Vynález doby koronavirové – on-line degustace

Vynález doby koronavirové – on-line degustace

Zajdete rádi jednou za čas na nějakou řízenou degustaci? Chybí vám v současné době poznávání nových chutí, společenské večery a zábavné a hodnotné informace?

Zkuste se zúčastnit některé z on-line degustací – řada profesionálů je připravuje s největší pečlivostí tak, abyste si mohli vychutnat ty nejlepší vzorky v bezpečí a pohodlí domova.

Mnoho kulturních akcí, profesních konferencí i přednášek se v loňském roce přesunulo do virtuálního prostředí.

Ne každá aktivita má takové štěstí, že ji je možné téměř plnohodnotně prožívat na internetu jako v reálu, degustační večer si však můžete připravit téměř kdekoli a užít si se vším všudy.

Jak to chodí?

Na začátku si vyberete degustační program, o který máte zájem.

On-line ochutnávky jsou obvykle na webových stránkách poskytovatelů dobře popsány, takže můžete sáhnout po tom, co vám nejvíc vyhovuje.

Jakmile se k akci zaregistrujete, přijdou vám informace, co se bude dít dál.

Obvykle v den degustace nebo několik dní před ní obdržíte degustační sadu – bude obsahovat všechny vzorky připravené pro váš večer.

Také vám přijde odkaz, na kterém se budete moci k akci připojit v přesně daný čas.

Je to snadné – v tuto chvíli už máte vše, co budete k ochutnávce potřebovat. Poté už vše probíhá téměř stejně jako během klasické degustace: chutěmi jednotlivých vzorků vás on-line provede zkušený profesionál, který připravil program tak, aby byl co nejzajímavější a nejzábavnější.

Jaký je výběr?

Nejčastěji na internetu narazíme na nabídku on-line degustací vín. Pokud si zvolíte program složený z domácích vín, jako bonus tím ještě podpoříte naše vinaře a umožníte jim udržet se v těžké době nad vodou.

Víno je však jenom začátek. Víte kolik je druhů rumů a jak si vybrat tu nejlepší čokoládu?

Chcete poznat malé i velké výrobce, kteří jsou špičkami na trhu nebo jsou originální tím, že dělají něco jinak?

Programů je dost, zvolte si takový, který bude odpovídat vašim požadavkům a chutím.

Pokud si chcete udělat degustaci ještě zajímavější, zvolte takovou, která kombinuje dva různé produkty, například vína a sýry nebo rumy a čokolády.

Akce pro zaměstnance i pro přátele

Doba nepřeje hromadným akcím, jako jsou teambuildingy, akce pro obchodní partnery nebo třeba jen aktivně strávený čas s přáteli.

On-line degustace je jednou z variant, jak poskytnout většímu kolektivu společné vyžití, aniž by byl někdo ohrožen.

K degustaci se připojíte vy i všichni účastníci a prožijete tak společný zážitek, který stmelí kolektiv a přispěje k psychické pohodě.

Štítky

Společenská událost u vás doma

Za poslední rok se bohužel seznam aktivit, které můžeme bezpečně a legálně vykonávat, dost snížil.

Pokud je tu tedy možnost vyzkoušet něco nového a užít si příjemné odpoledne s on-line degustací, upřímně vám doporučujeme ji využít.

Pochutnáte si, dozvíte se, co jste nevěděli, a jako bonus alespoň na chvíli zaženete pandemickou letargii.