Nejvhodnější ubytování pro firemní akce v Lednici?

Nejvhodnější ubytování pro firemní akce v Lednici?

Lednice je po turistické stránce extrémně exponovanou lokalitou a tomu také většinou odpovídají ceny cateringu i ubytování. Přestože lidé mohou Minaret či Janův hrad navštívit v průběhu celé letní sezóny, tak se občas může zdát, že všichni návštěvníci čekají až na okamžik, kdy kalendář oznámí 1. září. Od této chvíle pak okupují Lednicko-valtický areál po dobu téměř dvou měsíců

Ubytování na poslední chvíli

Podzimní období je nejatraktivnější pochopitelně zejména kvůli vínu a burčáku a to je také důvod proč chce celá řada firem v tomto termínu na jižní Moravě uspořádat firemní akci nebo teambuildingové aktivity. "Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí" však v tomto případě platí více než kdy jindy. Vězte, že nalézt vhodné ubytování v Lednici na poslední chvíli je pořádný nervák. Buď není dostatečná kapacita ubytování, nebo je ubytování drahé, jindy zase nevyhovuje ubytovací standard. Někdy by bylo možné vše zařídit, ale zase už není k dispozici vinný sklep.

My Hotel Lednice

My Hotel Lednice využíváme i pro firemní akce s vyšším počtem účastníků. Hotel nabízí služby ve čtyřhvězdičkovém standardu, výbornou kuchyni, několik špičkově vybavených kongresových sálů a vlastní vinné hospodářství. Hotel se nachází hned vedle Zámku Lednice a přechod do parku tedy nezabere déle než 5 minut. 

Doporučíme vám nejvhodnější ubytování pro firemní akci

Se službami, přístupem vedení i zaměstnanců a cenovou politikou MyHotelu jsme velice spokojeni a hodláme zde naše klienty ubytovávat i nadále. V případě, že budete plánovat v budoucnu firemní nebo i rodinnou akci na jižní Moravě, můžeme tento hotel doporučit.