TOP 5 teambuildingových programů v Lednici

TOP 5 teambuildingových programů v Lednici

Lednicko-valtický areál patří mezi TOP lokality pro firemní akce. Velké množství hotelů a penzionů, zámek Lednice, Minaret, Janův hrad a krásný zámecký park k realizaci firemní teambuildingové akce přímo vybízejí.

Jaké jsou nejlepší teambuildingové programy pro firemní akce v Lednici?

1. Treasure Hunt Lednice - svěží, soutěžní s tablety

Je vás jen pár nebo nechcete vlastně nic velkého? Treasure Hunt Lednice potěší každého. Přesnou podobu hry nastavíme dle vašich potřeb.

Ve zhruba pětičlenných týmech prověříte svoji bystrost, strategické schopnosti i hbitost při plnění úkolů. V rámci programu navštívíte nejzajímavější památky i přírodní krásy Lednice a přilehlého zámeckého parku a interaktivní formou se dozvíte nejzajímavější informace o daných místech.

2. Indiana a Svatý grál - velkolepý outdoor program

Chcete zažít opravdu nezapomenutelný zážitek a pomocí plnění týmových outdoor aktivit zažít radost ze spolupráce? Vydejte se s námi do světa Indiana Jonese, který vás zapojí do prozkoumávání největší záhady světa.

V srdci Lednicko-valtického areálu překonejte překážky a úkoly, získejte potřebné indície a nalezněte legendární Svatý grál!

3. Čokoládový den – pohodový kreativní program

Nechte se hýčkat a unášet svoji představivost při kombinování těch nejlepších surovin pro tu nejchutnější pralinku.

Bonusem vám budou nejen vlastnoručně vyrobené pralinky v dárkovém balení, ale také nově nabité zkušenosti a přehled zajímavostí o čokoládě a její výrobě.

4. Escape Box – úniková hra v hotelu

Máte rádi únikové místnosti a logické rébusy? Pokuste se dostat přes veškeré hlavolamy, šifry a logické úkoly až do nitra sejfu v zavazadlech narkobarona.

Zjistěte, který tým je nejrychlejší a jestli jste všichni schopni peníze najít, než se váš parník dostane přes kanál La Manche.

5. Poklad Janohradu – zážitkový outdoor program

Chcete se na chvíli přenést do minulosti a nechat starosti všedního dne za hlavou? 

Pomozte Janě z Janohradu najít ztracený poklad a s ním i majetkovou listinu potvrzující její vlastnictví sídla. Příběh je plný napětí při překonávání týmových úkolů, zážitků i příjemného odpočinku v nádherné přírodě

Kouzelná Jižní Morava

Jižní Morava má kouzlo, kterému nelze odolat. Ať už navštívíte Lednicko-valtický areál, Mikulov, nebo třeba Znojmo, v každém případě vyberete dobře.

Doporučujeme tyto akce