On-line degustace rumů s čokoládou
Nejhříšnější gastronomický program pro firmy

On-line degustační program plný nejlechtivějších gastronomických hříchů. Ponořte se do příchutí exotických rumů a luxusní čokolády. Virtuální program, který se vám dostane hlouběji než jen pod kůži.
trvání akce 1,5 -2,0 hod
počet osob 20 - 1000
fyzická náročnost žádná
finanční náročnost střední až vyšší
Potřebujete více informací?

O akci

Zážitková on-line firemní akce nabízí ty nejhříšnější gastronomické zážitky, které si jen můžete představit. Čeká vás několik vzorků luxusních rumů. Ty si můžete vychutnat samostatně nebo v kombinaci s čokoládou, která chuťový zážitek ještě umocní.

Před akcí

Jeden až dva týdny před akcí zašleme účastníkům degustace  tzv. "RUM STARTER PACK". Tento balíček (Basic, Medium, Delux nebo Delux Plus) bude obsahovat vybranou variantu rumů, případně čokolády a sklenic na rum. Pevně doufáme, že účastníci akce vydrží s jeho konzumací až do začátku on-line programu. Také jim zašleme odkaz na privátní YouTube přenos, případně i na společný meeting pomocí programů Zoom nebo MS Teams (ostatní komunikační platformy dohodou).

Průběh on-line degustace rumů

Můžete se těšit na živý přenos z našeho virtuálního studia, respektive virtuálního baru. Společně s odborníkem na rumy začne degustace vybraného balíčku, spojená se zajímavostmi o rumu. Dozvíte se co je rum, odkud může pocházet, jak chutná napříč světovými kontinenty, jak se vyrábí a jaká je jeho historie. To je jen malý zlomek otázek, na které vám přinese odpovědi naše on-line rumová degustace

Párování s čokoládou

V rumech vůni a chuť čokolády snadno objevíme, proto se spojení rumu s čokoládou samo nabízí. Vytvoříme tak nenapodobitelný chuťový požitek, který probudí všechny vaše smysly. Poznáte, jak chuť čokolády dokáže úžasně změnit charakteristiku rumu a díky tomuto spojení zažijete dvě degustace současně.

Potřebujete více informací?

Varianty balíčků pro degustaci rumů

U všech balíčků si můžete vybrat buď variantu 20 cl (degustační panák) nebo 40 cl (klasický panák)

Basic

Balík obsahuje sedm vzorků rumů.
Můžete se těšit na Appleton Estate 12y.o. (Jamaica), Doorly´s XO (Barbados), Angostura 1919 (Trinidad&Tobago), Malecon 15y.o. (Panama), Gold Of Mauritius (Mauricius), Manacas Extra Aňejo (Karibik), Cubaney Elixír (Dominikánská rep.).

Medium

Balík obsahuje šest vzorků rumů a 6 kusů čokolády Willie’s zabalených v celofánu.
Pochutnáte si na Matusalem 15y.o. (Dominikánská rep.), Plantation Pineapple (Barbados), Puntacana Esplendido (Dominikánská rep.), La Hechicera (Kolumbie), Beach House White (Mauricius), Blue Mauritius (Mauricius). 

Delux

Balík obsahuje šest vzorků rumů (stejné jako v medium variantě)6 kusů čokolády Willie’s zabalených v celofánu. Dále obsahuje 2 sklenice na rum (panáky 50 ml) z ručně broušené skloviny CRYSTALITE - Bohemia Crystal v saténem vystlané krabičce.

Delux Plus

Balík obsahuje šest vzorků rumů (stejné jako v medium variantě)6 kusů čokolády Willie’s zabalených v celofánu a 2 degustační sklenice na rum, brandy či koňak (280 ml) z ručně broušeného olovnatého křišťálu Bohemia Crystal v saténem vystlané krabičce.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Ozveme se do 60 minut.
 
Přidat...