Teambuilding Praha

Teambuilding Praha

Praha patří mezi TOP lokality pro firemní akce v České republice. V následujícím článku vám představíme ty nejlepší teambuildingové programy z produkce Z-AGENCY vhodné pro lokalitu Praha. 

Jak plánovat teambuilding v centru Prahy

Každá lokalita má svá specifika, která je třeba při plánování a realizaci teambuildingů a firemních akcí brát v potaz. Praha je největší město v ČR a díky tomu má také jistá omezení. Veliký outdoorový program, při kterém byste běhali po lesích a po lukách, v centru Prahy prostě neuděláte, protože tam takové prostory nejsou (zvláště, když máte jen 2 hod pauzu během firemního školení nebo kongresu).

Pro sportovněji laděné programy je tedy zapotřebí účastníky transportovat do periferie Prahy. A právě díky velikosti Prahy a permanentně špatné dopravní situaci v centru je nutné počítat s tím, že transport bude vyžadovat nějaký časový prostor.

Pojďmě si nyní představit teambuildingové, zážitkové a rozvojové programy, které můžete absolovovat přímo v Praze:

Zážitkové programy

Týmové soutěžní programy

Rozvojové programy

  • Meetings - 3 - 4 hod, program zaměřený na předávání informací a komunikaci, indoor nebo outdoor

  • M*A*S*H - 3 - 5 hod, program zaměřený na stress management, indoor nebo outdoor

  • Cesta na Hrad - 3 hod, program zaměřený na prezentační dovednosti a kreativitu, indoor nebo outdoor

Zábavní programy pro firemní večírky

Filantropické řemeslné programy

Stavba hmyzích hotelů a krmítek - 2-4 hod, řemeslný program s konkrétním výsledkem práce, indoor nebo outdoor

​Virtuální programy

Pokud vaši klienti či obchodní partneři do Prahy přijet nechtějí nebo nemohou, pak jim můžete uspořádat některý z online firemních programů.

S firemní akcí v Praze vám pomůžeme

Pokud si nejste jisti, který firemních programů je pro vás nebo vaše klienty nejvhodnější, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám doporučíme program, který můžete realizovat přímo v centru Prahy, nebo vám doporučíme lokalitu, která je v rozumném dosahu z Prahy.