Brno je místem pro firemní akce a teambuilding

Brno je místem pro firemní akce a teambuilding

Město Brno patří mezi nejvyhledávanější místa Jižní Moravy za účelem pořádání firemních akcí a teambuildingů.

Druhé největší město ČR se může pochlubit nádherným historickým centrem a velkým množstvím ubytovacích zařízení. K dispozici je nespočet kvalitně vybavených kongresových sálů, restaurací a salónků, které je možné využít k realizaci firemního večírku nebo školení.

V případě, že máte v úmyslu uspořádat outdoorovou firemní akci, máme pro vás několik zajímavých možností.

Zážitková akce nebo teambuilding v historickém centru Brna

Pokud máte v plánu zůstat po celou dobu firemní akce přímo v Brně, existuje několik druhů programů, které lze pro tyto účely využít.

V případě menší časové dotace na realizaci zážitkové akce doporučujeme zařadit do programu Treasure Hunt Brno, který vás a vaše kolegy provede v rekordně krátkém čase nejkrásnějšími místy historického centra. Jedná se o svěží a moderní program, který bude skvělým doplňkem vašeho firemního školení nebo kongresu.

V případě zájmu o indoorovou aktivitu, je také možné realizovat cca tříhodinový zážitkový program Čokoládový den, při kterém prožijete své nejtajnější čokoládové sny. Čokoládový workshop je nejsladším odreagováním, jaké můžete absolvovat.

Outdoorové programy a destinace v dosahu Brna

V případě požadavku na náročnější outdoorovou firemní akci doporučujeme využít lokalit, které jsou z Brna snadno dostupné a pro realizaci sportovních akcí nebo teambuildingových programů nabízejí skvělé zázemí a podmínky.

Teambuilding je možné uspořádat jižně od Brna v některé z oblíbených destinací Jižní Moravy (Mikulov, Lednice, Boleradice). V těchto lokalitách je na výběr ze širokého spektra ubytování. Nekonečné plochy vinic, luk, lesů a zámeckých parků nabízí působivé exteriéry pro jakoukoliv outdoorovou akci. Oblíbenou variantou bývají programy Jako James Bond, nebo Indiana a Svatý Grál realizované v Lednicko-valtickém areálu (památka UNESCO).

Alternativní ubytování v centrech vzdělávacích zařízení

Občas dochází k situacím, kdy finanční budget na akci nemůže plně porýt všechny její potřeby, a tak je zapotřebí nalézt alternativní řešení. Jednou z možností, kterou lze náklady na firemní akci elegantně optimalizovat, je volba vhodného zázemí pro ubytování a catering.

Máme k dispozici několik zařízení, která přednostně slouží ke vzdělávání mládeže i dospělých. Nemůžeme v nich tedy čekat stejné množství služeb jako v hotelích a penzionech, nicméně k uspořádání firemního teambuildingu jsou velmi vhodná. Tato zařízení jsou z Brna velmi snadno dostupná, cenově zajímavá a leží v místech uzpůsobených pro outdoorové aktivity.Doporučíme vám program i lokalitu

Firemní akce a teambuilding v lokalitě Brno je velmi zajímavou alternativou také pro firmy ze Slovenska a Rakouska. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem, rádi vám doporučime některý z nabízených programů a stejně tak nejvhodnější ubytovací zařízení, cateringové služby či dopravu.