Zdravotník pro firemní akce

Zdravotník pro firemní akce

Účast zdravotníka na firemní akci může pro některé klienty působit jako záhadný strašák, který v nich vyvolává pochybnosti o bezpečnosti chystaných aktivit a celého programu. Je tedy na místě vysvětlit, co má zdravotník s bezpečností na firemní akci společného a proč se jí účastní.

Je účast zdravotníka nezbytná?

Zprvu by mělo být řečeno, že zdravotník v žádném případě není povinnou součástí firemní akce. Pořadatelé outdoorových akcí většinou nabízejí služeb zdravotníka pro pohodlí klientů a jako prevenci pro případ nečekaných krizových situací. Profesionálové v oboru firemních akcí by měli mít veškeré aktivity prověřeny a vyzkoušeny tak, aby jejich klientům nehrozilo sebemenší nebezpečí. Zdravotník na firemní akci by nikdy neměl suplovat nezkušenost a nezodpovědnost organizátorů akce.

Zdravotník jako součást firemní akce

Při realizaci firemních akcí našim klientům vždy nabízíme účast samostatného zdravotníka během celého firemního programu. Tento člověk se společně s hlavním managerem akce stará o pohodlný a bezproblémový průběh celé akce. V našem instruktorském týmu dbáme na to, aby co největší počet našich instruktorů měl absolvován certifikovaný zdravotnický kurz. V současné době si většina našich instruktorů tímto certifikovaným výcvikem prošla a jsme tedy připraveni na pofoukání případného naraženého prstu či zalepení odřeného kolena.