Vydejte se s námi na firemní akci do Moravského krasu!

Vydejte se s námi na firemní akci do Moravského krasu!

Moravský kras je jednou z nejpozoruhodnějších oblastí naší země. Kromě tajuplných krápníkových jeskyní, vhodných pro individuální turistiku, jsou zde také podmínky pro realizaci rozličných druhů firemních akcí a teambuildingu. Zdejší krajina je velmi pestrá, lesnatá s hlubokými kaňony a svým způsobem i trošičku drsná. Tvoří tak protiváhu rovinatým vinařským oblastem kolem Pálavy a jižních částí Moravy.

Autor:

V Moravském krasu v současnosti realizujeme několik typů programů, v rámci kterých si účastníci akce vyzkouší nejen zajímavé outdoorové aktivity, ale absolvují i prohlídku toho nejzajímavějšího z přírodních divů, které Moravský kras nabízí. Přítomnost mnoha zajímavých jeskynních systémů si o zapojení do programu přímo říká.

Objevte Tajemství Moravského krasu

Tajemství Moravského krasu je outdoorový program, během kterého absolvujete prohlídku Punkevní jeskyně, jízdu na loďkách podzemním jeskynním systémem a jízdu lanovkou z Pustého žlebu až k okraji propasti Machocha. Potom vás čekají sportovnější aktivity, v rámci kterých si můžete užít slaňování vápencových skal, sjezd žlebu na horských koloběžkách a soutěž v lukostřelbě a dalších střeleckých aktivitách. Jedná se o vyváženou kombinaci aktivit pro týmy, které si chtějí užít pestrý a záživný program.

 

Na kole či koloběžce za ukrytými poklady

Máme vytvořen 25 km dlouhý okruh, který vás provede tím nejlepším co Moravský kras nabízí. Během cesty budete vyzbrojeni tablety s mapovou aplikací a během cesty budete plnit řadu úkolů a odpovídat na otázky. Cyklistický Treasure Hunt vás provede místy jako větrný mlýn v Ostrově, Vápenka, zřícenina hradu Holštejn, lom na Šošůvce, lezecké skály ve Sloupě a samozřejmě velkým množstvím krasových závrtů, jeskyní a žlebů.

 

Rozvojový program v chladivém stínu skal

Kromě outdoorových programů je možné oblast Moravského krasu využít i pro čistě vzdělávací teambuildingové programy, školení či semináře a okolní prostředí si nechat jako odpočinkový relax po pracovní části.

Ubytování v srdci přírody

V Moravském krasu jsou k dispozici dvě ubytovací střediska, která svým standardem a velikostí odpovídají potřebám většiny firemních akcí. Účastníci programu budou ubytování buď v hotelu Skalní mlýn, nebo hotelu Stará škola. Oba hotely mají také restauraci a kongresové sály. Incentivní program Tajemství Moravského krasu je tedy možné spojit se školením nebo firemní prezentací.

 

Jeďte na akci historickým autobusem

Vstupní branou do Moravského krasu je město Blansko, kam je možné se dostat vlakovými spoji a odtud vás můžeme přepravit na místo akce naším historickým autobusem. Samozřejmě můžete přijet vlastními auty až k hotelu, lokální přejezdy v rámci programu pak již zajistíme.

Z-AGENCY s.r.o. - specialista na firemní akce v Moravském krasu

Pro přípravu firemní akce v Moravském krasu oslovte specialisty, kteří se v dané oblasti dobře vyznají. V Moravském krasu jsme již realizovali celou řadu eventů a můžeme vám nabídnout letité know-how.
Víme jak provádět outdoorové aktivity atraktivní formou a zároveň s ohledem na životné prostředí.