Teambuilding v českém i anglickém jazyce

Teambuilding v českém i anglickém jazyce

Zní “Hi, how are you?” ve vaší firmě pomalu stejně často, nebo dokonce častěji, než jeho český protějšek? Angličtina je mezinárodním jazykem. Nemůžeme se tomu dnes divit. V době rostoucí globalizace všude kolem nás, logicky i český trh práce zahrnuje poptávku a nabídku cizinců.

Angličtina jako firemní jazyk

Firmy si tak mnohdy vybírají zaměstnance mezi zahraničními odborníky. Jazykem meetingů, e-mailové konverzace a vlastně všech firemních akcí se tak pozvolna stává angličtina vedle naší mateřštiny.

Teambuilding, akce zaměstnanců s dětmi, odreagování společným bowlingem s kolegy, to vše jsou také firemní akce vedle porad, video rozhovorů apod. I zde bude v případě mezinárodního pracovního kolektivu znít angličtina, pokud jako zaměstnavatel chcete dopřát svým podřízeným to, co se od takových akcí očekává. Tedy týmové stmelení, pohodu a hlavně zábavu s odreagováním od věčného shonu. Žádný stres z jazykové bariéry.

Boříme nejen jazykové bariéry

Angličtina není žádným problémem. Nechceme vytvářet bariéru mezi vašimi česky mluvícími a ostatními kolegy. Naopak, boříme je. Za sebou máme realizaci desítek akcí, kde náš široký tým outdoorových specialistů hravě zvládl namotivovat české i zahraniční kolegy k nezapomenutelným zážitkům i strhujícím bitvám.

Připravíme firemní teambuilding i v angličtině

Z-AGENCY, s.r.o. pro vaše zaměstnance zrealizuje firemní teambulding v anglickém jazyce. Firemní akce je tak vhodná pro všechny vaše kolegy bez rozdílu jazyka, kterým vládnou. Dopřejte zaměstnancům možnost se poznat a stmelit bez jazykových bariér.