,5 hod
10-300
Čokoládový den
Zažijte nejsladší den své kariéry! Čokoládový den je zážitkový program plný podmanivých vůní a chutí. Čeká vás výroba vlastních čokoládových pralinek a týmová soutěž.
Bestseller
Meetings - rozvojový program
Detail
3-4 hod
15-100
Meetings - rozvojový program
Meetings je rozvojový program zaměřený na spolupráci a komunikaci v rámci týmu a předávání informací napříč týmy. Týmy plní zadané úkoly, spolupracují s jinými týmy, vytváří vlastní výstupy a reflektují výsledky své práce.
Zážitková degustace
Detail
1,5 - 2 hod
20 - 200
Zážitková degustace
Fyzické varianty našich degustačních programů. Užijte si nejlepší degustace vína, rumů, whisky nebo čokolády.
M*A*S*H
Detail
4-5 hod
10-40
M*A*S*H
Siréna ohlašující přílet vrtulníků. Sehraný tým lékařů a personálu. Práce pod tlakem v polních podmínkách. Ještě mnohem více zažijete v programu M*A*S*H zaměřeném na zvládání stresu a týmovou spolupráci.
Brain Party
Detail
1-2 hod
6 - 250
Brain Party
Vyzkoušejte Brain Party jako krátký teambuildingový program nebo jako doplněk vašeho firemního večírku. Ověřte si vaše vědomosti i selský rozum poutavou soutěžní formou.
Cesta na Hrad
Detail
3-4 hod
15-30
Cesta na Hrad
Cesta na Hrad je teambuildingový program rozvíjející kreativitu a strategické myšlení. Princip hry spočívá v tom, že se dva fiktivní poradenské týmy snaží získat co nejlepší volební výsledek pro svého kandidáta na post prezidenta.
Oktoberfest párty
Detail
4 hod
50 - 500
Oktoberfest párty
Zažijte nefalšovanou Oktoberfest párty! Zahrajte si rozmanité pivní hry, nebo se vyfoťte s našimi stylově oděnými instruktorkami! Zážitek jako žádný jiný!
Don Maccarone
Detail
3-5 hod
50-300
Don Maccarone
Firemní večírek v mafiánském stylu třicátých let. Legendární párty mafiánského kmotra známého pod přezdívkou Don Maccarone. Bujaré veselí, hazardní hry a svůdné ženy.
Mýdlový workshop
Detail
2-2,5 hod
5-60
Mýdlový workshop
Výroba mýdel je kreativní program vhodný pro mnoho příležitostí. Vaši zaměstnanci, jejich rodiny či obchodní partneři jistě ocení možnost vytvořit si a odnést na památku vlastnoručně vyrobená přírodní mýdla.
Teambuilding s reflexí
Detail
1-2 dny
5-80
Teambuilding s reflexí
Teambuildingový program určený pro rozvoj firemních týmů. Program je vedený formou zážitkové pedagogiky. Obsahuje outdoor nebo indoor aktivity a následnou reflexi vedenou lektorem.
Stavba hmyzích hotelů
Detail
3-5 hod
10-50
Stavba hmyzích hotelů
Filantropický teambuilding nabízí propojení týmového rozvoje v reálném prostředí, zlepšení řemeslných dovedností, ekologie a společenské odpovědnosti.
Work-life Balance
Detail
2 - 2,5 hod
10 - 100
Work-life Balance
Rozvojový program Work-life Balance se zaměřuje na téma vyváženosti osobního a profesního života vedoucí k dlouhodobé životní spokojenosti. Pomocí různých koučovacích technik zhodnotíte svůj současný stav a naleznete cesty k jeho zlepšení.

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.