Treasure Hunt Lednice nebo Mikulov

Treasure Hunt Lednice nebo Mikulov

Užijte si soutěžní program Treasure Hunt rozšířený o další zajímavé aktivity. Lednicko-valtický areál a Mikulov patří k nejkrásnějším lokalitám, ve kterých lze firemní akce realizovat. Na rozdíl od ryze "městských" verzí programu Treasure Hunt se přímo nabízí propojit soutěžní hru s atraktivními outdoorovými aktivitami. Ty je možné realizovat přímo v Lednickém parku, nebo na Pálavě.
Chci podobnou akci
 

Moderní soutěžní hra s tablety

Moderní soutěžní hra s tablety Během programu Treasure Hunt spolu soutěží jednotlivé týmy, z nichž každý má k dispozici tablet s mapovou aplikací. Úkolem týmu je navštívit co nejvíce míst s poklady/otázkami, které jsou na mapě zaznačeny a jejich správným zodpovězením získat co nejvíce bodů. Tým se na dané místo musí vždy dostavit fyzicky a tím pádem je tento program vlastně interaktivním průvodcem po dané lokalitě. Soutěžící totiž během programu navštíví nejzajímavější místa v lokalitě a aktivním soutěžním způsobem se o jednotlivých místech dozví spoustu zajímavostí.

On-line režim soutěže

Všechny tablety jsou vybaveny GPS a datovým připojením a celá hra běží on-line. Soutěžící tak v reálném čase vidí, kde se nachází ostatní týmy a kolik mají právě bodů. To velmi posiluje soutěžní charakter celého programu.

Focení selfíček

Všechny tablety jsou vybaveny fotoaparáty a soutěžní týmy si tak během akce mohou pořizovat skupinové fotky, fotit si zajímavá místa, která navštíví, anebo si pořizovat dnes tak populární selfie. Účastníci akce tak budou mít na program hezkou památku.
 
Chci podobnou akci
 

Týmové, sportovní a zážitkové aktivity v Lednickém parku

Treasure Hunt zavede všechny účastníky k nejkrásnějším památkám parku. Důmyslně zvolené otázky se nacházejí nejen v blízkosti známých památek jako zámku, Minaretu či Janova hradu, ale také na dalších zajímavých místech (zámecký park, lednické rybníky, zámecké louky, vodní tok staré Dyje). Během rekordně krátké doby tak všichni navštíví širokou škálu míst a dozví se o nich zajímavé informace. 

Lokality Lednicko-valtického areálu či Mikulova umožňují rozšířit program o další aktivity. V případě Lednického parku doporučujeme přímo do programu Treasure Hunt zapracovat některé z našich outdoorových aktivit (sportovní, vzdělávací, zážitkové) jako jsou například Tangramy, Lukostřelba, Katapult, nebo střelbu z foukaček.

Treasure Hunt na kolech a raftech

Další zajímavou možností je Treasure Hunt absolvovat na vlastních či od nás zapůjčených kolech a obsáhnout tak mnohem větší část celého Lednicko-valtického areálu. Jestliže jste příznivci dobrodružství, firemní akci doporučujeme začít na raftech či nafukovacích lodích plavbou po zámecké Dyji. Je to tu opravdová divočina a čeká vás nádherné putování mezi větvemi a stromy, které do řeky shodili bobři či padly stářím.

Firemní akce na Pálavě

Treasure Hunt si účastnící akce užijí v historickém centru Mikulova a jeho okolí. Poklady se nacházejí nejen v blízkosti známých památek jako například zámku Mikulov, židovského hřbitova, zříceniny Kozí hrádek, Dietrichsteinské hrobky, ale i u dalších zajímavých míst typu Čertův kámen, jeskyně Turold či Svatý kopeček. Pokud budete chtít Treasure Hunt realizovat v Mikulově, doporučujeme ho spojit s návštěvou Pálavy. Kromě historického centra Mikulova si účastníci firemní akce vychutnají také krásné výhledy z pálavských kopců, navštíví Martinku, Tabulovou horu či Dívčí hrady.

Treasure Hunt a aktivity

Spojením programu Treasure Hunt a outdoorových aktivit dostanete pestrý a vyvážený skupinový zážitek. Tento typ program je vhodný pro všechny typy kolektivů.

Reference

Společnost Z-AGENCY s.r.o. nám byla po celou dobu přípravy našeho teambuildingu velmi profesionálním a více než vstřícným partnerem. Treasure hunt v Lednicko-Valtickém areálu, který jsme s nimi absolvovali, byl perfektně připraven, měl náboj, spád a zaměstnal celý tým nejen fyzicky, ale i intelektuálně. Teambuilding se nesl v přátelské atmosféře, všichni instruktoři byli komunikativní a milí, ukázali smysl pro humor a bezvadně podporovali týmovou spolupráci. Služby Z-AGENCY mohu jen doporučit, my se na ně příště určitě s důvěrou obrátíme :-) Děkujeme, byli jsme nadšení a plní energie ještě několik dní poté!


Martina Mádlík Turinská, Calzedonia HR Business Partner