Star Wars jako teambuilding pro firmy

Star Wars jako teambuilding pro firmy

Konec roku 2015 a vlastně celý rok 2016 bude rokem Star Wars. Sedmý díl legendární ságy vlétl do světových kin pod názvem Star Wars: The Force Awakens, česky Temná síla se probouzí. A ať se to někomu líbí nebo nelíbí, tak se následujících několik měsíců nebude mluvit o ničem jiném. Děti budou loudit po rodičích Star Wars hračky, Star Wars oblečky, Star Wars Lego, prostě všechno co se mocnou temnou silou merchadisingu se Star Wars aspoň trochu spojilo.

Star Wars jako teambuilding

Star Wars s sebou nesou vděčné téma, které se dá využít i jiným způsobem. Ti, kteří si před lety jako malí hráli na rytíře Jedi, mají v sobě tyto touhy ukryté dodnes. Nabízí se tedy možnost využít tuto tématiku pro atraktivní a velmi současný teambuildingový program. Cestování po neznámých planetách, souboje s mimozemskými tvory, úkoly hodné temných učedníků legendárního Dartha Vadera.

 

Nejen Star Wars

Filmy Star Wars jsou v současnosti sci-fi jedničkou - o tom není sporu. Ale nesmíme zapomínat i na další ságy, mezi které patří například Star Trek, Stopařův průvodce po Galaxii, nebo čím dál oblíbenější Strážci Galaxie. Proto jsme do našeho teambuildingového programu zapracovali také témata z těchto sci-fi příběhů. Program tak bude pestřejší a otevírá možnosti přidat do příběhu další postavy a zápletky. Jako název jsme zvolili Galaktická mise, v případě anglické verze Galactic Mission, které plně odpovídají příběhu teambuildingového programu.

 

Staňte se temnými učedníky Dartha Vadera

Dominantním tématem však bude v našem teambuildingovém programu Temná strana síly. Můžete se ptát, proč stojíme na Temné straně? Odpověď je snadná. Ať už byli Luke Skywalker, Han Solo a princezna Leia čestní a hrdinní, tak u fanoušků to stejně na plné čáře vždycky vyhrával sípající Darth Vader. Rozhodli jsme se tedy Temnému pánovi vymyslet nový příběh i motivaci a povýšit ho na Imperátora celé Galaxie.  

 

Teambuilding s humorem a nadsázkou

Galaktická Mise je firemní program plný humoru a nadsázky. V průběhu teambuildingového programu budete soutěžit o přízeň Dartha Vadera a budete se chtít stát jedním z jeho temných učedníků. Galaktická Mise vám umožní splnit si dětské sny a ještě se u toho poznat lépe se svými kolegy. Uchopte tedy svůj světelný meč, sedněte do kokpitu vesmírné lodi a hurá za dobrodružstvím až na samý okraj Vesmíru. Realizace teambuildingového programu Galaktická Mise probíhá v českém nebo anglickém jazyce.