Online degustace rumů s čokoládou

nejhříšnější gastronomický program pro firmy

Zážitková online firemní akce nabízí ty nejhříšnější gastronomické zážitky, které si jen můžete představit. Čeká vás několik vzorků luxusních rumů. Ty si můžete vychutnat samostatně nebo v kombinaci s čokoládou, která chuťový zážitek ještě umocní.

1,5 -2,0 hod
20 - 1000
nízká
střední
Online degustace rumů s čokoládou
Online degustace rumů s čokoládou
Online degustace rumů s čokoládou

O akci

Týden před akcí zašleme účastníkům degustace  tzv. "RUM STARTER PACK". Balíček bude obsahovat vybranou variantu rumů, případně čokolády a sklenic na rum. Pevně doufáme, že účastníci akce vydrží s jeho konzumací až do začátku online programu. Také jim zašleme odkaz na privátní YouTube přenos, případně i na společný meeting pomocí programů Zoom nebo MS Teams.

Můžete se těšit na živý přenos z našeho virtuálního studia, respektive virtuálního baru. Společně s odborníkem na rumy začne degustace vybraného balíčku, spojená se zajímavostmi o rumu. Dozvíte se co je rum, odkud může pocházet, jak chutná napříč světovými kontinenty, jak se vyrábí a jaká je jeho historie. To je jen malý zlomek otázek, na které vám přinese odpovědi naše online rumová degustace

Párování s čokoládou

V rumech vůni a chuť čokolády snadno objevíme, proto se spojení rumu s čokoládou samo nabízí. Vytvoříme tak nenapodobitelný chuťový požitek, který probudí všechny vaše smysly. Poznáte, jak chuť čokolády dokáže úžasně změnit charakteristiku rumu a díky tomuto spojení zažijete dvě degustace současně

Pokud po online akci netoužíte a degustaci rumů si chcete naopak vychutnat na vaší fyzické firemní akci, objednejte si program Zážitková degustace

  • prestižní online akce
  • 3 varianty degustačních balíčků
  • Zoom, MS Teams, Google Meet nebo Webex
Balíček pro degustaci rumů - BASIC
Balík obsahuje sedm vzorků rumů.
Můžete se těšit na Appleton Estate 12y.o. (Jamaica), Doorly´s XO (Barbados), Angostura 1919 (Trinidad&Tobago), Malecon 15y.o. (Panama), Gold Of Mauritius (Mauricius), Manacas Extra Aňejo (Karibik), Cubaney Elixír (Dominikánská rep.).
Balíček pro degustaci rumů - MEDIUM
Balík obsahuje šest vzorků rumů a 6 kusů čokolády Willie’s zabalených v celofánu.
Pochutnáte si na Matusalem 15y.o. (Dominikánská rep.), Plantation Pineapple (Barbados), Puntacana Esplendido (Dominikánská rep.), La Hechicera (Kolumbie), Beach House White (Mauricius), Blue Mauritius (Mauricius). 
Balíček pro degustaci rumů - DELUX
Balík obsahuje šest vzorků rumů (stejné jako v medium variantě)6 kusů čokolády Willie’s zabalených v celofánu. Dále obsahuje 2 sklenice na rum (panáky 50 ml) z ručně broušené skloviny CRYSTALITE - Bohemia Crystal v saténem vystlané krabičce.

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.