Firemní akce pro desítky i stovky účastníků

Firemní akce pro desítky i stovky účastníků

Každá akce je jiná a každá má jiné kouzlo.

Někdy pořádáme komorní akce pro vyšší jednotky osob, jindy náročnější produkce pro desítky až stovky osob, ale pořádáme i online programy pro stovky až tisíce účastníků v jeden okamžik.

Z hlediska počtu účastníků je nejdůležitější, aby byl zvolený vhodný program.

Když je účastníků málo nebo moc

Optimální je, když počet účastníků odpovídá kapacitám programu. Ale může se stát, že na akci jede málo účastníků, nebo naopak příliš mnoho účastníků.

Co dělat, když je účastníků opravdu hodně a chci pro ně specifický program, který pro takové množství není vhodný? Mám přizpůsobit velikost účastnické skupiny, nebo se zaměřit na úpravu programu?

V případě, že kapacity konkrétního programu nejsou kompatibilní s velikostí účastnické skupiny, existují možnosti, jak to řešit.
 

  1. Účastnickou skupinu rozdělím na několik částí a každá z nich absolvuje jiný program.
  2. V daném termínu uspořádám program jen pro určitou část účastníků a pro ostatní se program zrealizuje v jiném termínu
  3. Vyberu jiný program, který je pro velkou účastnickou skupinu vhodnější.

Když je účastníků naopak extrémně málo, většinou nezbývá nic jiného než vybrat takový program, který je realizovatelný s velmi malou skupinou.

Rozvojové programy

Pokud chcete uspořádat program rozvojovějšího charakteru, tak přizvání několika stovek zaměstnanců není nejlepším nápadem.

Rozvojové programy vyžadují speciální přístup a pro lektora je důležité, aby mohl s jednotlivými účastníky dobře pracovat.

V případě rozvojových programů je vhodné uspořádat akci pro jednotky až nižší desítky zaměstnanců. Zpravidla se jedná o jeden tým nebo jedno oddělení.

Zážitek a teamspirit

Zážitkové nebo teamspiritové programy si určitě užijete s kolegy z celé firmy a není problém je zrealizovat pro vyšší desítky až stovky osob.

Virtuální firemní akce

Největší možnosti mají online programy, které je možné realizovat od jednotek až po tisíce osob.

Kromě neomezeného množství osob nejsou tyto programy omezeny ani teritoriálně. V jeden okamžik můžete uspořádat akci pro kolegy, kteří se nacházejí na různých kontinentech.

Vliv počtu účastníků na cenu

Počet osob má na akci velký vliv. Firemní akce pro vyšší počet osob má výhodu, že se dá lépe pracovat s budgetem, který je pro akci vyhrazený.

Fixní náklady akce se rozředí ve velkém množství účastníků a v přepočtu na jednu osobu vychází cena za realizaci takové akce výhodněji. 

Nechte si poradit

Klienti často poptávají programy, které pro velikost jejich účastnické skupiny nejsou úplně vhodné.

Nechte si od nás poradit. Naše portfolio programů je velmi pestré a rádi vám doporučíme nejvhodnější program.