Meetings

Meetings
komunikace a předávání informací

trvání akce 3-4h
počet osob 25-60
fyzická náročnost nízká
finanční náročnost střední

Rozvojový program Meetings je vystavěný na základech metody zážitkové pedagogiky. Účastníky čeká několik po sobě logicky navazujících aktivit, po kterých vždy následuje review (reflexe) vedené lektorem. Program je možné zaměřit na více cílů a právě na základě individuálních potřeb klienta je pak vedeno i samotné review s účastníky.

Princip a průběh programu

Účastníci programu budou na začátku akce přizváni, aby se zapojili do realizace stavby fiktivního megalomanského projektu – stavby monumentů pro závodní okruh F1 v Jižní Americe. Zaměstnanci budou rozdělení do několika pracovních týmů a ty budou pracovat na čtyřech rozdílných částech společného projektu. Program „Meetings“ obsahuje 4 kola s různými úkoly, jejichž přesné zadání se vždy upravuje tak, aby odpovídalo vzdělávacím cílům preferovaným zadavatelem. Po každém kole následuje review vedené lektorem. Ten pozorně realizace jednotlivých částí projektu sleduje a s účastníky podrobně rozebírá situace, které během programu nastaly. Program dále zahrnuje závěrečnou prezentaci projektů, závěrečné vyhodnocení a review.

Střídání skupin a týmová spolupráce

Týmy se na projektech střídají a na každém stanovišti se vždy potkávají dva týmy, které pracují společně. V každém kole však spolu vždy pracují jiné dva týmy a účastníci jsou tak musí hledat nové cesty spolupráce s novým partnerem.

Cíle rozvojového programu

Program je možné zaměřit na celou řadu cílů, nicméně doporučujeme vybrat vždy jeden primární.  Meetings je možné využít ke zlepšení spolupráce, komunikace, rozdělení rolí v rámci skupin, předávání informací a jejich interpretací napříč skupinami, k bližšímu vzájemnému poznání zúčastněných.

Meetings jako doplněk kongresu

Tento program je vhodný pro firmy, které svá firemní školení či kongres pořádají městských lokacích a nemají dostatečnou časovou dotaci realizaci „velkého“ teambuildingového programu. V tomto případě se účastníci nemusí nikam přesouvat, nemusí se převlékat do sportovního oblečení. Program Meetings mohou klidně absolvovat v obleku a je možné ho realizovat přímo v kongresovém sále.

Rozvojový program i pro mezinárodní kolektivy

Lektoři Z-AGENCY, kteří program realizují, jsou velmi dobře jazykově vybaveni. Program jsme tak schopni uspořádat v českém, anglickém i ruském jazyce.

 

Číst více

Indoor i outdoor

Program lze realizovat v indoorových prostorách jako jsou kongresové sály, učebny či tělocvičny. V případě hezkého letního počasí je vhodné využít parků a hřišť, které jsou k dispozici kolem hotelových resortů. Program je možné realizovat celoročně.

Skrýt Číst více

Firemní rozvojový program Meetings

Podpora spolupráce a komunikace
Interpretace informací
Využití kreativity
Vzájemné seznámení zaměstnanců
Time management trénink

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...