Teambuilding Praha

Kategorie:
Teambuilding Praha

Praha patří mezi TOP lokality pro firemní akce v České republice. V následujícím článku vám představíme ty nejlepší teambuildingové programy z produkce Z-AGENCY vhodné pro lokalitu Praha. 

Zobrazit nabídku

Jak plánovat teambuilding v centru Prahy

Každá lokalita má svá specifika, která je třeba při plánování a realizaci teambuildingů a firemních akcí brát v potaz. Praha je největší město v ČR a díky tomu má také jistá omezení. Veliký outdoorový program, při kterém byste běhali po lesích a po lukách, v centru Prahy prostě neuděláte, protože tam takové prostory nejsou (zvláště, když máte jen 2 hod pauzu během firemního školení nebo kongresu). Pro sportovněji laděné programy je tedy zapotřebí transportovat účastníky do periferie anebo od Prahy vzdálenějších lokalit. A právě díky velikosti Prahy je nutné počítat s tím, že transport bude vyžadovat nějaký časový prostor. Pojďmě si nyní představit teambuildingové, zážitkové a rozvojové programy, které můžete absolovovat přímo v Praze:

Zážitkové programy

Týmové soutěžní programy

Rozvojové programy

  • Meetings - 3 - 4 hod, program zaměřený na předávání informací a komunikaci, indoor nebo outdoor

  • M*A*S*H - 3 - 5 hod, program zaměřený na stress management, indoor nebo outdoor

  • Cesta na Hrad - 3 hod, program zaměřený na prezentační dovednosti a kreativitu, indoor nebo outdoor

Zábavní programy pro firemní večírky

Filantropické řemeslné programy

Rádi vám s výběrem teambuildingového programu poradíme

Program je zapotřebí plánovat s ohledem na cíle firemní akce, s ohledem na možnou časovou dostaci a do třetice i s ohledem na rozpočet firemní akce. Rádi vám vhodný program doporučíme a případně upravíme tak, aby odpovídal vašim proferencím. Neváhejte nás kontaktovat.