Firemní akce v atraktivních lokalitách

Firemní akce v atraktivních lokalitách

Výběr vhodné lokality pro realizaci firemní akce patří mezi jedno z prvních témat, o kterých by měl organizátor akce přemýšlet. Je pochopitelně možné uspořádat teambuilding v prostředí firemních kanceláří nebo v areálu firmy. Nicméně v takovém případě připravíte zaměstnance o možnost poznat svěží a neokoukaná místa, na která by se třeba nikdy v životě nepodíval.

Nové zážitky v netradičním prostředí

Zaměstnanci se většinou těší, co nového uvidí, jaký typ hotelu pro ně zaměstnavatel objednal a hlavně se těší na to, že se na chvíli dostanou mimo firemní prostředí a dobijí tak vyčerpanou energii.

Rozmanitost lokalit

Česká republika je plná zajímavých lokalit, které se pyšní nejedním "nej". Některé části dýchají nefalšovanou romantikou, jiné jsou plné historických památek, někde je zase k dispozici špičkové ubytování, služby a wellness nejvyšší možné úrovně a někde zase na účastníky firemní akce čeká spartánské ubytování v srdci divočiny. Lokalitu je potřeba vybrat tak, aby co nejlépe posloužila cílům firemní akce a pochopitelně i složení účastníků

Lokality pro firemní akce

Po celé České republice máme mnoho smluvních obchodní partnerů, v jejichž zařízení naše klienty ubytováváme a v jejichž areálech nebo okolí realizujeme teambuilding pro firmy. Jedná se nejen o hotely a rekreační střediska, ale také o hrady, vojenské pevnosti a jiná unikátní místa. Nechte se inspirovat našimi oblíbenými lokalitami pro teambuilding a firemní akce.

Doporučíme vám nejvhodnější lokalitu

Rádi vám doporučíme vhodnou lokalitu pro váš firemní teambuilding, či zážitkovou firemní akci. Poté, co důkladně zanalyzujeme počáteční informace, jako jsou počet osob, typ, věk a fyzická kondice účastníků, nároky na ubytování a služby, vzdálenost od sídla společnosti, vám dáme na výběr několik možností a předložíme vám také podrobnou kalkulaci nabízených služeb platných pro danou lokalitu.