Firemní akce pro desítky i stovky účastníků

Firemní akce pro desítky i stovky účastníků

Počet účastníků firemních akce se může případ od případu značně lišit. Může se jednat o teambuilding s koučem pro několik vrcholových manažerů, teambuildingový program s legendou pro pracovní tým, zážitkovou firemní akci pro stovku zaměstnanců, nebo dětský den pro několik stovek zaměstnanců i s jejich rodinami.

Firemní vzdělávání nebo zážitek?

Je dobré si uvědomit, že pokud má mít akce výraznější vliv na firemní vzdělávání, je dobré ji realizovat v menším počtu účastníků (např. do 40 osob). Ale i pro velké množství osob se dá uspořádat program, ve kterém budou zahrnuty vzdělávací aktivity, nicméně se bude jednat více o zážitkovou outdoorovou akci než o teambuilding v pravém smyslu slova.

Vliv počtu účastníků na cenu firemní akce

Firemní akce pro vyšší počet osob má zase tu výhodu, že se dá lépe pracovat s budgetem, který je pro akci vyhrazený. Celá řada nákladů se tak rozředí ve velkém množství účastníků a v přepočtu na jednu osobu, pak vychází cena za realizaci takové akce výhodněji.

Organizace firemní akce

Z-AGENCY s.r.o. pro vás uspořádá firemní akci, ať už se jí bude účastnit jen úzký okruh několika manažerů, nebo všichni zaměstnanci a obchodní partneři i s rodinami. Realizační tým Z-AGENCY s.r.o. pro firemní akce je dostatečně početný a zkušený, takže si poradí s akcemi jak pro několik osob, tak pro několik stovek účastníků.