Firemní akce v atraktivních lokalitách

Firemní akce v atraktivních lokalitách

Výběr vhodného místa pro realizaci outdoor akce nebo indoor akce může být pro organizátora akce docela oříšek. Je pochopitelně možné uspořádat teambuilding v prostředí firemních kanceláří nebo v areálu firmy.

Nicméně v takovém případě připravíte zaměstnance o možnost poznat svěží a neokoukané lokace, které by z vlastní iniciativy nenavštívili.

Zážitky v netradičním prostředí

Zaměstnanci bývají zvědaví, co nového uvidí, nebo jaký typ hotelu pro ně zaměstnavatel objednal. Zpravidla se ale hlavně těší na to, že se na chvíli dostanou mimo firemní prostředí a dobijí tak vyčerpanou energii.

Rozmanitost lokalit

Česká republika je plná zajímavých lokalit. Některá místa dýchají nefalšovanou romantikou, jiné jsou plné historických památek, někde jsou k dispozici špičkové hotelové služby, jinde zase na účastníky firemní akce čeká spartánské ubytování v srdci divočiny. 

Lokalitu je potřeba vybrat tak, aby co nejlépe posloužila cílům firemní akce a pochopitelně i reflektovala složení účastnické skupiny.

Lokality pro firemní akce

Máme zkušenosti se stovkami lokalit po celé České republice. Jedná se o hotely, resorty, rekreační střediska, ale také o hrady, vojenské pevnosti nebo unikátní přírodní areály.

Rádi vám vhodné místo pro vaši firemní akci doporučíme. Do začátku se můžete inspirovat naším vyhledávačem lokalit pro firemní akce.

Nechte si doporučit vhodnou lokalitu

Rádi vám doporučíme vhodnou lokalitu pro váš teambuilding.

Doporučíme vám místo, které bude vyhovovat jak požadovanému standardu hotelových služeb, tak prostorovým nárokům pro vybraný program.