Meetings
komunikace a předávání informací mezi týmy

Meetings je rozvojový program zaměřený na spolupráci a komunikaci v rámci týmu a předávání informací napříč týmy. Týmy plní zadané úkoly, spolupracují s jinými týmy, vytváří vlastní výstupy a reflektují výsledky své práce.
trvání akce 3-4 hod
počet osob 15-100
fyzická náročnost nízká
finanční náročnost střední
Potřebujete více informací?

O akci

Rozvojový program Meetings lze uspořádat v indoor i outdoor variantě. Skládá se z několika na sebe navazujících kol oddělených reflexemi. Během programu se budete výborně bavit, ale zároveň si váš tým odnese mnoho užitečného do reálného života. Stejně tak program výrazně pomůže bližšímu vzájemnému poznání všech zúčastněných.

Akce se líbily moc. Ještě ten večer mi lidi říkali, že to bylo přínosné a uvědomili si spoustu věcí - vnímám to dost pozitivně! V pondělí jsem určitě viděla rozdíl v komunikaci se mnou, ale co se týká jich, to zatím vyhodnotit nedokážu. Ondro, velké díky tobě i kolegům.
Hana Veselé, HR Manager, Notino

Průběh programu

Motivační část

Program začíná motivační částí, během které budete přizváni k účasti na realizaci fiktivního megalomanského projektu – ke stavbě monumentů pro nový závodní okruh formule F1 v Jižní Americe. Rozdělíme vás do pracovních týmů, seznámíte se s lektorským týmem a dozvíte se veškeré potřebné informace.

Realizace jednotlivých částí projektu

Tento blok se skládá ze čtyř dílčích částí (4 fáze tvorby monumentu), během kterých budete se svými kolegy řešit přípravu a realizaci několika projektů. Vaše týmy se budou na projektech postupně střídat a na každém stanovišti budete muset spolupracovat vždy s jiným týmem.

Po každém kole se můžete těšit na krátkou reflexi vedenou lektorem, díky které budete své postupy neustále zdokonalovat.

Prezentace projektů

Po dokončení všech projektů budete prezentovat výsledky své práce na „tiskové konferenci“. Prezentační část patří mezi vyvrcholení programu a je plná humoru a smíchu (po poměrně intenzivní duševní práci tak přijde na řadu odlehčení a uvolnění). Program končí krátkou závěrečnou reflexí.

 

Potřebujete více informací?

Týmový program pro konferenci

Meetings můžete využít jako samostatný teambuildingový program s přesahem. Stejně tak je vhodný jako doplněk firemních školení nebo kongresů pořádaných v městských lokacích, kde není místo ani čas na realizaci "klasického" teambuildingového programu. 

V tomto případě se účastníci akce nemusí nikam přesouvat, ani převlékat do sportovního oblečení. Program Meetings můžete klidně absolvovat v obleku přímo v kongresovém sále.

Rozvojový program i pro mezinárodní kolektivy

Náš lektorský tým je velmi dobře jazykově vybaven. Program jsme tak schopni uspořádat v českém i anglickém jazyce.

Podívejte se na video z programu

Fotogalerie z realizovaných akcí

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Ozveme se do 60 minut.
 
Přidat...