Tipy na teambuilding, aktuality a zajímavosti

On-line programy pro virtuální konference
Situace okolo pandemie Covid19 způsobila, že se řada firem dostala do existenčních problémů. Některé oblasti podnikání přes noc téměř přestaly existovat, zejména cestovní průmysl, ubytovací a stravovací služby, nebo služby v oblasti event managementu a teambuildingu. Jednou z mála pozitivních věcí, kterou tato situace způsobila, byl rozvoj a implementace celé řady on-line řešení do firemních procesů.
Více zde
Systém TerraHunt pro základní a střední školy zdarma
Nabídka využití systému TerraHunt pro základní a střední školy pro školní rok 2020/2021 zdarma.
Více zde
Dopady koronavirové krize na fungování týmu
Koronavirová krize výrazně dopadla na celou společnost. Pracovní život byl ve většině odvětví utlumen a vedení společností i samotní zaměstnanci se museli přizpůsobovat nečekané situaci.
Více zde
Home office v době koronaviru a po ní
Jedním ze zásadních témat a životních změn, které přinesla doba koronavirová, byla pro mnoho zaměstnanců i firem práce z domova.
Více zde
Fenomén Sherlock Holmes
Těžko soudit, zda Arthur Conan Doyle v době, kdy začal tvořit svou nejznámější postavu, alespoň tušil, jakou lavinu zájmu o detektivní žánr strhne. Začalo to nenápadně – románem Studie v šarlatové, který nejprve odmítlo několik nakladatelství. První dobrodružství Sherlocka Holmese však nakonec přece jen vyšlo – časopisecky – a pak se začaly dít věci.
Více zde
Hrad Točník
Hrad Točník se nachází nad obcí Točník nedaleko města Žebrák na Broumovsku. Spolu s hradem Žebrák tvoří nejmajestátnější a dodnes nejzachovalejší souhradí v Čechách. Hrad nechal vystavět král a římský císař Václav IV. koncem 14. století. Důvodem stavby nového hradu v bezprostřední blízkosti již vzniklého hradu Žebrák byl s největší pravděpodobností požár hradu Žebrák roku 1395.
Více zde
Hrad Svojanov - temná minulost
Žádný hrad nemá tak temnou minulost jako Svojanov. Byl místem mučení, vražd i zazdívání. Nejčastěji padaly za oběti ženy. Asi nejtragičtější události jsou spojené se jménem Kateřina. Její duše se zjevuje na hradě i v jeho okolí.
Více zde
Hry na hrdiny – dobrodružství prožitá v jiných světech
Miliony lidí na celém světě propadly hraní her na hrdiny. Příběhy o světech se spletitými pravidly, v nichž si každý hráč může zahrát za postavu dle svého výběru a prožívat a ovlivňovat její osud, okouzlily několik generací hráčů. V čem spočívá spočívá přitažlivost trávení desítek dlouhých hodin v neexistujících světech?
Více zde
Moravský kras - Punkevní jeskyně a propast Macocha
Moravský kras se nachází v Drahanské vrchovině a rozkládá se v severní oblasti Jihomoravského kraje. Jde o nejznámější a nejvýznamnější krasovou oblast České republiky, která byla roku 1956 vyhlášena Chráněnou krajinnou oblastí. Má nejširší spektrum krasových jevů u nás.
Více zde
Lednicko-valtický areál - firemní akce v srdci Jižní Moravy
Na pravém břehu řeky Dyje východně od města Mikulov se nalézá státní zámek Lednice. Více než 700 let, s pauzou v letech 1571–1576, byl v rukou Lichtenštejnců. V okolí novogotické budovy, která si prošla řadou rekonstrukcí, se rozkládá zámecký park z 19. století.
Více zde
Treasure Hunt Lednice nebo Mikulov
Teambuilding s GPS tablety v UNESCO. Rozšířená verze programu Treasure Hunt. Spojte oblíbenou týmovou soutěž s realizací outdoorových aktivit v Lednicko-valtickém areálu, nebo turistikou na Pálavě.
Více zde