Teambuildingové aktivity v Praze a okolí

Kategorie:
Teambuildingové aktivity v Praze a okolí

Hlavní město Praha patří mezi nejvýznamnější kongresové destinace v Evropě. Celá řada mezinárodních společností využívá pro své firemní akce tuto lokalitu z důvodu snadné dostupnosti, kvůli široké škále kvalitních ubytovacích zařízení, pestré nabídce prvotřídních služeb a v neposlední řadí kvůli nádhernému historickému centru. Teambuildingové aktivity v Praze, nebo jejím blízkém okolí tak bývají častým požadavkem našich klientů.

Kompletní nabídka teambuildingových programů

Outdoorové aktivity v okolí Prahy

V samotném historickém centru nelze pochopitelně organizovat outdoorové programy akčnějšího zaměření, protože jsou zde jistá omezení a klienti by navíc neměli potřebné soukromí. Nicméně teambuildingové programy jako Pevnost Boyard, nebo Indiana a Svatý Grál lze realizovat na cca 40 minut vzdáleném hradě Točníku. Pro tyto účely je však nutné využít méně exponovaných návštěvních dnů, zavíracího dne, popřípadě termínů, které jsou mimo návštěvní sezónu. Pro programy jako jsou Sherlock vrací úder, nebo Jako James Bond je zase vhodné využít některý z nedalekých resortů, které nejsou vzdáleny od Prahy více než pár desítek kilometrů (Legner Hotel ZvánoviceHotel Štamberk, pro velké kolektivy Konferenční Hotel Luna).

Teambuildingové aktivity v Praze

Pokud upřednostňujete realizaci programu v samotném centru Prahy, na výběr je celá řada možných aktivit. Některé mají teambuildingový charakter, jiné jsou zase spíše zážitkové. Při organizaci firemní akce v centru je tak nutné zvážit její parametry, jako jsou časová dotace na program, účel akce a zda se bude jednat o indoor nebo outdoor variantu.

Treasure Hunt Praha - soutěže týmů v historickém centru

Treasure Hunt Praha je sofistikovaná týmová soutěž, během které skupiny účastníků hledají poklady, ve formě zajímavých otázek a úkolů, umístěné u nejvýznamnějších pražských historických památek. Firemní týmy jsou “vyzbrojeny” GPS tablety s naší vlastní aplikací Treasure Hunt. Tato aplikace nejenže přesným průvodcem a časomírou, ale také zkoušejícím a sudím. Celá aplikace funguje on-line, takže se na obrazovce tabletu ukazuje skóre všech týmů a také to, kde se ostatní týmy právě nacházejí. Jedná se o moderní, zábavnou a vzdělávací soutěž, kterou je možné realizovat v několika jazykových mutacích. Pokud pořádáte v Praze školení nebo seminář, jedná se o výborný prostředek, který můžete využít k odreagování účastníků a k aktivnímu poznávání Prahy.

Escape Box - mobilní úniková hra

Pro milovníky únikových her (Escape Game a Exit Room) je k dispozici mobilní únikovka s názvem Escape Box. Její výhodou, oproti těm klasickým, je možnost realizace na jakémkoiv místě, v jakoukoliv dobu a hlavně pro několik týmů současně.

Filantropické programy v Praze

V Praze můžete absolovovat filantropický teambuildingový program Stavba hmyzích hotelů, kde výsledkem vaší akce budou nádherné Hmyzí domečky. Těmi pak obdarujete některou z mateřských školek. Program realizujeme v environmentálním středisku Toulcův dvůr, které sa nachází v Přírodním parku Hostivař-Záběhlice.

Čokoládový den - nejsladší zážitkový program

Čokoládový den je zážitkovým programem, kterým vyplníte nejen firemní večírek, ale může sloužit i jako doplněk firemních školení a kongresů. Po úvodní interaktivní přednášce, během které se dozvíte zajímavosti o čokoládě, soutěží jednotlivé týmy ve výrobě čokoládových pralinek a lanýžů. Jde nejen o chuť a design, ale hlavně o spoustu zábavy. Pro program je nutná časová dotace od dvou do čtyř hodin, dle varianty programu. Tuto zážitkovou aktivitu lze realizovat přímo v hotelu, v kongresové místnosti, kuchyni, popřípadě v restauraci.

Firemní rozvojové programy

Pokud hodláte při návštěvě Prahy zůstat v hotelových prostorách a chcete se více zaměřit na vzdělávání zaměstnanců, doporučujeme pro ně zorganizovat některý z našich rozvojových programů, které lze realizovat v prostředí kongresových sálů přímo v hotelelech. Program je vždy veden profesním koučem, účastníci absolvují řadu aktivit, po kterých následuje důkladná zpětná vazba.

Teambuildingové aktivity v Praze

Pro teambuildingové aktivity v Praze existuje celá řada možností a tento článek jen zlehka nastiňuje některé z nich. Podrobnosti o jednotlivých aktivitách naleznete na stránkách jednotlivých teambuildingových či zážitkových programů. Neváhejte nás kontaktovat, na základě konzultace vám rádi vhodnou aktivitu doporučíme.