Teambuilding na Vysočině

Teambuilding na Vysočině

Při plánování firemních akcí a teambuildingových programů často řešíme problematiku vhodné lokality. Častým požadavkem firem bývá, aby se firemní akce konala do vzdálenosti 100 km od Prahy nebo Brna

Komu by se chtělo trávit dlouhé hodiny v automobilu či autobusu? V těchto případech se jako jedna z nejvhodnějších lokalit nabízí Vysočina.

Dopravní dostupnost Vysočiny

Vysočina se nachází ve středu České republiky a je snadno dostupná díky dálnici D1, která ji protíná. 

Většina ubytovacích zařízení na Vysočině je tedy snadno dostupná z Prahy i Brna, což zajišťuje, že doprava většinou nezabere více než hodinu. Tato výhoda je obzvláště důležitá pro akce s větším počtem účastníků.

Teambuildingové aktivity na Vysočině

Vysočina nabízí širokou škálu možností pro outdoorové i indoorové teambuildingové aktivity. Je plná lesů a luk, které jsou ideální pro organizaci adrenalinovějších aktivit, lanových aktivity, airsoftových soubojů a dalších sportovnějších programů.

Mezi oblíbené programy patří i Treasure Hunt, kde účastníci hledají poklady pomocí GPS tabletů nebo mobilních telefonů, odpovídají na otázky a plní úkoly. V případě venkovních únikovek luští šifry a hlavolamy.

Indoor aktivity také nejsou k zahození

Při plánování firemní akce je nutné počítat s možností, že počasí nebude úplně ideální, ale to nemusí být na škodu.

Indoorové teambuildingové aktivity mohou zahrnovat například degustační programy, řešení únikových her, deskové hry nebo zážitkové workshopy. Mnoho ubytovacích zařízení na Vysočině disponuje prostory vhodnými pro indoorové aktivity.

Cenově dostupné ubytování na Vysočině

Na Vysočině je široký výběr cenově dostupného ubytování, což je další výhodou oproti jiným lokalitám. Rekreační střediska, hotely a penziony nabízejí různé ubytovací možnosti, které mohou plně vyhovovat potřebám firemního teambuildingu.

Tyto zařízení ocení zejména firmy, které plánují firemní akci pro větší množství účastníků.

Oblíbené lokality pro firemní akce na Vysočině

Mezi oblíbená ubytovací zařízení na Vysočině patří rekreační střediska Kletečná a Želivka, která nabízí velmi slušný ubytovací komfort za přijatelné ceny.

Pro velké skupiny osob s požadavkem outdoor aktivity doporučujeme Konferenční Hotel Luna. V něm je možné realizovat jakýkoliv z našich firemních programů.

Pro ty, kteří vyžadují vysokou úroveň hotelových služeb, může být východiskem Hotel Jezerka u Sečské přehrady.

Mezi další velmi oblíbená zařízení patří třeba Orea Resort Devět Skal.

Stylové prostředí pro teambuildingový program

Pro realizaci stylizovaných programů je možné využít například hrad Orlík u Humpolce, ve spojení s ubytováním v hotelech Kotyza nebo Fabrika.Skvělé místo pro firemní akce a teambuildingy


Vysočina nabízí velmi vhodné podmínky pro firemní akce a teambuildingové programy, ať už jde o outdoorové nebo indoorové aktivity.

Díky své dopravní dostupnosti, široké nabídce cenově dostupného ubytování a pestrosti vhodných lokalit je tak Vysočina ideálním místem pro realizaci firemních akcí a teambuildingů.

Doporučujeme tyto akce