Treasure Hunt
Týmová soutěž
památky, GPS tablety
treasure hunt
Pevnost Boyard
Teambuilding
se středověkou legendou
pevnost boyard
Čokoládový den
Nejsladší 
firemní akce v ČR!
Čokoládový den
Indiana a Svatý Grál
Dobrodružná
firemní akce
indiana a svatý grál

Doporučené akce

Treasure Hunt
Treasure Hunt
Týmová spolupráce, zábava a smích, hi-tech aplikace na tabletech. Soutěžní program plný zajímavostí a historie. Uspořádejte soutěž pro účastníky vašeho školení či kongresu!
Galaktická Mise
Galaktická Mise
Galaktický teambuilding. Cestujte z planety na planetu a překonejte nástrahy, které vás na nich čekají. Staňte se učedníky legendárního Dartha Vadera. Star Wars, Star Trek a další.
Pevnost Boyard
Pevnost Boyard
Stylizovaný teambuildingový program s legendou realizovaný na hradech či pevnosti. Zažijete břitký jazyk hrbáčů, udatnost rytířů a smyslnost kurtizán. Firemní akce plná humoru a týmových aktivit.
Jako James Bond
Jako James Bond
Každý z vašich kolegů se stane agentem 007. Firemní týmy absolvují řadu aktivit odkazující na výcvik tajné služby MI6 a své dovednosti využijí při záchraně světa.
Indiana a Svatý Grál
Indiana a Svatý Grál
Indiana a Svatý Grál je teambuildingový outdoorový program pro firmy, který všechny účastníky zavede do světa plného dobrodružství. Firemní akce pro podporu týmové spolupráce.
Tajemství Moravského krasu
Tajemství Moravského krasu
Incentivní program pro firmy. Užijte si pobyt v atraktivní oblasti Krasu, navštivte jeskyně a další přírodní památky, absolvujte stylové outdoorové aktivity. Lodě, jeskyně, slaňování, lukostřelba...
Čokoládový den
Čokoládový den
Zažijte nejsladší den své kariéry! Čokoládový den je zážitkový program plný podmanivých vůní a chutí. Výroba vlastních čokoládových pralinek z té nejlepší belgické čokolády.
Společně k cíli
Společně k cíli
Týmový Koučink pod vedením zkušeného týmu lektorů. Zabývá se zlepšením vnitřní motivace a efektivity práce zaměstnanců, zrychlením dosahování cílů a nabytím sebejistoty a sebedůvěry při realizaci úkolů.
Treasure Hunt Praha
Treasure Hunt Praha
Dynamická týmová hra Treasure Hunt Praha připravená speciálně pro město Praha. Moderní soutěž firemních týmů přímo v historickém centru Prahy.
Stavba hmyzích hotelů
Stavba hmyzích hotelů
Program výroby hmyzích hotelů nabízí ideální propojení týmového rozvoje v reálném prostředí, zlepšení řemeslných dovedností účastníků, kreativity, ekologie a společenské odpovědnosti.
Rozvojový program Meetings
Rozvojový program Meetings
Rozvojový program Meetings je vystavěný na základech metody zážitkové pedagogiky. Účastníky čeká několik po sobě logicky navazujících aktivit, po kterých vždy následuje review vedené lektorem.
Poklad Janohradu
Poklad Janohradu
Zážitkový a týmový program v areálu Lednicko-valtického parku s večerní degustací vín. Firemní akce v srdci Jižní Moravy.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Přidat...

Realizujeme firemní akce a teambuilding

Naše společnost se věnuje přípravě a realizaci firemních akcí, teambuildingových programů, firemních dětských dnů a outdoorových zážitkových akcí. Teambuilding je originální a intenzivní zážitek vedoucí k rozvoji týmové spolupráce. Slouží ke zlepšení komunikace a prohloubení důvěry mezi zaměstnanci.

Doporučujeme vyzkoušet teambuilding s legendou  jako Pevnost Boyard, Jako James Bond,  Indiana a Svatý Grál nebo Ochránci Galaxie. Tyto programy kombinují outdoorové aktivity, teambuilding i zábavu. 

Připravíme vám také programy zaměřené primárně na vzdělávání a firemní rozvoj. Tyto programy jsou vedené lektorem či koučem a nedílnou součástí je review neboli zpětná vazba. Případně vám připravíme firemní akci na klíč.

Objevte naše zážitkové programy. Nabízíme kombinaci sportovních, relaxačních a zážitkových aktivit. Klient má možnost navolit si aktivity sám dle svých přání či přání zaměstnanců. Tento typ programů se hodí zejména jako doplněk firemních školení, seminářů či jako outdoorová náplň při setkání obchodních partnerů.

Teambuilding i zážitkové programy realizujeme na celém území ČR. Oblíbené jsou lokality jako hrad Svojanov, Točník, pevnost Fort Křelov nebo vinařská oblast Jižní Moravy. V historických centrech měst - jako jsou Praha, Brno, Bratislava, Mikulov nebo Český Krumlov - vám zase zorganizujeme týmový soutěžní program Treasure Hunt. Firemní akci připravíme v lokalitě, kterou si sami vyberete, nebo vám vhodnou lokalitu s ubytováním doporučíme.

Všechny firemní akce a teambuildingové programy realizujeme přímo. Máme vlastní tým instruktorů a lektorů, vlastní pomůcky, materiál, technické zázemí a hlavně vlastní dlouhodobé know-how. Plánování a organizace je naší prací i posláním. Jsme odborníci na firemní akce.