Moravský kras

Moravský kras
krápníkové jeskyně a sportovní aktivity

Oblast Moravského kras se nachází asi 20 km severně od Brna a je dobře dostupná z dálnice D1 a D2. Najdeme zde rozsáhlé jeskynní systémy, z nichž velká část je zpřístupněna veřejnosti.

Kromě individuální turistiky jsou zdejší podmínky vhodné pro různé druhy firemních akcí a teambuildingu. Ubytování zajistíme přímo v srdci Moravského krasu v hotelu Skalní mlýn nebo Stará škola ve Sloupu.

V Moravském krasu realizujeme úspěšný outdoorový program Tajemství Moravského krasu. V něm je vhodně propojena zážitková část se sportovní. Absolvujete prohlídku Punkevní jeskyně, jízdy na loďkách podzimním jeskynním systémem a prohlídku Macochy. Kromě turisticky zajímavých míst budete absolvovat sportovnější aktivity jako slaňování vápencových skal, sjezd žlebem na koloběžkách, soutěž ve střeleckých disciplínách a další.

Pro akčnější týmy máme připravenu variantu cyklistickou programu Treasure Hunt. Na 25km dlouhém okruhu, kterým vás provedou naše tablety se speciální aplikací budete plnit řadu úkolů a navštívíte nejzajímavější místa této krasové oblasti.

Skalní mlýn má kapacitu 100 osob, velké parkoviště a je zde odjezd vláčku k Punkevním jeskyním. Stará škola má kapacitu až 50 osob, nabízí konferenční prostory, bowling, kulečník a vkusně zařízené pokoje.

Fotogalerie

Doporučené akce v této lokalitě

Treasure Hunt
Týmová spolupráce, zábava a smích, hi-tech aplikace na tabletech. Soutěžní program plný zajímavostí a historie. Treasure Hunt pro váš kongres!
Tajemství Moravského krasu
Užijte si pobyt v atraktivní oblasti Krasu, navštivte jeskyně a další přírodní památky. Absolvujte lodičky, jeskyně, slaňování, koloběžky, lukostřelbu.
Čokoládový den
Zažijte nejsladší den své kariéry! Čokoládový den je zážitkový program plný podmanivých vůní a chutí. Výroba vlastních čokoládových pralinek.
Meetings
Rozvojový program Meetings je vystavěný na základech metody zážitkové pedagogiky. Účastníky čeká několik po sobě logicky navazujících aktivit, po kterých vždy následuje review vedené lektorem.
Brain Party
Vyzkoušejte Brain Party jako originální teambuildingový program či jako doplněk večerní zábavy. Ověřte si vaše vědomosti i selský rozum poutavou, soutěžní formou.
Firemní filantropie
Filantropický program umožňuje propojit oblast rozvoje týmů s principy společenské odpovědnosti. Společně vytvoříte něco skutečného, praktického a zároveň výsledkem pomůžete a uděláte radost.
Reality show Zlatá rybka
Nechte se vtáhnout do světa příprav na reality show, kde nejlepší komunikátoři získají pohádkové výhry. Rozvojový teambuildingový program přinášející originální pohled na téma komunikace.
Cesta na Hrad
Cesta na Hrad je kreativní simulační hra zaměřená na rozvoj strategického myšlení, prezentačních i technických dovedností. Teambuilding vhodný i pro indoor prostory.
Teambuilding s reflexí
Teambuildingový program určený pro rozvoj firemních týmů. Program je vedený formou zážitkové pedagogiky. Obsahuje outdoor nebo indoor aktivity a následnou zpětnou vazbu vedenou lektorem.
zpátky na lokality