Firemní akce pro desítky i stovky účastníků

Firemní akce pro desítky i stovky účastníků

Každá akce je jiná. Pořádáme malé Treasure Hunty pro řádově jednotky osob, sportovní programy pro desítky účastníků, ale i online programy pro kolektivy o počtu několika stovek home-office zaměstnanců.

Kolik lidí mám na akci pozvat?

Pokud chcete uspořádat program rozvojovějšího charakteru, tak určitě nedoporučujeme přizvat několik stovek zaměstnanců vaší firmy. Rozvojové programy vyžadují speciální přístup a pro lektora je důležité, aby mohl s jednotlivými účastníky dobře pracovat. V případě rozvojových programů je vhodné uspořádat akci pro jednotky až nižší desítky zaměstnanců. Zpravidla se jedná o jeden tým nebo jedno oddělení.

Zážitkové nebo teamspiritové programy si určitě užijete s kolegy z celé firmy a není problém je zrealizovat pro vyšší desítky až stovky osob.

Největší možnosti mají online programy, které je možné realizovat od jednotek až po tisíce osob. Kromě neomezeného množství osob nejsou tyto programy omezeny ani teritoriálně. V jeden okamžik můžete uspořádat akci pro kolegy, kteří se nacházejí na různých kontinentech.

Vliv počtu účastníků na cenu firemní akce

Počet osob má na akci velký vliv. Firemní akce pro vyšší počet osob má výhodu, že se dá lépe pracovat s budgetem, který je pro akci vyhrazený. Fixní náklady akce se rozředí ve velkém množství účastníků a v přepočtu na jednu osobu vychází cena za realizaci takové akce výhodněji.

Nechte si poradit

Klienti často poptávají programy, které nejsou pro velikost jejich účastnické skupiny úplně vhodné. Nechte si od nás poradit. Naše portfolio programů je velmi pestré a rádi vám doporučíme nejvhodnější program