Teambuilding v českém i anglickém jazyce

Kategorie:
Teambuilding v českém i anglickém jazyce

Zní “Hi, how are you?” ve vaší firmě pomalu stejně často, nebo dokonce častěji, než jeho český protějšek? Angličtina je mezinárodním jazykem. Nemůžeme se tomu dnes divit. V době rostoucí globalizace všude kolem nás, logicky i český trh práce zahrnuje poptávku a nabídku cizinců.

Angličtina jako firemní jazyk

Firmy si tak mnohdy vybírají zaměstnance mezi zahraničními odborníky. Jazykem meetingů, e-mailové konverzace a vlastně všech firemních akcí se tak pozvolna stává angličtina vedle naší mateřštiny. Teambuilding, akce zaměstnanců s dětmi, odreagování společným bowlingem s kolegy, to vše jsou také firemní akce vedle porad, video rozhovorů apod. I zde bude v případě mezinárodního pracovního kolektivu znít angličtina, pokud jako zaměstnavatel chcete dopřát svým podřízeným to, co se od takových akcí očekává. Tedy týmové stmelení, pohodu a hlavně zábavu s odreagováním od věčného shonu. Žádný stres z jazykové bariéry.

Boříme nejen jazykové bariéry

Angličtina není žádným problémem. Nechceme vytvářet bariéru mezi vašimi česky mluvícími a ostatními kolegy. Naopak, boříme je. Za sebou máme realizaci desítek akcí, kde náš široký tým outdoorových specialistů hravě zvládl namotivovat české i zahraniční kolegy k nezapomenutelným zážitkům i strhujícím bitvám. Anglický teambuilding připravíme pro desetičlenný tým ale i stovky zaměstnanců. Necháme jen na vás, zda si vyberete scénář jako z filmu Jamesa Bonda či upřednostníte středověký souboj o Pevnost Boyard. V nabídce máme ale i oblíbený den plný čokolády a zde opravdu na jazyku nezáleží. Postačí, když bude dostatečně rychlý a mlsný.

Nápady na akce jsou vítaní hosté

Nebo už nějakou dobu v hlavě nosíte nápad na firemní akci dle vaší představy? Ani ten u nás není problémem – jak po jazykové stránce, tak po ochotě ušít program na míru vašemu přání a vašim zaměstnancům. Pojďme se o něm pobavit v předstihu.

Připravíme firemní teambuilding i v angličtině

Z-AGENCY, s.r.o. pro vaše zaměstnance zrealizuje firemní teambulding v anglickém jazyce. Firemní akce je tak vhodná pro všechny vaše kolegy bez rozdílu jazyka, kterým vládnou. Dopřejte zaměstnancům možnost se poznat a stmelit bez jazykových bariér. Máme pro vás v nabídce osvědčené teamspiritové akce typu Pevnost Boyard, akčního Jamesa Bonda nebo rozvojové programy s koučem. Nebráníme se ani vašim vlastním nápadům. A to vše v angličtině.