Slovenská metropole Bratislava

Slovenská metropole Bratislava
tisícileté město na Dunaji

Bratislava, vstupní brána na Slovensko. Město na Dunaji, které je tvořeno více než tisíciletou historií a hradem majestátně se tyčícím nad řekou. V samotném středu Bratislavy se nachází Staré město, které je tvořeno množstvím rušných ulic. V bezprostřední blízkosti moderního centra města je historické centrum, které jako by nepatřilo do velkoměsta. V jedné ulici se setkáte s tramvajemi, auty a ruchem velkoměsta, a hned ve vedlejší uličce tento ruch vystřídá nostalgické ticho, při kterém pocítíte atmosféru dávných časů, které vychází z historických budov okolo vás.

Historické centrum Bratislavy

Historické centrum je rozděleno na dvě stěžejní části. První částí je oblast Hviezdoslavovým náměstím, Michalskou bránou, Františkánským náměstím nebo nádhernou budovou Slovenského národního divadla. Další velmi působivou částí je samotný Bratislavský hrad, ke kterému se dostanete krásnými klikatými uličkami.

Ubytování a catering

Gastronomie, služby, ubytování, to jsou oblasti, kde si každý může vybrat z nepřeberného množství hotelů a restaurací. Ty se nachází přímo v samotném historickém centru, nebo lze využít i hotelů s větší kapacitou vzdálených jen pár minut od centra. Z velkého počtu tříhvězdičkových hotelů, menších rodinných penzionů a luxusních moderních pětihvězdičkových hotelů si dozajista vybere každý podle svých nároků a preferencí. Bratislava je město, které vás jistě nadchne svou historií i současnou kulturní scénou. Byla by škoda jí nenavštívit!

Dostupnost dalších lokalit

Pokud budte chtít navštívit i další atraktivní místa, nebo uspořádat firemní akci sportovnějšího ražení, naskýtají se další možnosti. Zhruba hodinu jízdy od hlavního města se nachází oblast Jižní Moravy, kde můžete absolvovat programy v Lednicko-valtickém areálu nebo Mikulově.

Fotogalerie

Doporučené akce v této lokalitě

Mýdlový workshop
Výroba mýdel je kreativní program, vhodný pro mnoho příležitostí. Vaši zaměstnanci, jejich rodiny či obchodní partneři jistě ocení možnost vyrobit si a odnést na památku vlastnoručně vyrobená přírodní mýdla.
Čokoládový den
Zažijte nejsladší den své kariéry! Čokoládový den je zážitkový program plný podmanivých vůní a chutí. Výroba vlastních čokoládových pralinek.
Meetings
Rozvojový program Meetings je vystavěný na základech metody zážitkové pedagogiky. Účastníky čeká několik po sobě logicky navazujících aktivit, po kterých vždy následuje review vedené lektorem.
Mr. Prezident
Mr. Prezident je kreativní simulační hra zaměřená na rozvoj strategického myšlení, prezentačních i technických dovedností. Teambuilding vhodný i pro indoor prostory.
Brain Party
Vyzkoušejte Brain Party jako originální teambuildingový program či jako doplněk večerní zábavy. Ověřte si vaše vědomosti i selský rozum poutavou, soutěžní formou.
Treasure Hunt Bratislava
Treasure Hunt Bratislava je soutěžní týmový program pro firmy, který realizujeme v historickém centru slovenské metropole. Týmy za pomoci GPS tabletů objevují poklady ukryté v centru Bratislavy.
Ježíškova vánoční show
Užijete si originální zábavný večírek, který vám nedovolí se nudit. Uspořádejte pro své kolegy stylovou vánoční show plnou scének, soutěží a zábavných uměleckých vystoupení.
Galaktické vánoce
Zažijte vánoční večírek inspirovaný tématikou filmů Star Wars, Star Trek nebo Stopařův průvodce po galaxii. Čeká vás meziplanetární setkání plné vánoční pohody. Večírek pro firmy jak Galaxie.
zpátky na lokality