Brno jako hřiště dobrodruhů

Brno jako hřiště dobrodruhů

Brno, srdce Moravy, známé svou živou kulturou a historickými skvosty, nyní otevírá své ulice a tajemné zákoutí pro úplně nový druh dobrodružství.

Představujeme vám Treasure Hunt Brno – interaktivní hru na herní platformě TerraHunt, která transformuje město do vzrušujícího dobrodružství plného objevů a zábavy.

Treasure Hunt Brno je víc než jen hra; je to cesta poznání a týmového ducha, která vás zavede do nejzajímavějších koutů brněnských ulic.

S 59 poklady, rozptýlenými po celém městě, nabízí účastníkům jedinečnou příležitost prozkoumat historické i moderní aspekty Brna skrze interaktivní a zábavnou formu.

Jednotlivé poklady jsou pečlivě umístěny tak, aby účastníci měli možnost objevovat nejen turisticky známá místa, ale i skryté perly města.

Každý poklad je unikátní a nabízí různorodé úkoly, otázky i kreativní výzvy spojené s konkrétním místem.

Aplikace TerraHunt, dostupná pro iOS i Android, vám umožní snadno navigovat po městě a postupně odhalovat tajemství ukrytá v pokladech.

Interaktivní mapová aplikace vám pomůže najít cestu a zároveň poskytne zajímavé informace o místech, která navštívíte.

Tato hra je ideální pro ty, kteří hledají netradiční způsob, jak strávit čas v Brně, ať už jde o místní obyvatele nebo návštěvníky města.

Treasure Hunt Brno nabízí skvělou příležitost pro teambuilding, rodinný výlet nebo jednoduše jako zábavnou aktivitu s přáteli.

Hledání pokladů pro firmy i rodiny

Treasure Hunt Brno je zážitek, který spojuje technologii, historii a zábavu do jedinečného dobrodružství.

Nechte se vtáhnout do hry, která oživí ulice Brna a odhalte tajemství města z nové, vzrušující perspektivy.

Chcete-li se dozvědět více o této interaktivní hře nebo se přihlásit, navštivte webové stránky TerraHunt a staňte se součástí dobrodružství, které Brno nabízí!