Teambuilding na Vysočině

Teambuilding na Vysočině

Při plánování firemních akcí a teambuildingových programů řešíme velmi často problematiku vhodné lokality. Častým požadavkem pražských firem bývá, aby se firemní akce konala do vzdálenosti 100 km od Prahy. Je to poměrně logické... komu by se chtělo trávit dlouhé hodiny v automobilu či autobusu?

Vysočina jako východisko

Na co nejkratší vzdálenost od Prahy bývá kladen zejména tehdy, jedná-li se o akci pro větší počet účastníků. Jako jedna z nejvhodnějších lokalit se nabízí Vysočina. Díky umístění ve středu České republiky a díky dálnici D1, která ji protíná, je většina ubytovacích zařízení na Vysočině snadno dostupná. Ať jedete z Prahy či Brna, většinou vám doprava nezabere více než hodinu času.

Pro outdoor stvořená

Vysočina je všeobecně považována za "drsný a nehostinný" kraj. Pravdou je, že se při plánování outdoorové akce musí počítat s možností, že počasí nebude úplně ideální. Počasí na Vysočině není tak stabilní jako například na Jižní Moravě, nicméně při realizaci dobrodružněji laděných programů to nemusí být vůbec na škodu. Vysočina je plná lesů a luk, které jsou ideální k organizaci adrenalinovějších teambuildingových programů. Umožňuje realizaci širokého spektra outdoorových aktivit, včetně paraglidingu, lanových aktivit, airsoftových soubojů, popřípadě geolokačních týmových her.

Cenově dostupné ubytovací kapacity

Velkou výhodou Vysočiny, oproti jiným lokalitám, je možnost širokého výběru cenově dostupného ubytování. Na Vysočině stojí celá řada rekreačních zařízení, která sice nenabízejí tak pestré a honosné služby jako čtyřhvězdičkové hotely, nicméně pro účely firemního teambuildingu jsou plně dostačující. Takový typ zařízení ocení zejména ty firmy, které plánují firemní akci pro větší množství účastníků.Oblíbené lokality pro firemní akce

Mezi námi nejčastěji využívaná ubytovací zařízení na Vysočině patří rekreační střediska Kletečná a Želivka, která nabízí velmi slušný ubytovací komfort za přijatelné ceny. Pro ty, kteří vyžadují vysokou úroveň hotelových služeb, může být východiskem zase Hotel Fara Rančířov****, který se nachází kousek od Jihlavy. Mezi oblíbené kongresové hotely patří Hotel Jezerka**** u Sečské přehrady a pokud chcete rozumné ubytování za velmi slušné ceny, tak je tu pro vás Hotel a wellness Renospond. Pro realizaci stylizovaných programů je možné využít například hrad Orlík u Humpolce.