Meetings - rozvojový program

komunikace a předávání informací mezi týmy
Rozvojový program zaměřený na spolupráci, komunikaci a prezentační dovednosti. Účastníky čeká plánování, projektování a konstrukce zadaných projektů. Docílíte také toho, aby se všichni zúčastnění lépe poznali.
3-4 hod
15-100
nízká
střední
Meetings - rozvojový program
Meetings - rozvojový program
Meetings - rozvojový program

O akci

Meetings je rozvojový program zaměřený na spolupráci a komunikaci v rámci týmu a předávání informací napříč týmy. Skládá se z několika na sebe navazujících kol oddělených reflexemi.

Během programu se budete výborně bavit, ale zároveň si váš tým odnese mnoho užitečného do reálného života. Stejně tak program výrazně pomůže bližšímu vzájemnému poznání všech zúčastněných.

Meetings můžete využít jako samostatný teambuilding s přesahem. Pokud jím budete chtít vyšperkovat vaši firemní konferenci, tak se nebudete muset nikam přesouvat, ani převlékat do sportovního oblečení. Program můžete klidně absolvovat v obleku přímo v kongresovém sále.
  • rozvojový program vhodný i pro velkou skupinu
  • realizace přímo v kongresovém sále
  • podpora spolupráce a komunikace v týmu
Blok 1 - Motivační část
Program začíná motivační částí, během které budete přizváni k účasti na realizaci fiktivního megalomanského projektu – ke stavbě monumentů pro nový závodní okruh formule F1 v Jižní Americe. Rozdělíme vás do pracovních týmů, seznámíte se s lektorským týmem a dozvíte se veškeré potřebné informace.
Blok 2 - Realizace jednotlivých částí projektu
Tento blok se skládá ze čtyř dílčích částí (4 fáze tvorby monumentu), během kterých budete se svými kolegy řešit přípravu a realizaci několika projektů. Vaše týmy se budou na projektech postupně střídat a na každém stanovišti budete muset spolupracovat vždy s jiným týmem.

Po každém kole se můžete těšit na krátkou reflexi vedenou lektorem, díky které budete své postupy neustále zdokonalovat.
Blok 3 - Prezentace projektů
Po dokončení všech projektů budete prezentovat výsledky své práce na „tiskové konferenci“. Prezentační část patří mezi vyvrcholení programu a je plná humoru a smíchu (po poměrně intenzivní duševní práci tak přijde na řadu odlehčení a uvolnění). Program končí krátkou závěrečnou reflexí.
Akce se líbily moc. Ještě ten večer mi lidé říkali, že to bylo přínosné a uvědomili si spoustu věcí - vnímám to dost pozitivně! V pondělí jsem určitě viděla rozdíl v komunikaci se mnou, ale co se týká jich, to zatím vyhodnotit nedokážu. Ondro, velké díky tobě i kolegům.
Hana Veselé, HR Manager, Notino
Vhodné lokality
Nadstandardní služby, vyšší ceny dobrý poměr cena/kvalita nižší ceny, základní služby

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.